Durerea unei pierderi de sarcina. (12)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Fetelor iata ca a venit si ultima zi din an...Eu ma bucur ca se termina anul pt ca a fost un an de suferinta!
Va doresc un nou an mult mai bun,fericit;pentru cele care sunt deja gravide va doresc o sarcina usoara iar pt cele care nu sunt va doresc ca anul ce vine sa va aduca sarcina mult dorita.
Acest forum m-a ajutat ff mult,aici am putut sa-mi spun suferintele,gandurile,dorintele etc.Voi m-ati ascultat si m-ati incurajat,nu m-ati lasat sa "cad".Sunteti toate niste fete minunate.
Petrecere frumoasa va doresc si sa aveti mare grija de voi.Eu voi sta acasa doar cu sotul pentru ca nu am motive sa sarbatoresc si nu am chef de invitati,restaurant sau toate cele,ci aici cu sotul singurei.
An nou fericit cu mult noroc si impliniri!Mersi ca mi-ati spus si mie sa port lenjerie rosie ca nu stiam.Va pup dulce.Acum ma duc repede pana la soacrii ca le-am facut niste prajituri si vreau sa le duc ca asa se bucura(aiici nu prea stiu sa faca prajituri mai mult cumpara gata)!
V apup dulce.Sunteti niste prietene adevarate!
LA MULTI ANI FERICITI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

VA DORESC UN AN NOU FERICIT SI PLIN DE IMPLINIRI SI BURCURII,SA DEA D-ZEU CA ANUL 2007 SA PLOUA CU BEBEI!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hair spune:

Michelle, iti doresc si eu tie sa iti regasesti in anul nou ce vine pacea sufleteasca si curajul de a incerca din nou! Si eu sunt singura cu sotul intr-un complex izolat de lume prin turcia la tratament, departe de copii si familie, dar cu speranta intr-un an mai bun. cred ca mai rau ca asta care a trecut nici nu se poate!! nici tratamentul asta nu prea a dat rezultatele asteptate, asa ca suntem cam deprimati...
sper din suflet sa schimbam toate norocul anul asta. Doamne ajuta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Hair-nu esti singura scumpa de tine.Imi pare rau ca tratamentul sotului nu a dat rezultate.Sper ca anul ce vine sa-ti aduca numai si numai bucurii.Te pup cu mult drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Della spune:

Dragele mele prietene, revelionul il petrecem si noi acasa, adica in 4: copiii, sotul si eu. De cativa ani buni incoace, tot asa il petrecem si nici nu imi doresc altfel. Momentul trecerii in anul urmator, vreu sa fiu doar cu familia pentru ca sa pot sa-mi pun dorinta in liniste, fara taraboi (excluzand zgomotele de afara). Acest an, a fost groaznic, plin de suferinta, si la fel ca si voi, abia astept sa treaca, lasand loc sperantei ca anul care urmeaza sa ne aduca la toate fericire, bucurii si pace sufleteasca. Vreu si eu sa cred ca an mai rau ca acesta care a trecut, nu se mai poate, ca nu va mai fi nici o data ceea ce a fost.
Va doresc la toate un AN NOU FERICIT!!!! Toata lumea sa aiba parte de ceea ce isi doreste, toate visele frumoase sa devina realitate.
Va pup dulce pe fiecare in pare, si de asemenea pup bebicii din burtici .

Adela

p.s. Michelle, am reusit sa-ti scriu scrisoarea promisa, in noaptea trecuta (nu stiu daca ai primit pm-ul).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lariana spune:

Fetelor,eu sint de servici in noaptea asta si vreau sa va urez de pe acum un an nou cu multa sanatate, multe bucurii si multe impliniri,iar necazurile care ne-au unit sa se duca odata cu acest an.Multi pupici tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Fetele mele, dragele si sufletistele mele, am intrat sa va urez un an nou fericit, cu multe impliniri si bucurii si sa dea DD sa fim gravidutze cele care am ramas la sfarsit.
Chantal, iubita, mi-a tresarit inima de fericire cand am citit ca ai putea fi gravidutza. Iti tin pumnii si ma rog pentru tine.
Pentru voi toate celelalte, la trecerea dintre ani, o sa imi pun o mare dorinta, aceea de a merge toate la Odisee.
Va pupacesc si va imbratiusez cu mult drag pe toate, Laura, Ileana, Cristiana_ana, Msemcu, Lariana, Chantal,Irda, Hair, Mirelush, Pepsi,Nushulica,Andreea16, Bubulina,Vivela, Stancutza, Mcrissa,Jojo_miha,Michelle81, Lariana, Della, Kla78 va rog din suflet s ama iertati. Toate imi sunteti la fel de dragi si va iubesc tare mult.

La multi ani si petrecere frumoasa diseara!


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Despre mine nu stiu ce sa spun, nu simt nimic deosebit, sunt in Z21, dar de marti am facut gripa si am stat la pat. Am evitat sa iau pastile, am luat paracetamol sinus, si asta ptr ca e permis, nurofen raceala si gripa ptr ca e interzis doar in trim 3 de sarcina, sirop Paxeladine, la asta am citit ca daca afli ca esti insarcinata trebuie intrerupt tratamentul, si mi=a facut soacra-mea 3 zile la rand Polidin, ca s ama puna pe picioare, ca facusem 3 nopti la rand febra. Cred ca este prima luna in care ma rog sa nu fiu gravidutza, ptr ca ma gandesc numai la gripa asta pacatoasa care m-a lovit si ca am facut injectii si am luat medicamente si asta ar dauna copilului. Acum Dumnezeu hotaraste. Vom vedea daca va fi ceva.
Va pup si va imbratisez cu mult mult drag.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mami si tati te asteapta, !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

La Multi Ani va dorim! Sa aveti un An Nou plin de sanatate, fericire, bucurii si impliniri pe toate planurile!!! Sa va ajute Dumnezeu sa va indepliniti dorinta cea mai de pret - aceea de a fi mamici!

Pupicei, Ingeras de Maya Maria (16.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana_1976 spune:

Va doresc un An Nou mult mai bun, cu vesti mari si implinirea dorintelor!

Mergi la inceput