Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru(20)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Ioana, IyoanaLA MULTI ANI, SA FITI SANATOASE SI CELE MAI FRUMOASE MAMICI
Marinush sa-ti traiasca Emma Ioana, sa fie sanatoasa.Ma bucur ca-l asteapta pe Tutu , e mai bine asa. Pup pe tine si burtika.
Zenobia ,TeoLA MULTI ANI mamelor voastre, sa fie sanatoase sa-si creasca nepoteii
Eu sunt mai trista azi, si pe mama mea o chema Ioana, din pacate nu mai este printre noi

Va pup si pentru toatesarbatoritele de pe forum si sotiorii lor LA MULTI ANI



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

fetelor merci mult, sunteti niste dulci. eu ii transmit toate gandurile voastre bebelinei, poate asa este si ea curioasa si scoate nesucul la lumina ca sa va cunoasca

pupici tuturor

Marina 37+ sau mai mult Emma Ioana

burtika
lucrusoare bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

LA MULTI ANI! IoanaTugs, Iyoana, Inuta
Multa sanatate si mamei si surorii tale, Teo!
Alexia, asa-i viata... si pt mine Sarbatorile sunt insotite de nostalgie si de tristete... eu mi-am petrecut fiecare Craciun acasa, cu mama, pana in 2002...
O zi buna tuturor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Iyoana, IoanaTugs, Inuta si pt toata lumea care isi serbeaza ziua numelui LA MULTI ANI !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

quote:
Originally posted by felicia_
Alexia, asa-i viata... si pt mine Sarbatorile sunt insotite de nostalgie si de tristete... eu mi-am petrecut fiecare Craciun acasa, cu mama, pana in 2002...



Dumnezeu sa le odihneasca in pace, alaturi de tatal meu pe care l-as fi sarbatorit azi daca ar mai fi trait.

Zenobia
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

LA MULTI ANI !!! sanatate, fericire si norocul de a avea bebelul dorit sa nu ne ocoleasca.
multumesc mult .sunteti niste dragute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Buna seara dragele mele dragi,

Am sosit din nou pe plaiuri mioritice, va spun intai La multi ani tuturor pentru noul an (cu siguranta plin de surprize fericite) si imediat la multi ani pentru Ioana, Ionici, Ioni si alti Ionuti dragi mie si noua. Si eu sunt o Ioana, dar pentru ca nu prea folosesc acest prenume, nu prea stie multa lume. Insa este un nume care imi place mult.

Marinusha draga mea, cum te simti? Am venit din vacanta cu o mare intrebare in inima in legatura cu tine, ce faci, ce face Emma si cum stau lucrurile pentru fata mea draga fara emotii. Am eu pentru tine.

Ioana, la multi multi ani si astept vestea cea buna, vreau sa fi o graviduta radioasa si frumoasa, este timpul tau acum, sa venim sa sarbatorim la tine cu papica buna si zambete fericite. Stiu ca esti in asteptare. Sper sa fie in asteptarea vestii mari.

Am reusit eu un pic sa citesc in urma, dar un pic pe diagonala ca sunt multe de facut pe aici. Dar ma pun la punct si revin.

Eu...aproape 12 saptamani, bine, nu am nici o suparare, burtica a inceput un pic sa creasca, se vede dragut pentru ca nu am luat multe kg. Inca este bine. Ce-i drept, nu mai spun cum spuneam odata ca nu-mi este rau, imi este dar nu prea mult ca durata si trece daca beau apa si mananc ceva. Si se intampla la ore fixe. O sa vad eu ce face dumenalui la acele ore, cand se va naste. Dimineata, dupa-amiaza si seara. Are program.

Va pup mult mult.

11+

bb mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Clau ma bucur ca ai revenit pe la noi. deci iti da si tie ceva batai de cap bebe! o sa treaca...

noi suntem bine, ce sa zic. abea astept sa merg maine la T sa vad ce spune.

Marina 37+ sau mai mult Emma Ioana

burtika
lucrusoare bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Clau, la multi ani si sarcina usoara!

Zenobia
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

La multi ani Iyoana, Ioana, Claucia, Inuta!!!
Voua si tuturor fetelor care se sarbatoresc azi, multa sanatate si sa fiti fericite.Urari de bine si pentru fetele care au in familie sarbatoriti! Si un pupic special pt. Emma Ioana, pe care o pupic, chiar daca nu a iesit inca din cuibusorul cald. Sa fie sanatoasa si norocoasa!Si un pupic pt.Kora, Felicia, Laura69Silk, LauraV,Teo,Marinar si toate tutunicile mele dragi.
Sa aveti o seara frumoasa si o saptamana buna!

Valentina
http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/valentina_zamfir/my_photos

Mergi la inceput