FIV 95

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Betty, Adelia, Aniast, nu m-as mira sa fiti pentru ca aveti cam aceleasi simptome. Eu de ex. m-am desumflat, fizic vorbind, dupa o saptamana de ET. La voi inca continua starile. De aceea cred ca e de bine. De abia astept sa vad ca imi dati dreptate.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dasha spune:

Buna dragalaselor

Va urez un Craciun fericit si sper ca Noul An sa fie mai bun pentru noi toate .
Sarbatori fericite!


Va pup pe toate!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Fetelor, se pare ca si noi suntem in aceeasi oala . Ni s-a spus ca daca si a treia spermograma e nasoala( primele doua sunt rele de tot), mai avem sanse doar ci FIV - ICSI.
Se face asta in Ungaria ? Cam cat costa ? Care sunt procedurile? Si trebuie sa stiu maghiara? In engleza sau romana nu putem vorbi?
Si unde credeti ca e mai bine sa merg in Ro. sau in Ungaria.
Aici preturile sunt f. mari. La privat ma costa intre 3200-4500 euro, iar la public probabil un pic mai putin, dar m-au programat deabia in septembrie 2007!!!
Si cam cate zile dureaza analize si restul ce se mai face ?
Si de cate ori ar trebui sa merg ? Ca sa-mi fac si eu socotelile, ca biletele de avion sunt scumpe.

Va doresc CRACIUN FERICIT si sa aveti tot ce va doriti.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Betty, Teodoranazi e ziua cea mare!!! E cu ochisorii!!!Va tin pumnii si ma gandesc la voi!!!

Betty, Adelia, Aniast si eu zic ca e de bine, simptomele persista si sunt aceleasi pe care le-am avut si eu pana in Z8..asa ca va vreau trebuie sa imi creasca si mie moralul...

DashaCRACIUN FERICITne vine si noua randul!!!

Irlandeza iti trimit un PM

Monilad ne luam si noi testoase??? Kittaeu tot am vrut sa o intreb pe lachi daca a mancat anas??? daca sti ceva te rog sa-mi zici

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Va doresc un Craciun Fericit alaturi de cei dragi,un An Nou plin de bucurii si fie ca anul 2007 sa va aduca bebelusul mult visat!


Intotdeanuna sa va ganditi ...este greu... dar nu imposibil atunci cand sperati mai putin visul vostru se va implini!


Gabi si domnisoara Moni 5 ani si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

cristina imi pare sincer rau...capul sus mama..reusim noi pana la urma..
adelia vrei sa vin cu???io tin pumnii stransii..stransii..doar ai primit pupici norocosi ai lui Lachi?asa ca stai linistita va fi bineeeeeeeeeeeee..
Dashaaaaaaaaaa te iubesc fatooo.."Craciun fericit!!"
Moni ce mai conteaza? outze sa aibe
legaturoooo am ..am..si vreau sa'mi trimiti sms-urile alea
nu va enumar pe toate ca sunteti taree multe si nu vreau sa uit pe cineva..dar io va iube pe toate..toate..si va tin pumnii!!
"Sarbatori fericite!!!"

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dariela spune:

Moniland Mobilitatea lor e scazuta: A-0%, B-10%, C-10%, D-80% iar pe analiza scrie ca A+B - 50%. Sper ca dr. urolog stie ce spune cu vitamina E. Dar trebuie sa ma mai documentez putin sa vad ce este cu literele astea (ce reprezinta). Oricum eu tot sper ca va iesi din prima.
Una peste alta ne comportam cat mai normal, desi uneori ii reprosez sotului ca pe vremuri cand nu se punea inca problema de FIV si ne urau prietenii sa avem un bebe, el mereu spunea ca o sa avem gemenii (el are si in familie). Na, ca are ceva sanse sa i se implineasca visul(sper ca nu chiar tot ca vrea doi baieti si eu sper macar la o fetita)!
Tu spui de testoase.Daca am perusi si ii tin in dormitor nu se pune? A si mai am si pestii (si chiar au facut puiuti).

Adelia Alin Of Doamne! Cate emotii trebuie sa ai! Sunt alaturi de tine si ma rog va vii cu vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Dragele mele, deci am facut ET pe 15 dec., azi ar fi ziua 9-10, am facut testul beta hcg si valoarea este 12,97. oare sa fie adevarat sa fie pozitiv?? sau e un pozitiv fals?Nu ar trebui sa fie valoarea mai mare? Oricum ma gandesc ca e foarte devreme sa ma pronunt sio sa refac analiza pe 26. Voi ce spuneti? E oare prea devreme sa ma bucur?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

teodoran FELICITARI IUBITA!!!esti in Z9, ziua ET nu se pune si pana in Z14 o sa-ti depaseasca 50. Asa ca stai cumintica in patut si ai grija de BB. Sa dea DD sa fie bine.

Betty la ce simptome ai te astept cu vesti bune!!!

Adelia, aniast rabdare..stiu ac e greu, sa stati cuminti in patut, si sa nu exagerati cu nimic. In 2007 trebuie sa intrati ca cele mai proaspete

Va doresc la toate CRACIUN FERICIT!!! SA VA ADUCA MOSUL TOT CE VA DORITI !!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Chiar crezu pussi ca e de bine, adica valoarea e buna pentru ziua 9? Nu cumva poate sa fie o valoare falsa dupa pregnyl? Mie tot nu-mi vine sa cred...mai ales ca lipsesc total simptomele...

Mergi la inceput