Aspirante optimiste>20 ani (24)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Vai fetelor, ce somn mi s-a facut si trebuie sa stau la birou pana la 6.

La mine autosugestia a inceput deja sa lucreze, simt ca mi-e greata. Si mor de somn .

Voi ce mai ziceti?

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

nici eu nu am mult chef.Si ma gandesc sa merg la loterie sa iau banii pe biletele mele castigatoare, dar e cam departe de serviciu.Oricum nu vine nimeni zilelel astea sa cumpere case, dar nu imi gasesc incarcatorul de la mobil, si daca ma suna sefu
Si mai trebuie sa iau si masina, ca e prea departe pe jos.
Poate totusi dau o fuga si pana acasa si papa ceva si ma intorc devreme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Fetelor Sper ca ati petrecut de minune de Sarbatori si rezultatele nu vor intarzia sa apara
Io-s fooooaaaarte racita (si sunt sigura ca mi-a transmis-o Ancutzu' sa vada daca aplic aspirina saracului) si asa am fost toate zilele astea! Am mucii pana in barbie si nasul mi se cojeste de la atata sters
A mai dat cineva o veste buna si am ratat-o? Puneti-ma la curent cu noutatile, va rog, ca io mi-s prea jale sa ma pot uita in urma

Olivia un pupic special si mare pentru tine Multumesc, iubita pentru urarile de bine si sper sa te vada si pe tine Dumnezeu


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Laura Ioana, imi pare rau de raceala ta, stai cumintica acasa si da, ia aspirina saracului ca am auzit ca-si face repede efectul .

Vesti bune s-ar putea sa ne dea Iubisimo care are o intarziere de 5 zile.

Te pupic.

CLAU

editez sa rectific intarziere de 8 zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

multa, multa, multa , multa sanatate, ca asta e cel mai important acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Laura Ioana, insanatosire grabnica!
Vesti bune..in afara de Iubisimo careia ii facem galerie, lui Betty78 i-a reusit FIV-ul..si pe acolo s-ar putea sa mai apara azi si alte vesti bune..



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Clauclau Olim Kriss saru'mana, sunteti niste dragute Sper sa ma fac bine cat mai repede, ca nu ma mai suport

Iubisimo 8 zile intarziere???? Si nu facusi test???? Hai Iubisimo, hai Iubisimo!!!

Betty felicitari, Doamne ajuta sa fie bine sarcina pana la termen, sa va puteti bucura de un bebelus (sau 2?) sanatos
Olim ai castigat la loterie??? Felicitari


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

Salutare! sunt noua pe aici. sper sa fi nimerit in forumul care doream, oricum daca nu, imi face pacere sa vorbesc si cu voi. Eu incerc de 5 luni sa fac un BB si pana acum nu am reusit. Sper ca luna asta sa reusesc ceva. voi vedea abia la inceputul lui ianuarie daca acest Craciun a venit cu un cadou. Va doresc sarbatori fericite si toate sa devenim mamici.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

da, putin, dar am recuperat banii si mai ramanem si cu 200 de euroNu e mult, dar tot mai bine decat nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Betty, felicitari! sa ai o sarcina usoara si bebe voinic si sanatos!

Ma bucur pentru tine.

hai Iubisimo fa un test, nu ne mai tine in suspans.

CLAU

Mergi la inceput