FIV 95

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Betty, unde esti? Ai fost sa-ti faci analiza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

teodoran, wow...esti super. Tu ai facut ET-ul dupa mine, (eu pe 14 dec) si ai facut betaHCG-ul azi, in Z9. Valoarea asta indica sarcina clar. Oricum repeta analiza si pe 26 sa vezi cum creste. Felicitari mamico! Unde ai facut betaHCG-ul si la ce ora de ti-a dat rezultatul asa devreme? Pe 26 unde o sa o faci? Eu ma hotarasem pentru 27 dec fiind in Z13 pentru ca nu stiu unde s-ar putea face mai devreme...

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

CRACIUN FERICIT!
sa va aduca Mosul tot ce va doriti.
cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Am facut analiza la CMT Victor Babes, langa Piata Muncii, la ora 8 eram acolo si la 9.15 aveam rezultatul, lucreaza si pe 26.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

va doresc sa aveti parte de un CRACIUN FERICIT alaturi de cei dragi iar noul an 2007 sa ne indeplineasca la toate dorinta de a fi mamici.

TEODORAN valoare e buna pt ziua 9-10,eu stiu ca intre 0-5 e negativ ce e peste e sarcina,eu te FELICIT si sper ca peste cateva zile daca repeti analiza sa-ti iasa mai mare ceea ce sunt aproape sigur ca asa va fi.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Pussi, Aniast72 multumesc mult pentru incurajari. In maxim 1 ora o sa stiu rezultatul

Teodoran felicitari in primul rand. Ai grija de tine si de bebe. Eu am fost azi la ora 9:45 sa imi fac analiza si mi-a spus ca o sa fie gata pana la ora 13:00. Am sunat si mi-au spus ca nu este gata si ca mai dureaza putin, asa ca l-am trimis pe sotul meu sa astepte acolo ptr ca nu mai avem rabdare. Vreau sa stiu ori e alba ori e neagra.

Ce se aude cu Andrada?

Kitta o sa vin pe 28 la ora 8:30 si o sa ne vedem acolo. Iti doresc multa bafta u tratamentul si sa te ajute DD sa ramai gravidutza.

Pup in rest la toate fetele
betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Betty sunt alaturi de tine, astept cu nerabdare rezultatul, ca tu ai facut ET-ul cu o zi inaintea mea. Nu ai facut analiza tot la Babes?Pe la ce ora ai fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

VA DORESC SARBATORI FERICITE TUTUROR!CRACIUN FERICIT SI TOT CE VA DORITI!



ALEXI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Ce ziceti , sa-i dau dnei. doctor un sms si sa-i spun valoarea. Ma gadesc ca poate imi spune ceva, poate sa maresc doza de utrogestan, ceva....pe de alta parte sa nu o deranjez, o sa zica ca sunt disperata ca mi-am facut testul atat de repede...nu stiu ce sa fac..sa nu rada de mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Teodoran am facut analiza in jur de 9:45, dar m-am gandit ca nu are rost sa fac cu taxa de urgenta, ptr ca ma duceam la cumparaturi si m-am gandit ca o sa dureze. Dar nu am avut rabdare sa ma plimb prea mult prin magazine asa ca am ajuns acasa si acum fac ca trenul in gara :)
Eu am facut RT pe 12, chiar cu 3 zile inaintea ta...asa ca la mine daca e neconcludent e pozitiv, iar daca este negativ nu se mai poate pozitiva.


betty78

Mergi la inceput