FIV 95

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Am vorbit cu dna. dr.A fost foarte draguta sa-mi raspunda la mesaj. A zi s ca valoarea este clar pozitiva dartrebuie sa refac analiza sa vedem cum creste.
Multumesc mult pentru urari si voua va doresc un Craciun Fericit si sa dea DD sa se indeplineasca tot ce va doriti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

felicitariiii bettyy
felicitariii teodoran

adelia tin pumnii stransiii!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Felicitari pentru Betty si Teodoran din tot sufletul va doresc si aveti grija de BB-i.
Craciun fericit si multe bucurii va doresc la toate!

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Cristinici, Kla78, Avalon, Adelia Alin, Liana30, Rubia fetelor (sper sa nu uitat pe cineva), va multumesc din suflet. Inca nu imi vine sa cred, ca in ciuda tuturos problemelor pe care le-am avut pe parcursul tratamentului, o sa fiu mamica. Cred ca este cel mai frumos dar de Craciun pe care l-am primit in viata mea.

Aniast72, Adelia haideti fetelor ca este randul vostru si ma si va astept cu rezultate pozitive.

Mai este cineva, care asteapta rezultatul anul asta?

Teodoran iti doresc o sarcina usoara si sanatos.

Va doresc un cat mai frumos si plin de daruri

Va pup pe toate

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISTINA38 spune:

Buna seara, dragi prietene!
Doamne, ce de vesti minunate!!!!
Betty, Teodoaran, FELICITARI di tot sufletul, ma bucur enorm pentru voi, mi-au dat lacrimile, sunteti fericite, va doresc tot cei mai bun pe lumea asta si MULTA SANATATE!
SARCINA USOARA!!!

DRAGI PRIETENE, VA MULTUMESC INCA O DATA CA ATI FOST DIN NOU LANGA MINE SI M-ATI SUSTINUT SI INCURAJAT, CHIAR DACA AM MAI TRECUT PRIN ASA CEVA, TOT ... DOARE, SI CHIAR DACA NU VREAU SA MA LAS BATUTA, NU POT SA NU MA INTREB...OARE DATA VIITOARE NU VA FI LA FEL?!

SUB CETINA BRADULUI DE CRACIUN, IN ACORDURI DE COLINDE, SA VA REGASITI DORINTELE CARE VRETI SA VI SE IMPLINESCA!!!
CRICIUN FETICIT!
LA MULTI ANI!!!

Aniast72, Adelia, va tin pumnii si sa primiti vesti numai bune.
Andrada.P, sper ca esti bine indiferent de rezultat, noi nu te-am uitat si suntem alaturi de tine.

Cristina
Va sarut, pe TOATE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

BETTY SI TEODORAN,felicitari din toata inima si sarcina usoara dusa pana la capat si prunci sanatosi si norocosi va doresc!Craciun fericit caci mosul a fost darnic cu voi!

Cristina,trebuie sa crezi in sansa ta!de Lachi stii ca a incercat de nustiu cate ori si.....acum e graviduta.Procentele spun asa:din 3 doar 2 raman gravide,adica sansa e de 66 la % iar din cele 2 gravide doar una duce pana la capat si are bebe,deci sansa de 33 la %.Eu gandeam in felul urmator,pai.....atunci trebuie sa incerc macar de 3 ori,si daca doamne fereste nu se intampla minunea,mai incercam de 3 ori......si daca nici atunci.....nimic,abia atunci m-as fi orientat catre adoptie.Bine,stiu 2 cazuri cand dupa ani de casnicie cuplul a adoptat si dupa adoptie au si ramas gravide.Una,era chiar mai mult decat surprinsa caci se maritase pe la 26,infiasera o fetita pe la 35 de ani ai ei,si cand avea fetita 9 ani,....la 44-45 dee ani ai ei,i intarziase ciclu si.....s-a gandit ea ca e vorba de menopauza si cand colo cand a ajund la doctor era in 4 luni iar acum are un struf de baiat de vreo 8 ani,caci a nascut in 1998 cand eram eu in focurile bacalaureatului,tipa asta fiind fosta colega de servici de-a maica-mi.Si a 2-a tipa de care stiu,la fel,a adoptat dupa 4-5 ani de casatorie fara copii,si fiind doctorita,si avand 36 de ani si culmea,la vreo 2 ani dupa adoptie a ramas gravida si acum are 2 baieti cu o diferenta de 3 ani si......se mira ea,facand comparatie intre copii,.....ca cel infiat era si mai frumos fizic si mai inteligent,prindea orice chestie din zbor,in timp ce mezinului i trebuia sa-i tot repete pana tinea minte.Binenteles ca-i iubea pe amandoiCand am intalnit-o eu ultima data cel mare avea 8 iar cel mic 5 ani si era prin 2000,dar s-au mutat si nu am mai vazut-o,ea fiind vecina de scara cu noi si maica-mea o mai ajuta cu copii si .Hai ca m-am intins,dar doarme Rudy si noi terminaram treaba.....deci putem sta pe net oleaca.Asa ca.......incurcate de tot sunt caile domnului.deci roaga-te neincetat si nu renunta la visul tau,si chiar daca se va implini in 2007 sau 2008 sau 2011,nu renunta!Te pup si CRACIUN FERICIT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

TEODORAN SI BETTY FELICITARI,SARCINA USOARA BEBELUSI FRUMOSI SI SANATOSI!!!!
PT.TOATE FETELE CRACIUN FERICIT SI UN AN NOU CARE SA VA INDEPLINEASCA VISUL DE A AVEA UN BEBELUS!!!
VA PUP PE TOATE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

BUNA DIMINEATA LA MOS AJUN!!!!!!!!!

vad ca a venit mosul... BETTY78 TEODORAN felicitariiiiiiiiiii ...sa va ajute bunul Dumnezeu sa aveti sarcini usoare duse pina la capat,si copilasi sanatosi,care se va aduca dragoste si armonie in familie
grupului celor 3 vine,vine mosul si pe la voi
dragelor mele va doresc

UN CRACIUN COLINDAT,DE RAI LUMINAT!!!

...pup fetele...

NE DATI SAU NU NE DATI???NE DATIII,NE DATIII...



"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

betty78 pt ca ai reusit din prima nu uita sa postezi si aici la subiectul deschis de mine...REUSITA DIN PRIMA http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?TOPIC_ID=77197

"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Eu 2 zile am muncit ca o in bucatarie ca avem musafiri la masa azi pe parinti mei si ai sotului si nu am mai avut timp sa intru pe net si azi cand am intrat mare mi-a fost bucuria sa gasesc 2 .Betty si Teodoran , felicitari!! Sa aveti parte de o sarcina usoara si copii sanatosi si frumosi!!

Craciun fericit, multa sanatate si numai bucurii va doresc la toate!!


Dana
Poze

Mergi la inceput