INSEMINARE (6)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catty spune:

CARRY, puiule, atata timp cat nu vezi roshu in fata ochilor nu este nimic pierdut.
MYCHY, eu, daca imi permiti sa imi dau cu parerea, cred ca la tine durerile de ieri si crampele sunt semn de implantare. Stiu ca nu vrei sa iti faci sperante prea mari pana in ziua cea mare, dar eu sincer cred ca e de bine.
DONATINO, hai ca ieri te-am inteles ca trebuia sa faci IA, dar sper ca azi sa ai timp sa intri si sa ne spui cum te simti.
CRISTIAMA, ne-ai uitat deja?
SMADDY, ai dreptate. Speranta moare ultima, si eu sper alaturi de tine ca pe 23 vei avea testuletul pozitiv si il vei aseza sub bradut.
TORO, te rog sa imi dai detalii despre tine pt a putea sa te trec pe listuta de la prima pagina.
Pupici tuturor si o zi excelenta va doresc.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Buna dimineata fetelor,

Catty esti o draguta , dar eu tot nu vreau sa ma gandesc. Mai bine sa spun ca nu va fi, decat sa am un soc chiar in ziua de revelion. Astazi sunt super imbalonata si ma inteapa in partea dreapta.
Sa aveti o zi cat mai buna.
Pupici

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Catty esti cea mai dulce fata de pe planeta nici nu iti dai seama ce mi-ai ridicat moralul....am doua teste in dulapior si pe 24 fac unu din ele sa vedem daca am o veste buna de Craciun pentru voi si pentru familia mea.

Sper pana la capat ca voi fii pana la urma. Nu ma las deloc pana nu reusesc....si voi reusi pana la urma, simt asta in inima mea.

pe toate fetele ...veniti cu vesti bune acum in prag de sarbatori, iar daca va intalniti cu Mos Craciun sa il trimiteti si la mine ...nu vreau averi sunt atat de modesta, vreau decat un ....iar daca Mosul vine la mine intai o sa ii dau coordonatele sa va gaseasca pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Sunteti mortale.
Aproape toate suntem cu moralul la pamant si cu o speranta mica in suflet si totusi fiecare dintre noi gaseste puterea sa o incurajeze pe cealalta.In fiecare zi ma uimeste unitatea de site-ul asta si mai ales din sectiunea Astepand un ingeras.
Si mie in 25 ar trebui sa-mi vina ciclul si tot sper ca poate mosul nu-l mai lasa sa vina 9 luni.
Nu a zis rau cine a zis ca Speranta moare ultima.

Multe, pentru ca sunteti nemaipomenite.

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

MYCHY, stiu ce vrei sa spui. Si eu astept rushii de Revelion. Nu vreau sa imi mai fac sperante desarte si apoi sa cad de sus de tot si sa imi fie greu sa ma mai ridic. Am patit-o dupa IA si nu vreau sa mai trec prin depresii asa urate niciodata.
SMADDY,ALI, MYCHY, stiu ca nu am cum sa va ajut de la distanta, dar am invatat pe pielea mea ca o vorba buna si un umar pe care sa plangi sau sa razi fac minuni. Asa ca, aici sunt cand aveti nevoie de mine. Momentan eu sunt cam la nivelul marii cu moralul, dar imi fac curaj si pt moment nu vreau sa ma las.
Pupici tuturor si succes

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Catty esti tare draguta.Multumesc pentru umar si al meu te asteapta cand ai nevoie.Dar, cine stie, poate nu vei mai avea nevoie de el.Si revelionul va fi sublim.

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

ALI, multumesc frumos. Esti o dulce. NU vreau sa imi fac sperante aiurea. Sunt constienta ca nu avem "material bun" si oricum luna asta nu prea am muncit cu spor la proiectul bebe. Acum ce vrea DD ca eu sunt prea mica sa schimb lucrurile

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Dragele mele,

Va multumesc din suflet pentru ca existati si va doresc ca Mosu' sa va implineasca dorintele! Si daca el n-apuca sa vina pe la toate atunci Anul Nou 2007 sa va implineasca toate visele!

Sa fiti sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Iti multumesc Catty si va multumesc fetelor pentru vorbele frumoase si mie mi-a luat ceva timp sa comunic cu voi cu toate ca citeam mesajele mereu, dar in timp m-am apropiat de voi sufleteste, va inteleg problemele si stiu ca toate avem un singur scop ...un bebica. Am mai navigat si pe alte site-uri dar asa unitate si bun simt ca pe site-ul asta nu am mai intalnit...sunteti minunate fetelor si oamenii minunati vor fii rasplatiti de DD. Faptul ca ne incurajam reciproc cand poate in inima noastra apare o tristete, faptul ca ne sustinem si ne ridicam moralul este cel mai minunat lucru intr-o perioada destul de lunga pentru unele dintre noi care poate ar abandona telul dar vazand atata unitate si sustinere perseveram si chiar rezultatele sunt vizibile. Stim sa ne monotorizam singurele, invatam inca despre reactii diverse, despre organisme multiple si in definitiv invatam ce poate nu stiam despre noi. Personal consider ca aceste discutii mi-au deschis ochii, mi-au adus un plus de informatii si ma simt bine cu voi.

Va pupicesc pe toate si sper sa mai vina in curand vesti despre burticoase....poate zariti barzoiul sa ajute barza la carat de bebei, singurica e greu si ei sa ne multumeasca pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Cred ca ultimele mesaje demonstreaza ca suntem patrunse de spiritul Craciunului si asta e un lucru bun.
Sa fim mai bune si cu speranta in suflet.


ali

Mergi la inceput