Aspirante optimiste>20 ani (24)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bibyrox, te tii de petreceri, iubita! Bravo tie. .
Distractie placuta in continuare.

Iubisimo, mai fa un test si da-ne de veste. Tin pumnii!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

acum am vorbit cu sotul si ma anunta ca nu ajunge acasa decat pe sambata seara, iar pe mine deja ma doara burta, asa ca mai am un pic si am uratii pe mine, iar de rev tot cu ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olim, nu fi suparata, draga mea. Luna viitoare nu mai ratati sigur.

Pup sa treaca supararea.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Olim, sorry iubita..lasa ca de la inceputul anului o sa intrati in forta si la Craciunul urmator veti avea bebelusul mult dorit!
Pe al meu il pun de azi la treaba..ca s-a mai inzdravenit putin



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Oli pup fata frumoasa sa treaca supararea!!! Hai ca pana sambata nu mai e asa mult! Timp sa faceti bebe este berechet! Nu mai fi trista ca viata e frumoasa si ochii tai sunt prea frumosi ca sa-i inlacrimezi!

Clau daaaaaa zici ca suntem nebuni! Noi acasa mergem la hotel: doar sa dormim. Ca de mancat oricum mancam prin alte parti! Abia astept revelionul.. sa vezi distractie!!!

Eu nici nu stiu ce zi sunt... cred ca 24... Stiu ca pe 30-31 tre sa vina uratzii!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Biby, poate nu mai vin uratii, de ce sa vina? .

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by clauclau

Biby, poate nu mai vin uratii, de ce sa vina? .

CLAU



Vin sigur!!! Crede-ma!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?


Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

da, dar eu vreau daca se poate si DD ajuta sa fie o balanta, ca scorpionii sunt tare.Si asa mi-as fii implinit o dorinta mai vecheIntotdeauna am vrut sa am un baiat balanta, inalt si brunet ca tata-sau, frumos ca ma-sa si cu ochii albastrii ca mama meaIntotdeauna , am considerat barbatii balanta, super-educati, super-indragostiti, super-afectuosi, stiu sa se poarte bine cu o femeie.
Dar pana la urma sanatos sa fie, ca nu mai conteaza ce zodie este.Si ma gandeam ca sotul meu in august-noiembriea, are putin de lucru, si poata sa ma aduca la servici cu masina, ca voi veni 70 de km /zi.Dar vedem noi cum va fii.
Va pup pe toate si multumesc de incurajari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olim, draga mea, important este ca bebe sa fie sanatos, indiferent de zodie.
Stai linistita caci oricand se va naste o sa fii super fericita ca mamica. Eu stiu, ca am trecut prin asta.

Te pup.


CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Oli ce draguta esti... cum le-ai calculat tu pe toate! Vei vedea ca nu va fi asa cum ai calculat tu! Intotdeauna asa se intampla! te ia prin surprindere!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?


Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput