FIV 95

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

Fetelor sunt in a 6 zi de cand sangerez acum fac gravibinon la 4 zile dar vad ca nimic .Ar trebui sa plec joi la londra dar nu stiu ce sa fac imi este frica sa nu fie mai rau pe drum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Lachi, cred ca esti cea mai fericita. Ce frumos cu . Iti doresc o sarcina usoara si copilasi frumosi si sanantosi. Si sa nu uiti de noi.

alexxi, suna dr. si vezi ce-ti zice. Poate iti da ok la un drum si te asigura ca nu patesti nimic.

Cristina, ce e cu faza cu negativul? Ti-ai facut deja testul? Pana nu ti-l faci nu poti stii nimic. Si nu ai voie sa presupui nimic. Poate patesti ca si Lachi. Iti aprinzi tigara si rezultatul e cu 3 cifre.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

FIV-oaselor,va doresc un Craciun Luminat si un an plin de impliniri marete!Sper sa ma alatur voua cat de curand!


"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Cristina bafta multa maine!Nu te mai gandi la nimic.Ai rezistat atat,mai rezista o zi,si poate vei fi cea mai fericita!!!Iti doresc din suflet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Bafta multa fetelor care fac maine testul, Andrada,Cristina ! fiti optimiste fetelor, ca nu stiti cum a hotarat DD, poate va face un cadou frumos!

Alexi, eu in locul tau n-as pleca nicaieri! mai ales ca ai mici probleme, si-asa zborul cu avionul nu prea e recomandat in primele saptamani! acum ca faci si Gravibinon, cu repaus la pat, ar trebui sa se opreasca. Multa sanatate tie si punctuletzului si ai grija de voi!

Andreea 10+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Andrada, Cristina va doresc bafta maine! Daca mai sunt alte fete care faceti teste zilele acestea va doresc la toate sa vi se implineasca dorinta.

Fetelor, eu nu cred ca mai intru pana la Craciun, asa ca vreau sa va urez la TOATE "Sarbatori fericite!".

pentru toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Cristina, eu fac beta-HCG-ul miercuri, pe 27 in Z13. Mie 13 imi poarta de obicei noroc.
Bafta multa maine si sa aud vesti bune. Pupici

Andreea

Edit: Crinutza, Craciun Fericit! si tie, implinirea tuturor dorintelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Andrada, Cristinabafta maine!!! trebuie sa spargeti ghinionul asta !!!! si va rog frumos sa nu ma urmati!!!! o sa ma gandesc maine la voi

Alexi eu zic ..parerea mea, sa stai cuminte in patut... e pprea greu sa ramai gravidta..ca acum sa nu ai grija de samburel

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Lachi felicitari duble, MAMICO!
Andrada si Cristina abia astept sa vad maine rosu in fata ochilor, dar asa: II !
Aniast !

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Crinuta71 CRACIUN FERICIT si fie ca visele sa iti devina realitate cat de curand!

Anto

Mergi la inceput