Durerea unei pierderi de sarcina. (12)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ileana_marius spune:

Flavia si pe mine ma doare osul ala din cand in cand, asa a fost si la prima sarcina, pana acum nu mi-am facut griji. Ma bucur ca acum esti bine.
Nana ingerasul meu a fost botezat Ariana Nicole si a trait 12 ore.
Pentru ca nu stiu daca mai pot intra zilelea acestea va uraz si eu:
Craciun fericit!
De Craciun sa vi se indeplineasca toate dorintele si anul viitor sa va aduca liniste, fericire si bebelusi

Ileana 20+
my baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

cristina ana, La multi ani!!! sa fii fericita si iubita! sa ai un frumos si sanatos!

anasia si Alessia Anca(14.08.2006)

pozici
intalnire 21.10.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arghirmonica spune:

Cristina Ana LA multi ani!!!! si sa dea Doamne Doamne sa ai un bb sanatos si puternic ca mamica lui,Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Anasia, Arghirmonica, multumesc mult, dragutzelor!!! Si voua va doresc multa fericire si un Craciun minunat alaturi de puiutii vostri. In mod sigur, voi o sa aveti cel mai frumos Craciun de pana acum.
Fetele, eu plec la Braila si ne mai "auzim" marti seara. Mirelush, astept vestile bune cind ma intorc!
VA DORESC LA TOATE CA ACEST CRACIUN SA VA ALINE MACAR UN PIC SUFLETELE SI SA VA ADUCA SPERANTA IN VIATA VOASTRA!
Flavia, Mari, Laura, Nana, Andreea, Della, Elaa, Michelle, Chantal, Ileana, Lariana, Hair, Vivela, Jojo, si celelalte fete, va pup si pe voi!!!!

Cristina, 7+

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Cristina Ana felicitari, iubita, sa fii sanatoasa si sa nasti un bebelush sanatos si mancacios


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chantal spune:

Nana, daca tot suntem la actualizarea listei, fetita mea a fost botezata Alexandra si a trait 49 de ore. Se poate trece asta in lista? Multumesc.
Va doresc tuturor un Craciun linistit si cat se poate de fericit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hair spune:


Sper ca Lumina Care s-a intrupat pentru a ne aduce noua vestea cea buna sa ne ajute si pe noi toate sa ne gasim pacea sufleteasca cu care sa putem primi toate ale vietii, si bune, si rele, si sa putem trece peste cele de zi cu zi cu gandul la intalnirea cu ingerasii nostri care ne iubesc atat de mult.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

cristina, intru sa-ti zic La multi ani draga mea, si un bebe sanatos sa ai iti doresc, ca restul vine de la sine! te pup tare
bafta la toate sa va iasa bine bunatatile, si masa cu oaspetii cele care aveti!

va pup fetelor pe toate, am fugit la casa, am sa ma gindesc la voi toate, si am sa va pun poze!

Flavia +15, mama lui Dominic 17 mai 2004
http://community.webshots.com/user/pepsidominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Fetelor am intra pe fuga pentru ca suntem pe picior de plecare si nu puteam sa plec inainte sa va mai spun cate ceva

Cristina iti urez din toata inima La Multi Ani,sa fii sanatoasa,sa ai parte numai de bucurii de acum incolo si un bebe sanatos si mancacios!!!

Va doresc tuturor Craciun Fericit alaturi de cei dragi!!!

Sper cand ma intorc sa va dau o veste buna!
Va pe toate cu mult drag!



Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela
Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msemcu spune:

Dragele mele, dupa cum am promis, intru sa va povestesc cum a fost cu cerclajul. Inainte de procedura am fost la eco si i-am vazut pe cei trei piticoti si mei. Am fost asa de fericita ca sunt toti trei bine si ca i-am vazut, incat procedura in sine aproape ca nu a mai contat. Mi-au facut anestezie generala si m-am trezit direct la reanimare, dupa ce se petrecuse totul. a fost ok. Nu am simtit nimic si nici dupa aia nu am avut dureri.
Iar a doua zi, am primit un nou bonus: mi-am vazut din nou minunile la ecograf! Din pacate tot la ecograful din spital si nici nu am primit poze, ca sa ma pot lauda cu ele.
Asadar, acum sunt consemnata 7-10 zile la pat, dar am primit invoire si pot fugi pana la ai mei, cu conditia ca si acolo sa stau cuminte.
Maine plecam incolo si probabil nu voi avea net decat dupa ce ajung acasa, undeva dupa 3 ianuarie.

Flavia, ma bucur ca a fost numai alarma falsa! Ce bine suna sarbatorile la tine! Asa va fi si la noi, cu toata familia alaturi, dar cu diferenta ca la mine mama se va ocupa de toate si nu eu Sper ca nu ai de gand sa exagerezi si il vei lasa si pe sotul tau sa te ajute! oricum sunt sigura ca va fi super frumos!

Mirela, tin pumnii pentru test! Sa fie asa cum ne dorim toate!

Nana si pentru tine sper sa vina Mosul cu ceva vesti bune si foarte bune!

Laura, sper ca au trecut insomniile, ca oricum nu cred ca mai ai dulapuri in car esa faci ordine.

Cristina, si sper ca D-zeu sa-ti dea ceea ce iti doresti! Si sa ne tinem puiutii sanatosi in brate anul viitor!

Dragele mele, Chantal, Michele, Gabi, Ileana, Mariana, Jojo-Miha, Hair, Lariana, Andreea, Mirela, Nana, Flavia, Adela si toate fetele minunate de aici, va doresc Sarbatori linistite, cu familia alaturi, numai noroc si sanatate, multa fericire si sa dea Domnu ca necazurile noastre sa se fi terminat aici, iar in 2007 sa nu avem parte decat de bucurii si vesti bune!

Mari 14+

Mergi la inceput