Aspirante optimiste>20 ani (24)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

nici eu nu v-am descoperit de mult timp.sa stii.sunt nou venita.
cautam intr-o zi pe net calculatoare de ovulatie si asa am descoperit acest forum si pe fetele astea dragutze.
al meu sotz...e un dragutz(sau e asa fiindca suntem abia la inceput de viatza)dar pot sa spun ca suntem impreuna de 5 ani jumate(aveam doar 15 ani cand m-am indragostit)si de atunci,suntem impreuna.cand am implinit 18 ani,ne-am casatorit si ne-am mutat aici fiindca a obtinut un contract de munca la o companie de constructii.
pot sa spun ca nu s-a schimbat deloc.e la fel de dragutz si afectuos ca intotdeauna.
sa dea bunul Dumnezeu sa nu se schimbe niciodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ai dreptate AYLLA.in doi,totul e mai usor si respectul conteaza foarte mult intr-o relatie.
si se vede ca esti o femeie fericita si realizata.eu sper sa ma contaminezi si pe mine,ca sunt abia la inceput,pot sa spun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

sa nu radeti de mine cand o sa cititi ce filosoafa sunt!!!dar va consider pe toate dragi prietene si nu m-am putut abtine sa nu va impartasesc bucuria mea!!!chiar daca nu sunt insarcinata am speranta ca va fi bine.m-a lovit asa un puseu de fericire si optimism din senin!!!! O FII DE LA SARMALE?????? (ca tare bune au fost)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

nimeni nu rade de tine dragutza.
eu rad de minde singura ca si eu sunt o filosoafaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

te pupic danielle.tocmai ce mi-a sosit familionul!!!iti doresc numai bine si tie si sotului tau.esti o fata foarte draguta si sper sa auzi vesti bune de la analize.o seara buna in continuare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

si eu te AYLLA si sper sa te distrezi tare tare ineseara,cum o sa fac si eu mai tarziu,fiindca astept prietenii din londra si sa mai uitam putin de necazuri si toate.
si sa fii fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Salutare din nou
Imi cer scuze ca intru pe subiectul asta ca musca in lapte dar am si eu o intrebare.
Pot fi considerata aspiranta la chiar daca deocamdata sunt in faza de informare?
Eu as fi trecut si la fapte insa din cauza ca sunt inca in perioada de proba cu noul meu servici nu imi pot permite

SAru'mana si scuze de intruziune... Inca nu stiu pe unde as putea posta ca ma simt inca ca nuca in perete(vreau dar nu pot inca din motive foarte practice)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

bine ai venit Fecian.cum sa nu te primim?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

FECIAN,toate suntem aspirante si asteptam ca o minune sa apara si pe strada noastra.poti fi considerata aspiranta.cum sa nu?
asa ca...fate comoda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:


buna fetelor!
danielle pt tine multi. te rog sa nu mai . sa stii ca si eu cu sotul suntem singuri printre straini.de 5 ani suntem in israel.acasa mergem numai in vara. si noua ne este tare greu, dar suntem fericiti ca suntem impreuna.
am citit ce-ai scris mai inainte si parca ma vad pe mine in tine . sa-ti explic: si eu sunt cu sotul de la 15 ani, el avea 20. la 18 ani, am plecat cu el in israel, ne-am casatorit si-acum in 27 decembrie avem 5 ani de casatorie. eu am 23,iar el, 28. stiu ca va este greu..va inteleg perfect. in primul an cand am stat in israel, plangeam in fiecare seara, fara sa ma vada sotul, pt ca-mi era tare greu, dar am venit, pt ca el are contract si-am hotarat ca vreau sa fiu alaturi de el in continuare.si eu plangeam de craciun si de revelion. imii era tare greu..acuma nu pot sa zic ca nu mi-i greu, dar nu ca la inceput, pt ca-mi dau seama ca suntem aici pt binele nostru si ca in romania este mult mai greu.deja m-am lungit...
aylla distractie placuta
fecian bine-ai venit. sper sa stai cat mai putin pe-aici si sa pleci la
va pup pe toate si sa dea DUMNEZEU sa fim anul acesta

Mergi la inceput