Durerea unei pierderi de sarcina. (12)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Pepsi -cand vad cum trece timpul nu-mi vine sa cred.imedait aflii sexul copilului,abia astept sa ne spui..iti doresc o sarcina usoara in continuare!!Pe mine greturile m-au tinut pana in saptaman 17 dar au fost zii de zii si de ami multe ori pe zi!Of cand ma gandesc ca imi spunea sotul"rezista scumpa mea pt sufletelul nostru" dar sufletelul nostru s-a dus...Cnad am vazut testul pozitiv nici prin cap nu nea. trecut ca se va intamapla din nou...o sarcina si un ingeras pierdut in doi ani de zile....de unde sa mai am putere,imi spuneti si mie...mai tot timpul va citesc pe voi si traiesc cu voi in acelasi timp:durerea,fericirea,TOTUL!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Nana Motoc-imi pare rau ca esti racita,sa incerci niste lapte caldut cu miere si in pat cu tine sub plapuma la caldurica,bine?Intardevar ai avut parte de peripetii dar bine ca ai ajuns cu bine acasa asta-ii cel mai important.Esti in pat sau ce mai astepti?Te imbratisez cu drag si iti doresc insanatosire grabnica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Vivela -tu ce mai faci draga?Cum ai petrecut craciunul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Chantal-ce spui,in 2-3 ani vom fi colege la o odisee?Tare mi-as dori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Cristina Ana-eu prea curand nu ma voi alatura viitoarelor mamici,nu pot,nu am puterea,mi-este fff frica si crede-ma ca nu as putea sa mai trec printr-o asemenea durere.aceasta durere ma macina si ia din mine tot ce-i mai bun...iti multumesc pt gandurile frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Michelle multumesc!
Imi pare foarte rau ca suferi,ai fost foarte greu incercata dar sunt sigura ca Dumnezeu o sa aiba grija de tine si de sotul tau si va va ajuta sa mergeti mai departe!Iti doresc ca anul ce vine sa-ti aduca alinare in suflet si speranta ca intr-o zi se va infaptui o minune.
Te cu mult drag!



Craciunul aprinde lumina din sufletele noastre!
De Craciun sa fim mai buni,sa fim mai atenti si mai iubitori,sa fim mai aproape de cei dragi,sa ne bucuram de ei,sa ii iubim si sa fim iubiti!
Craciun Fericit!!!

Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

iti multumesc BLUEYES dar nu stiu ce sa spun,nu am speranta ca ca fi bine vreodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana_1976 spune:

FELICITARI MIRELA!! Nici nu stii cit am asteptat o asemenea veste de la tine! Sa ai o sarcina asa cum ti-o doresti,o nastere usoara si un bebe sanatos

Michelle81 nici eu nu am avut curajul sa incerc multe luni dupa ce am pierdut sarcina la aproape 17 saptamini acum 2 ani.Apoi cind am incercat nu a iesit din prima si ma gindeam ca nu o sa mai pot avea o a treia sarcina...Important e sa nu va pierdeti speranta niciodata si sa aveti incredere ca va fi bine pina la urma!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Della spune:

Felicitari Mirela!!!! . Ce cadou frumos de Craciun!!! Ma bucur fff tare pentru tine . Dupa cum vad eu, cred ca vei fi mamica de august .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elaa spune:

Mirelush, ma bucur mult pentru tine, Felicitari, sa va dea Domnul un copil sanatos si frumos care sa va aduca toata viata numai bucurii, sincer ai reusit sa ma emotionezi la prima ora:) te pup si sa ai grija de tine si de samburele ala mic......si fara sa te imit, aseara m-am vopsit si eu si m-am facut o nuanta mai inchisa, mai aproape de naturalul meu cu gandul ca poate 9 luni nu ma mai vopsesc....nu de alta dar incepand de pe 24 suntem in plina activitate:)
Laura insanatosire grabnica
dragele mele,...trebuie sa mergem neaparat cu Mirelush nu potem sa o lasam singure la odisee...ce frumos ar fi sa impartasim in acelasi timp impresii despre burticile noastre si despre bebei...visez frumos, nu?
va pup pe toate si vreau sa primesc zilnic astfel de vesti

Mergi la inceput