Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru(20)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Zeno, LA MULTI ANI cu sanatate mamei tale! Tu parca te pregateai de plecare spre tarile calde.. poate ajungi in State, sa te molipsesti de la Salomeea, ce zici?
Marinar, bebelina ta are personalitate! Il asteapta pe Tutu?
Ioana, Teo, nici o veste? Poate, poate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

quote:
Originally posted by felicia_

Zeno, LA MULTI ANI cu sanatate mamei tale! Tu parca te pregateai de plecare spre tarile calde.. poate ajungi in State, sa te molipsesti de la Salomeea, ce zici?



Multumesc pentru urari. Inainte de State dau o raita prin Australia, dar si mai inainte de asta fac un raid pe la Tutu ca sa pot sa ma molipsesc.

Zenobia
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Feli eu nu stiu ce asteapta, oricum o sa vedem ce si cum luni.

Marina 37+ sau mai mult Emma Ioana

burtika
lucrusoare bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

Fetelor, stiti cumva daca unul dintre simptomele endometriozei este aparitia cheagurilor la menstruatie? Cum va ziceam , eu sunt in plina invazie si ma ingrijoreaza ca este foarte abundent. Fiind in prag de laparo, imi fac tot felul de scenarii in care endometrioza ocupa primul loc...
Multi tuturor!
Marinar, iti tin pumnii! (Eu sunt sigura ca il asteapta pe T.)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna fetelor!
Felicia inca nici o veste, sunt in z30, zi record pentru mine si rushii nu dau semne sa apara, cred ca m-am dereglat de la tratamentul ala naturist, ca altfel nu-mi explic.
Zenobia "La multi ani!" mamei tale si sa dea Domnul sa o bucuri cu nepotei cat mai curand!
Marinar eu tot cred ca beblina asteapta sf. Ion, ca sa-si merite numele, sau il asteapta pe Tutunaru! Si-a facut ea ceva planuri, noi nu putem decat sa le ghicim! Unde-i globul ala????





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

quote:
Originally posted by Ioanatugs
Zenobia "La multi ani!" mamei tale si sa dea Domnul sa o bucuri cu nepotei cat mai curand!



Multumesc mult, Ioana. Hai ca poate nu o fi chiar dereglare...

Zenobia
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Pentru ca azi e o zi mare si sfanta:Sfantul Ioan Botezatorul,vreau sa dau cite un unor fete tare dragi mie:
IoanaTugssi .Sa dea Domnul ca intirzierea sa fie de bun augur si sa te vad !
Iyoanasi .Sa te vad cit mai curind cu II!
Inuta(banuiesc ca e un diminutiv de la IOana)!Sper sa iasa bine la final:
Zenobia.Primeste o pt.mama ta!Sa-ti traiasca,sa se bucure de tine si de realizarile tale(care includ obligatoriu un ).
Azi e si ziua mamei mele si sorei mele.Amandoua poarta numele Ioana

Si cum puteam eu sa omit o Ioanadulce si bucalata?Emma Ioana,sa fii cuminte,sa-l astepti pe dr.T sa se intoarca,sa nu-i dai emotii mamicutei tale si sa te vedem cit mai curind!!!!

Sper ca n-am omis pe cineva,dar din nickname-uri atit am gasit!
Oricum,nu cred sa se supere fetele ,,uitate''de mine.N-a fost cu intentie

Fetelor,nu stiu ce sa mai fac...Azi am ajuns in z 39 si nici urma de rusi.In seara asta mis-au amplificat mult durerile de.Astept....

O noapte ushoara va doresc,va imbratisez pe toate,
Teo

Teodora
http://new.photos.yahoo.com/gogosnel/albums/]

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

neata

LA MULTI ANI Ioana noastra draga si sper din suflet sa ma suni in curand si sa-mi spui ca cele 2 liniute sunt cat se poate de clare.

La multi ani tuturor celor care-si serbeaza astazi ziua onomastica!

daca iesea la lumina mancam tortulet si pt fata mea, dar se pare ca mai sta putin.

Teo multi pupici si hai cu testul!

Marina 37+ sau mai mult Emma Ioana

burtika
lucrusoare bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Ioanatugs, Iyoana LA MULTI ANI fetelor!!!! Sa vi se implineasca toate dorintele!!!

Teo draga si pt sora si mama ta un sincer LA MULTI ANI si din partea mea!!!Rusii poate vor intariza mai mult, se poate intampla ,mie asa mi-a zis T ca nu e nici o problema daca intarzie dupa laparo, mie mi-a venit CM in z38,dar sper pt tine sa fie alt motiv al intarzierii....oricum daca nu e bebe acum sigur va fi foarte curand!

Pt Emma Ioana LA MULTI ANI de pe acum , sa vii cu bine in lumea noastra pamanteasca,iar viata ta sa fie presarata cu sanatate, bucurii, realizari si mamica ta sa fie mandra de tine !

Fetelor tuturor care azi va sarbatoriti onomastica ( sau sotii vostri ) LA MULTI ANI si dumineca frumoasa si noua celorlalte!!!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Ioana, Iyoana, la multi ani si sa va fie viata luminata de un bebe, sau doi sau mai multi!!!

Pentru draga noastra Ema Ioana, multi pupicei pe nasucul care va iesi la lumina curand!!!

Teo, , pentru mama si pentru sora ta, cele mai bune ganduri si sa-si vada cat mai curand nepotul/nepoata.

Si pentru Ioanele, Oanele, Ionii si Ioanii de pe forum - LA MULTI ANI!

Zenobia
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor

Mergi la inceput