Aspirante optimiste>20 ani (24)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

DIDI, si ptr tine si sper sa nu fii si tu suparata.mie mi-e asa greu,de imi vine sa urlu.nici noi nu am lasat familia si romania de prea mult bine.stiam ca daca ne mutam aici o sa fie totul bine si o sa ne putem permite si noi nunta de vis.fiindca am facut decat cununia civila inainte de a veni aici,si in vara vrem sa mergem acasa sa ne casatorim si la biserica.asta e viatza
ptr toate si sper sa ne vedem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Fencian, bine ai venit in randul aspirantelor! Sa dea Domnul sa ajungem cat mai repede la odisee!
Danielle, cu multa placere!
Dragele mele, ningeeeee! E prima data anul asta cand ninge in zona noastra (Prahova) si sunt foarte bucuroasa. Mai avem putin timp de petrecut acasa, caci pe 28 plecam in Apuseni sa petrecem Revelionul la o pensiune. Voi ce faceti de Revelion?

Pupici!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Buna, fete dragi! Si in Bucuresti a nins, nu-mi venea sa cred cand ne-am trezit de dimineata si sotul il chema pe baietel la geam sa-i arate zapada, credeam ca glumeste! Acum s-a oprit, dar oricum a fost dragut!
Noi ieri am fost la masa la socrii, am mancat foarte mult si aseara m-am simtit putin rau. Dar soacra mea gateste atat de bine incat nu m-am putut abtine de la nimic.

Danielle, Aylla, Didi Anda, va pup cu drag .

Ancadragoman, ce mai faci?

Olivia, cum ai sarbatorit Craciunul?

Fetelor, nu pot sa pun emoticoane, nu stiu ce se intampla! Cred ca de vina e laptopul meu, cred ca s-a cam virusat.


CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

FECIAN bine ai venit iubita!!! Bineinteles ca te primim alaturi de noi dar sa nu stai prea mult da? De ce spui ca trebuie sa-ti convingi sotul de bb? Nu vrea inca? Incercati de mult timp? V-ati protejat sau pur si simplu n-a fost sa fie inca? Te imbratisez cu drag!

Buna fetelor!!! Craciun fericit! Eu cand m-am trezit nu mai ningea... dar a fost o surpriza tare frumoasa cand m-am uitat pe geam si totul era alb!
N-am mai scris zilele astea pentru ca am tot colindat! Si astazi mergem la pranz la socrela si seara la niste prieteni.. Asa ca abia maine ne mai auzim! Pe la 11-12 ajung si eu la birou!

Va pupa fata pe toate! Sa aveti o zi minunata!



Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bibyrox, CRACIUN FERICIT!
Ce mai faci? Ai dreptate, frumoasa era zapada din dimineata asta. Eu stau in Titan, nu suntem prea departe, am vazut aceeasi zapada.

Te pup cu drag si distractie placuta in continuare.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fecian, bine ai venit si sa mergi cat mai repede la odisee! Poti sa vorbesti orice cu noi, suntem bune ascultatoare.
Eu incerc de 7 luni sa raman si nu am reusit,nu a fost sa fie, dar sunt optimista in fiecare luna. Eu mai am un baietel de 5 ani, acum vreau bb 2 si sper din tot sufletul sa vina repede caci fac 30 de ani in curand.
Si acum sper ca in fiecare luna sa se fi prins ceva, am prestat in perioada fertila si uratzii ar trebui sa vina in jur de 3 ian. Poate nu mai vinnnnnn.

Sa dea Dumnezeu sa ramanem toate gravidute cat mai curand!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by clauclau

Bibyrox, CRACIUN FERICIT!
Ce mai faci? Ai dreptate, frumoasa era zapada din dimineata asta. Eu stau in Titan, nu suntem prea departe, am vazut aceeasi zapada.

Te pup cu drag si distractie placuta in continuare.

CLAU



Buna Clau! Craciun fericit si tie iubita!
Pai ce sa fac?! Incerc sa mai aranjez putin prin casa si ma pregatesc sa plec la socrii. Eu tot in Titan stau... mai precis pe Bd.1 Decembrie (vis-a-vis de reprezentanta Fiat, daca stii). Tu unde stai mai exact?
Distractie plecuta si tie!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?


Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bibyrox, stiu foarte bine zona unde stai tu, am locuit si eu pe Bd. 1 Decembrie acum cativa ani. Acum stau langa cinematograful Gloria, vizavi de parcul I.O.R. Suntem aproape oricum, la doar cateva statii. Astazi nu mai plec nicaieri, s-a dus sotul sa aduca mancarica de la socrii si apoi lenevim toata ziua, eventual iesim prin parc cu copilul dupa-amiaza. Si maine la servici

te pup si distractie maxima.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

FECIAN bine ai venit, sedere cat mai scurta
ce mai faceti fetelor?
Eu sunt la job, si is tare disperata.Catam stat 3 zile acasa am pus 2 kile pe mine, de parca nu aveam suficiente.CE-I DREPT CA AM BAUT MULTA COLA
Al meu zice ca de rev nu scap, ca imi face cadou un
revin, dupa ce citesc ce ati mai scris.
A, sambata am fost in ikea si ne uitam amandoi dupa patuturi pt bebe, si dupa perdele.Nu imi venea sa cred ca sotul meu face asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pusichet spune:

salut
am intrat sa va spun SARBATORI FERICITE
la mine, z23, in asteptare.


ana maria

Mergi la inceput