Durerea unei pierderi de sarcina. (12)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mirelushule, nu mai fi mami pesimista ca vin uratzii. O sa vezi ca nu or sa mai vina asa, cam 9 luni, stiu eu. Asa ca pregateste-te sufleteste ca bebe urmeaza sa se arate, am eu o presimtire.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Fie ca ziua Nasterii Domnului sa va schimbe viata, sa va preschimbe lacrima in zambet, tristetea in bucurie, deznadejdea in speranta, ghinionul in noroc, si tot ce va doriti in aceasta viata acum sa fie realitate! Craciun fericit va doresc fetelor si la anul sa va aud pe toate ca asteptati un bebe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Flavia ma bucur ca este totul bine. Incearca sa te linistesti,nu mai face prea mult efort.Ai grija de tine!
Nana mersi,esti foarte draguta,ar fi super sa fie asa cum spui tu.
Stiu ca sa vii in Romania de sarbatori,sper ca ai internet sa mai comunicam,pentru ca o sa ne lipsesti!Spor la impachetat cadouri!
Michelle multumim,Craciun Fericit si voua si multa liniste sufleteasca!
Va



Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela
Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Michelle pentru urari. Din inima iti dorim si noi acelasi lucru.
Mirelush, am net acasa, cum sa nu? Fii sigura ca o sa intru macar s amai dau o strigare ceva, nu rezist eu multe zile fara voi.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elaa spune:

dragele mele, ajutati-ma si pe mine, nu am apucat sa-i cumpar nimic sotului de Craciun si nici nu stiu ce sa-i cumpar....voi ce ati cumparat ptr. sotii vostri?....m-ar tenta ceva mai deosebit...si mai putin haine si cosmetice...sper ca nu v-am bagat in ceata:)
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Elaa sa stii ca cel putin pe mine m-ai bagat in ceata! Eu nici acum nu stiu ce sa-i cumpoar si mai sunt ata de putine zile pana vine Mosul...Cred ca maine am sa-i iau ceva,pentru parinti,socri si bunici am luat deja.Uite poate te inspiri de aici: http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?TOPIC_ID=88965
Fetelor,v-ati apucat de pregatirile pentru Craciun? Noi am inceput cu piftia (pe care o face mama )si cu salata boeuf.
Acum trebuie sa plecam la cumparaturi la Carffour si trebuie sa ne inarmam cu multa rabdare pentru ca este super aglomerat!
Spor la pregatiri!




Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela
Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

nana, merci mult, da, ce sa faci cu panica asta daca nenorocitul asta de os imi da dureri....m-am speriat sa nu fiu dilatata, dar azi ma simt mult mai bine, nici nu stiu daca e de la operatia ce o am......in fine, bine ca m-am linistit, desi inca ma mai doare, dar stiu macar ce e.....si ma doare muult mai putin.

mirelush, pai da, va fi bebe, ca eu imi astept cadoul de Craciun de la tine, vestea cea mare si buna!ce ca te doare spatele si pe mine ma doare si sint gravi.....asa ca sper sa gasesc vesti bune in 27 cind intru din nou!


michel
, merci mult de urari, iti doresc multa pace sufleteasca si curaj sa mergi mai departe!

ella, uite eu ii iau sotului meu un cd cu coloana sonora de la filmul lui preferat, Kingdom of Haven, am cautat de mi-a venit rau.....si-i mai iau un after shave dar asta doar ca are nevoie... ii plac masinile sotului tau? poti eventual sa-i iei catalogul 2007 cu masini, ....spor la cumparaturi si la prestat

of fetelor azi e ultima zi cind intru si eu ca miine plecam la casa si acolo nu am internet!

Va urez la toate, SARBATORI FERICITE, AN NOU FERICIT, multa sanatate, fericire si un bebe drag la cele care sint pregatite!!!
va pup din suflet pe toate!



Flavia +15, mama lui Dominic 17 mai 2004
http://community.webshots.com/user/pepsidominic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Flavia ce mult ma bucur ca te-ai mai linistit si ca este totul bine!Profita de sarbatori si odihneste-te cat mai mult si ai incredere ca totul va fi bine.
Eu sper sa nu te dezamagesc cu cadoul de Craciun!
Si eu plec maine din Bucuresti si ma intorc pe 26 dec.
Va doresc sa aveti un Craciun Magic!Fie ca Lumina care a vestit venirea Pruncului sa va lumineze aceste sarbatori aducandu-va bucurie,fericire si implinirea tuturor dorintelor!De Craciun toate visele se implinesc,inchideti deci ochii si visati! Craciun Fericit!!!
Va



Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela
Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

Dragele mele,intru sa va urez din tot sufletul CRACIUN FERICIT ! Sa va aduca Domnul tot ceea ce va doriti, sa va lumineze sufletele,sa va stearga lacrimile si sa va dea puterea de a merge mai departe!


Michelle,ma doare sufletul de cate ori ma gandesc la tine,si iar te citesc cu lacrimi in ochi.Ai fost langa noi,si os a ramani intr.un lco special pt mamicile de la ian feb,cu Kataryna ,ingerasul nostru pt care am sperat toate !
Te rog si eu mult,sa nu va pierdeti,tu si sotul tau, amandoi ati trecut prin ce poate fi mai rau intr-o viata, amandoi ati suferit la fel,chiar daca nu va exteriorizati la fel !

Va pup pe toate si sunt cu sufletul alaturi de voi !



38s+4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Flavia ma bucur sa vad ca esti mai bine, ca mi-ai cam dat emotii cand am inceput sa citesc mesajul tau Stai cat mai linistita si totul va fi bine Masa o am luni seara

Mirelush nu intri inainte de a pleca sa ne zici daca ai facut testul? Poate ne faci si noua cadoul de Craciun mai repede Daca nu se poate, atunci sa ai drum bun si distractie la maxim!

Nana drum bun si sarbatori minunate in mijlocul familiei

Michelle foarte bine ca v-ati impacat si v-ati hotarat sa mergeti mai departe impreuna la bine si la greu

Si io fac raciturica si salata boeuf (deja am fiert ingredentele la salata, iar raciturica e pe foc), iar maine impletesc muschiulet de vita, porc si piept de pui si le fac la tava Sunt foarte harnica, mai ales ca am reusit sa dorm aseara

Fetelor va urez din inima sa aveti parte de sarbatori minunate, care sa aduca magia in casele voastre si sa va implineasca dorintele cele mai dragi voua!
Sa fiti fericite si iubite



Poze Laura

Mergi la inceput