Aspirante optimiste>20 ani (24)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

bibyrox o zi buna si scurta sa ai la servici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

hop si eu in galerie
va pup pe toate . nu vreau sa va numesc, ca tare mi-i frica sa nu uit pe cineva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Eu am fost putin pe la birou sa actualizez legislatia..si acum sunt acasuca, iar sotul la servici:)
Iubisimo, fa din nou un test maine dimineata. Ar trebui sa iasa cu II dupa 4-5 zile de intarziere...Iti tin pumnii!!
Biby, Anca, Olim,clauclau, didi, Olivia(apropo, unde esti?te-a rapit Mosu`?:))



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Iubisimo, ma bucur foarte mult pentru tine si tin pumnii sa fie bebic in burtica!

Anca, nu se stie niciodata, iubita! Atunci cand te astepti mai putin poti sa ai cea mai mare surpriza. Tin pumnii sa fie asa.

Eu am calculat acum si uratii mei trebuie sa vina pe 1 ianuarie. Nu vreauuuuuuu.



CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubisimo spune:

Ce sa zic despre dereglare...Nu am avut niciodata pana acum...Dar totul este posibil...Insa ma rog sa nu fie vb de o dereglare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Kriss 79, .

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pai uratii mei trebuie sa vina pe 1-2 ianuarie, spune sotul.
Oare am sanse sa vina bebe daca vineri sambata?Nu prea cred, nu?
Voi ce parere aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Iubisimo heheeeee ai deja intarziere mare!!! Fa testul ca tre sa iasa!!! Tinem pumnii iubita!!!
Normal de cate zile ai CM?

Oli multumesc mult!!! Sper sa treaca cat mai repede ziua asta ca deja mor de plictiseala! mai sta si asta (Talibanu) pe capul nostru ca ne bagam sa ne uitam la un film... si trecea mai repede timpul...

Diseara iar petrec! Ma duc la un Stefan!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olim, trebuie prestat in perioada fertila care e pe la jumatatea ciclului. Acum daca mai ai doar 5 zile pana la ciclu, nu cred ca mai sunt zile fertile, faceti de placere.
Dar fiecare organism este diferit, cred ca sunt si multe exceptii, asa ca spor la .

Te pup.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardit spune:

moooama, unde sa postez am o dilema, ka am si peste 20 si peste 35.. nt nt nt... si ce de reklame pe forum... mmmm...

va doresc la toate numai bine in noul an care vine, sanatate bucurie si un bebe mic si frumos

va pup


Mergi la inceput