FIV 95

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Betty, asa este am facut ET pe 15 dec, deci ar fi ziua 9-10. Stiu ca este putin cam devreme, dar sunt curioasa...Ce poate iesi?POzitiv sau negativ...Urmatoarea analiz-o o sa o fac pe 27, dar nu vreau sa stau tot craciunul cu stres ca puteam sa fac analiza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Din cate imi amintesc, Liana, trebuia sa aiba o intrevedere cu unguriciul ei . Oare ce-o fi facand ?

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Pis,Pussi imi pare rau stiu cum este ca si la mine durerea e recenta,dar credeti-ma ca trece .
N-as fi crezut niciodata ca o sa zic asta dar am trecut peste,acum incerc sa-mi redau armonia relatiei cu sotul meu pt ca acum simt ca esecul asta ne-a dezamagit putin si deci ne-a distantat.
Acum am tratament cu ginofort pt ca am facut o infectie ,cica de la prea multe ovule,pastile(ma rog),dar sper sa scap si de asta iar in feb-mar sa fac Et cu embrionii congelati si sper ca a doua oara o sa fie cu noroc!
Lachi duble felicitari mamico!
Bafta fetelor care asteapta rezultatele,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

LACHI,LACHI e foarte LUCKYfelicitari mamica scumpaam o vecina cu gemeni;fetita si baiat...Doamne cit sint de draguti,ce dulceturi de copii...la inceput a fost mai greu ca era fata singurica toata ziua cu amindoi;dar acuma cind au mai crescut???de la un an si ceva se jucau impreuna si fata n-avea treaba;se ocupa de gospodarie si la fel face si acum...mi-a zis ca este mult mai usor cu gemeni dupa ce cresc un piculet...deci lachi esti cea mai fericita mamica din lume si asa iti doresc sa ramai mereu...sa ai o sarcina usoara dusa la termen fara probleme...oauu ma gindesc ce fericit e sufletelul tau acum

GRUPUPUI CELOR 6haideti fetelor;sint mamici la odisee care asteapta sa va alaturati grupului mult dorit...Doamne Ajuta!!!


"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Cristina, Andrada sa dea DD sa fie cu ochisori!!! sunt langa voi sa stiti si-mi doresc din suflet sa nu ma urmati!!! Sa fiti cele 6 norocoase!!!

Rubia daca zici ca trece ..atunci asa e, desi inca nu pot sa nu ma gandesc acolo!!! Ai grija de tine, fa tratamentul cumintica ca sa fie bine primiti embrionasii si nu lasa ca durerea sa te departeze de sotul tau...e important ca in astfel de momente sa fiti uniti2007 va fi anul nostru !!!

Moniladda, Liana a fost ieri la unguri...dar nu stiu cum a decurs intalnirea cu dr. Chivu...sper sa fie totul bine

Teodorandaca tu crezi ca testul te linisteste atunci fa-l...desi e cu doua taisuri...poti sa ai cel mai frumos cadou din viata ta!!!e ajunul Craciunului si trebuie sa fie pozitiv!!!

Betty cum esti iubita??? e ajunul Craciunului si trebuie sa fie pozitiv!!!

Zouzou sa ne la DD ca in 2007 de sa ne tinem in brate in fata bradului si ce ia facut cu catelul???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Buna dimineata!

Fetelor deoarece eu am sa "absentez" o perioada pentru ca plec la parintii mei, va doresc TUTUROR CRACIUN FERICIT, iar pentru fetele care sunt in asteptare mult noroc si DD sa va implineasca visul, am sa citesc cand revin tot,tot,tot si sper ca numai vesti bune!

SARBATORI FERICITE

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISTINA38 spune:

Buna dimineata, dragi prietene!
Am "donat" sange, gata azi...marele deznodamant,palmele imi sunt tot timpul transpirate si un mare "ghem" in stomac.
Va multumesc tuturor, nu va mai mentionez, nu vreau sa uit pe careva dintre voi si sa va supar, pentru sustinere, mi-e o frica de mor.
E grea acesta zi, mai grea decat celelalte, chiar daca am mai trecut prin asa ceva, nu te poti stapani.
La ora 18.00 este gata rezultaul, merge prietenul meu dupa el, eu nu pot face fata.
Indiferent de vestea pe care o voi primi, voi ramane alaturi de voi intotdeauna.
MULTUMESC!!!
Andrada.P, ma gansesc la tine!
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Cristina si Andrada ma rog pentru voi!
Kora multumim de urari,iti doresc si eu un Craciun Fericit alaturi de cei dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Kora, drum bun si sarbatori fericite si tie si la anul pe vremea asta sa ne tinem pruncii in brate!!
Cristina si Andrada tinem pumnii stransi sa spargeti gheata ,sa veniti cu vesti bune!

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Cristina, Andrada, gandurile mele astazi se indreapta catre voi. Haideti fetelor cu vesti bune, luminati putin subiectul asta atat de trist zilele astea...

Andreea

Mergi la inceput