FIV 95

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Pus, Pussi, nu am mai intrat de mult si abia acum am vazut........imi pare nespus de rau, stiu prin ce treceti dar.....Hai, capul sus, vine Craciunul trebuie sa ne bucuram de el. Am mai spus-o si-o mai repet : Viata merita traita.

Lachi ma bucur nespus pentru tine norocoaso. A venit si randul tau. Ai grija de tine si de puiutii din burtica.

Andicu

Liano ce-ai facut la medic?

Pentru toate fetele ce asteapta cum raspunsul, multa, multa bafta. Sa va dea D-zeu cel mai frumos cadou de Craciun.

Va pup pe toate si va doresc Sarbatori fericite.


"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Antosit iti multumesc mult pentru urari. M-au intristat atatea nereusite si nu am putut intra sa imi anunt si aici bucuria, dar promit ca anul viitor voi intra sa va spun povestea mea ca sa fie de bun augur pentru toate fetele dragi pe care le urmaresc din umbra si a caror poveste o cunosc, pe unele le si cunosc personal, si care vor face in 2007 FIV. Pana atunci, numai bine! Imi pare tare rau, inca o data, pentru cele care nu ati reusit!

Teodora

Poze

Aniversare 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Edyna stai mai bine pana repeti testul si te vei bucura atunci daca va fi cazul. Si puiramy a avut 11.8 si pana la urma s-a dovedit ca nu au evoluat in continuare. Nu vreau sa te superi pe mine, dar daca o consideri deja o reusita si ea de fapt nu e , dezamagirea va fi mai mare. Mult succes in continuare.
Cristina, Andrada nici un raspuns?
Celorlalte fete care vor face testul succes.
Anaist, Adelia, tin pumnii si ma gandesc la voi.
cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

cristinici, ce dragutza esti tu cum imi spui de fiecare data anaist, in loc de aniast...dar eu stiu ca la mine te gandesti si pentru asta iti trimit un pupic.
catty, intotdeauna esti binevenita pe la noi, dar doar ca musafir. Tie iti va da DD un cat de curand, nu vei ingrosa randurile FIV-ului. Multumesc de gandurile bune.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

In curand Cristina, in curand. Ma sa reusesti. Si pentru tine, Andrada, la fel. Si m-as bucura mult sa fiti .

Liana, bravo!. Deci incepi in forta. Asadar distreaza-te de revelion ca dupa nu mai. Va fii alta distractie.
Intri in UE cu o ora mai tarziu sa inteleg . Era foarte aproape sa-mi fac si eu revelionul in Ungaria.

edyna, si mie mi se pare mic rezultatul mai ales ca e in ziua 16 de la ET. Dar poate s-a prins mai tarziu si atunci e explicabil. Repeta analiza. Iti tin pumnii ca sa ramana in burtica si sa se dezvolte frumos.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

iliuta asta e viata e greu, foarte greu..dar trebuie sa trec peste tot ca sa fiu pregatita pentru un nou inceput!!! 2007 trebuie sa fie anul norocos!!!

Cristina, Andradaeu nu mai am rabdare...vreau sa vina vestile bune!!!

Azi Z14 de la ET am repetat BHCG, valoare tot 1.2.... si in conditiile in care am pastrat tratamentul cu ULTROGESTAN tot azi mi-a venit si CM. Voi ce credeti...a fost prea mica cantitatea de progesteron??? intreb si eu...

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Edyna si eu zic sa repeti ...vezi..tie nu ti-a venit nici CM...la 16 zile dupa dupa ET

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

fetelor,vreau sa va urez si eu un Craciun fericit si sa DD ca la anul sa fim cu toate ,trebuie sa vina si vremea noastra.La anul ma alatur voua,voi face primul FIV,vom vedea ce va fi.Fetelor care sunteti in asteptarea rezultatelor multa bafta,ar fi minunat sa incheiem anul cu 6 ,nu?
La multi ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

pussi, nu are rost sa te gandesti la tot felul de chestii. Dumnezeu are alte planuri cu tine. Eu asa cred. Nu sunt foarte credincioasa. Dar chestiile astea imi vine sa le cred. Eu de exemplu zic ca nu am reusit cu FIV-ul pentru ca trebuia sa-mi aranjez mai intai casa . Vreau sa spun ca am avut santier din octombrie si chiar ma gandeam ca daca eram cu siguranta nu as fi putut face nimic. Si la cat e de lucru.... Eu asta cred.
In legatura cu progesteronul, data viitoare fa-ti analiza acestuia in a 7- a zi de la ET. Pe mine asa m-a pus sa fac, l-am sunat apoi, si mi-a zis ca e suficienta doza de utrogestan pe care o luam si nu schimba nimic in tratament.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Cristina, Andrada, nu vreau sa cred ca nu ne ziceti nimic pentru ca nu ati reusit. Astept sa ne dati vesti bune si sa intarziati din cauza ca sarbatoriti . Haideti, fetelor, nu ne mai tineti in suspans. Am fost alaturi de voi si suntem pana la capat.

Monica

Mergi la inceput