FIV 95

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Teodoran eu zic sa o suni eventual si sa ii spui. Cred ca este cel mai bine pentru tine, pentru ca scapi de alte ganduri

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Ma gandeam ca poate ne-am intalnit, dar eu la 8 fara 10 eram la clinica, nu am avut somn. Am platit taxa de urgenta ptr. ca nu avea sens sa mai vin acasa si dupa aia sa ma duc din nou, asa ca am pierdut vremea 1 ora si ei m-au sunat pe mobil cand a fost gata. Tare mi-e frica sa nu fie si la mine neconcludent si in z14 sa fie negativ.
Hai ca v-am innebunit la cap....avea dreptate sotul meu, mai bine nu-mi faceam testul si mai asteptam cateva zile, sa iu sigura de rezultat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Bettydaca dureaza mai mult e pozitiv...Si vezi ca am niste emotii..

Teodoran daca vrei trimite SMS..mi-e mi-a zis dr. ca daca in Z14 e peste 10 sa nu opresc tratamentul...asa ca

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

teodoran pentru tine ce e mai important? Ce o sa zica d-na dr. sau sa te linistesti tu? Sun-o. Sigur o sa-ti zica *ca e valoarea buna dar sa repeti analiza peste cateva zile... Pregnylul nu afecteaza rezultatul...doar l-ai facut acum 15 zile. Pupici si bucura-te de Craciun.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Fetelor,
m-a sunat sotul meu si am val bHCG 104,83. Deci sunt .

Va pup pe toate

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Uau...eu super bine, FELICITARI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

betty, felicitari!! Ai spart gheatza . Acum o sa ai un Craciun cu adevarat fericit.
teodoran, ai sunat dr.? Hai, curaj!

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

BETTYFELICITARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIma bucur din suflet!!!

Va pup pe toate ca plec..o sa revin maine seara sau marti

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Acum am trimis mesaj dnei dr....Acum cand am vazut valorea lui Betty, am intrat in panica , pentru ca val. mea e foarte mica, intr-adevar e diferenta de 3 zile totusi, care conteaza.
Gata, nu mai ma gandesc o sa-mi petrec Carciunul fara sa mai ma gandesc la asta, si pe 26 sau 27 o sa refac testul.
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

teodoran, valoarea betaHCG-ului se dubleaza zilnic, deci daca tu ai acum aproape 13, peste 3 zile va fi aproape 104. Iata ca nu ai de ce sa-ti faci griji. Lasa temerile si bucura-te de sarbatori. Esti cat se poate de insarcinata.

Andreea

Mergi la inceput