FIV 95

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Moniland sunt bine mama!!! incep stimularea de pe 6 ian
pussilinooo imi pare sincer rau..stii ce ti'am spus io..reusim mama pana la urma..ne vedem in inauarie..eu voi fi acolo..apropo de smsPul pe care mi l'ai trimis..era pt Lachii nu?ca io inca nu's
Lachiiiiii felicitari dubleee..te pup fatooo si ma bucur pt tine..
pentru cele care nu ati reusit imi pare sincer rau...capul sus mama..
iar pentru cele care sunt in focuri va tin pumnii stransii!!
iar tie adeliaceva mai special de la mine..vroiam sa'ti spun ca stiu io o tipa mai grasa decat noi doua la un loc care acum isi tine bebelina in brate..a reusit cu FIV asa ca mai taci din gura si nu te mai gandii la prostii..te pupic si iti tin pumniii stransii..
va pupacesc pe toate..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Liana!M-ai linistit!
Bafta la fiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Am refacut testul, nici o modificare Bhcg=0.1, oricum de dimineata au venit si "rusii"...am vorbit cu dr.care mi-a spus sa opresc tratamentul si ...i-am spus ca vrem sa mai incercam in luna mai...vreau sa treaca mai mult timp...sa ma pot reface si fizic si mai ales psihic. Daca vrem sa incercam in luna mai trebuie sa-i dau un e-mail sau sa-l sun la inceputul lunii februarie pentru programare...mi s-a parut destul timp inainte...

Cristina, Andrada, Teodoran, Adelia, Betty, Aniast va rog sa spargeti gheata...si sa veniti numai cu rezultate pozitive...

Fetele am sa intru mai rar pe aici de sarbatori...va doresc la toate multa sanatate , un Craciun linistit, pentru mamicile cu bebei sa sa bucure de ei, pentru gravidute sa aiba grija de "punctuletze" ca tare greu se "obtin" si pentru aspirante sa nu-si piarda curajul si sa spere ca anul 2007 le va aduce "miracolul" mult asteptat.

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Pis "Sarbatori fericite!!!"uitai sa'ti spun
adelia vesi ca's cu bata la panda asa ca stai cuminte

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Fetele dragi care nu mai intra o perioada pe aici, Sarbatori fericite si sa va aduca Noul An ingerasul mult dorit! sa petreceti frumos si sa va bucurati de familie!

Pentru fetele in asteptarea rezultatelor,Cristina, Andrada, Teodoran, Adelia, Betty, Aniast, sunt in continuare alaturi de voi si va doresc sa primiti zilele astea cel mai frumos cadou!

Andreea 11+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Imi cer scuze ca ma bag in seama aiurea, dar va stiu pe majoritatea dintre voi. Am intrat numai sa amintesc ca

De Craciun este momentul sa uitam de griji si suparari, sa iertam si sa iubim si sa ne amintim ca nu suntem niciodata singuri! Fie ca spiritul bland al Sfintelor Sarbatori sa ninga asupra voastra doar bucurie si senin, prosperitate, veselie, sanatate si ingerasul mult dorit in anul ce vine! Sarbatori Fericite!

Va pup pe toate si va doresc sa reusiti sa va impliniti visul de a fi mamici pt ca toate o meritati. Iar cele care sunt gravidute, sarcini usoare sa aveti, bebelusi frumosi si sanatosi.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Liana ma bucur pt. voi, sa fie cu noroc si sa vi de la unguri asa:!
Cristina si Andrada astept vesti bune de la voi, trebuie sa spargeti gheata....


Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Va urez numai fericire, bucurii, liniste si mai putine tristete ( pentru cele care nu au reusit de asta data) si mai ales, sa nu va pierdeti niciodata speranta ca intr-o zi veti reusi!
CRACIUN FERICIT!LA MULTI ANI!

Teodora

Poze

Aniversare 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Thea_m SARBATORI FRICITE si tie si un an nou cu bucurii! ... Am tras cu ochiu pe la alt subiecte si nu in ultimul rand iti urez SARCINA USOARA si te asteptam cu povestea ta despre reusita!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edyna spune:

Azi am facut beta HCG, in ziua 16 de la ET si in ziua a 28a de cm. Rezultatul e 7.8. Doctorita mi-a zis ca nu e un rezultat negativ, ci unul pozitiv dar cu valoare foarte foarte mica si ca trebuie neaparat sa vedem cum evolueaza. Eu l-am luat totusi ca pe un rez negativ. Voi ce credeti? A mai avut cineva asa rezultat?

Va multumesc si va doresc tuturor Craciun Fericit.

Mergi la inceput