Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru(20)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

fetelor sunteti toate niste dragute. ma simt asa norocoasa ca v-am cunoscut si ca suntem prietene!!! cat despre emotii...tot nu am, dar mai vorbim cand o sa ma apuce cu adevarat toate cele ale nasterii.

Marina 37+ sau mai mult Emma Ioana

burtika
lucrusoare bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

Marinar, sa fii curajoasa, fata draga, ca esti foarte aproape de a-ti strange in brate frumusetea mica (tii minte ca mi-ai aratat fotografia cand ai iesit de la T). O sa ma gandesc la tine si te asteptam curand cu vestea cea mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

Eu, fetelor, sunt z1, cred ca s-ar puteam potrivi orologiul din turnul Londrei dupa CM al meu
Of...
Oricum, vestile voastre bune m-au mai inviorat putin.
Multi tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Iyoana sunt z24,k sa fac un test e prea devreme si nu cred k sunt ,simt eu k nu sunt.
Oricum eu astept sa-mi vina rushii,sa-mi fac programarea pt monotorizari si daca nu raman dupa cele 3 luni de monotorizari, vreau sa fac laparo.Cu ajutorul lui T,sunt sigura k anul asta voi ajunge sa fiu .
FELICITARI NOILOR GRAVIDUTE !
Fac galerie pt fetele carora le-a intarziat CM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihavasoi spune:

ana_p am mers la dr T asta vara,deci nu ar fi pt prima data.El a fost de acord sa fac monitorizari la mine in oras si mi-a explicat in ce constau. Si sotul si-a facut spermograma (tot la indrumarea lui )la dr Matei. Oricum o sa-i aduc aminte de situtia mea.
Iti multumesc pentru sfaturi mai ales ca sunt asa derutata.
ioanatugs tin pumnii.Poate o fi Da Doamne
Va pup si orice sfat ma ajuta foarte mult[blue]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Ana_p, hai nu fi suparata, laparo pica tocmai bine (inainte de ovulatie), si apoi vei stii mai bine despre ce e vorba!
Mihavasoi, daca zici ca ai ffost in vara la el si ai facut si minitorizari, eu zic ca il poti intreba ( asa... informativ ) cand are liber pt laparo... cred ca abia prin martie... deci nu are rost sa mai amani "discutia".
Copilut... da' multe medicamente mai sunt...
Alexia, ma bucur ca scrii mai des!
Se pare ca fetele sunt inca in concediu...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

Copilut multumesc mult pentru informatii.
as vrea sa te intreb mai multe. imi doresc mult sa ajungem si noi la el. se pare ca, Calomfirescu a facut doi bani si atat.,,desi m-a costat 130. cat a fost consulatatia la dr Soare?. te rog mult ma poti apela tu pe i_n_u_t_a@yahoo.com
e si mail si mess...multumesc din suflet

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Marinar, azi e 6 ian, e Boboteaza si e ziua mamei mele, un om cu totul deosebit. Iti spun eu ca daca Emma se va naste azi, in zi de sarbatoare, va avea o viata deosebita si va fi o fetita minunata. Bine... oricum nu poate fi altfel. Ma gandesc la tine, iti tin pumnii si iti doresc nastere usoara. Probabil nu va fi asa hazliu, ca nu e Tutu, dar va fi oricum bine. Ma rog la Dumnezeu sa decurga totul fara probleme.

Felicia, .

Zenobia
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

zeno la multi ani mamei tale, sa fie sanatoasa si cat mai curand bunica.

Marina 37+ sau mai mult Emma Ioana

burtika
lucrusoare bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Multumesc, Marina. Adevarul e ca isi doreste sa isi creasca nepotii si nepoatele.

Zenobia
Cununia civila
Deja casatoriti
-----------------------
...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor

Mergi la inceput