FIV 95

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Multumesc Andreea, esti o scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Betty78FELICITARI! Eram precisa cum zic marmotele alea din reclama. Meritai cel mai frumos dar de Craciunul asta dupa toate cate ai pacvatuit!Deci, ai reusit din prima!
Teodoran/red]hai curaj ca si tu esti....
[red]Pussidin cate stiu eu Lachi a bagat ananas la greu. Si eu bag sub toate formele: natural, pastile si suc din cutie (ma rog asta numai ei stiu cat de natural este!)
Betty cand iti mai revi mai scrie-ne! Trebuie sa ne vedem pe 28.12 ca sa iti pun mana pe burtica :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Fetelor, va multumesc mult si va doresc si voua sa simtiti ce simt eu acum.
Teodoran scumpo, stai linistita. La tine de abia s-a prins embrionul. Deci de abia acum a inceput sa urce bHCG-ul. Si se si dubleaza de la o zi la alta. Intre noi e diferenta de 3 zile. Te pup

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Betty felicitari!!!
Teodoran refa analiza ca sa fii fericita pe deplin.Tin pumnii sa fie bine pana la capat.
Aniast esti cumintica? Te aterpt cu vesti bune.
cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

cristinici, stau cumintica si astept ziua de 27 dec. Ma batea gandul sa bat drumul Bucurestiului pe 26, ca as fi fost Z12 si era concludent rezultatul dar m-am razgandit. Stau sa ma bucur de Craciun apoi pe 27 infrunt realitatea.
Pupici si sarbatori fericite!

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Bettyai sunat-o pe Dr, Gherasie sa ii spui si ei? Sun-o sau dai un SMS ca se va bucura si ea. va fi intr-un fel si pt. ea un cadou de Craciun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

BETTY FELICITARI s ai sarcina usoara si la termen!asta e cel mai frumos cadou de craciun,imi vine sa plangggggggg,ma bucur pt tine si si pt TEODORAN care sigur peste cateva zile ne va zice ca s.a dublat valoare!

ILIUTA,DASHA si toate fetele

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Kitta am vorbit cu Ioana acre a incercat sa o sune pe d-na doctor Gherasie, dar nu a raspuns. Asa ca a vorbit cu profesorul in israel mai ales ca ma cam doare burta si spatele ca la CM. Mi-au spus doar sa stau linistita sa i-au aceeasi doza de utrogestan si cam asta ar fi.
Intre timp m-am apucat sa impodobesc bradul de Craciun.

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Cristina, m-a intristat nereusita ta... poate data viitoare vom avea mai mult noroc...

Felicitari, Bety! Felicitari, Teodoran! valoarea nu este mica pentru ziua in care ai facut tu analiza.

Aniast sunt cu ochii pe tine si iti doresc din tot sufletul sa reusesti!

Tuturor fetelor va doresc un Craciun minunat, sa va umpleti desaga cu speranta! Drumul e lung pentru Mos si poate nu a trecut inca pe la toata lumea, dar fiti sigure ca data viitoare va nimeri adresa!

SARBATORI FERICITE alaturi de cei dragi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Teodoran si Betty Felicitari din toata inima!!!! Ma bucur enorm pentru voi.Ati primit cel mai frumos dar de Craciun posibil!Sa dea Domnul sa fie intr-un ceas bun,sa va bucurati de bebei sanatosi,frumosi si mancaciosi!Superrrr Craciun sa aveti!!!
Si tot un superr Craciun,cu multa sanatate doresc tuturor fetelor!

Mergi la inceput