FIV 95

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Mai sa fie,eu speram la 3 ca sa-mi dea si mie unul.Asa m-am lins pe botic!Super frumos pentru Lachi!Ma bucur pentru ea!
Dariela eu sunt din Pitesti,am facut 4 fivuri pana acum,al patrulea e in asteptare.Pe 27 fac testul!
Cristina iti tin pumnii pentru maine!Bafta muuuulta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Felicitari duble, Lachi!! Acum poti sa mananci sa bei cat pentru 3. Sarcini usoare!!

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

LACHI chiar daca inca nu te cunosc personal sunt foarte impresionata, stiu ca demuult te-ai straduit sa ai bebe si uite DD acum ti-a dat 2 deodata!FELICITARI din tot sufletul!!!Eu eram sigura de la inceput ca sunt doi micuti in burtica ta, iti doresc sarcina usoara si sa fiti o familie fericita mereu!!!

Fetelor vedeti ca se poate?Fiti optimiste si nu va lasati, Lachi e un exemplu ca si multe altele pentru noi toate, numai cine incearca poate reusi,DD ne imbratiseaza cu bunatatea Lui atunci cand considera EL ca e momentul, sa nu incetam sa credem, sa speram si sa luptam pt visul nostru!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Buna fetelor!
Va multumesc mult de tot pentru toate urarile si gandurile bune care mi-au fost aduse la cunostinta chiar daca nu am avut acces la net.M-am intristat tare pentru galuscuta, pusi si pis cand am aflat ca nu au reusit. Insa sunt convinsa ca veti reusi toate sa va vedeti visul cu ochii. Totul e sa nu abandonati lupta dupa o infrangere. Fetelor se poate!

Am doua sarmalutze in burtica! una langa alta manca-le-ar mama!
sper sa le aduc pe lume fara probleme.

Bafta multa celor care sunt in asteptare, sarbatori fericite tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pussi,Galuscuta, imi pare tare rau pt voi! stiu prin ce treceti si e greu o perioada. Dar nu renuntati pt ca a2a incercare are sanse mult mai mari de reusita, si eu sunt un exemplu, asa ca fiti optimiste si o sa aveti si voi cate 1 bebe sau 2 la anul!

LAchi , draga mea, ma bucur asa de mult pt tine, pt voi!FELICITARI inca o data! ma gandeam eu ca sunt 2, cred ca esti cea mai fericita! iti doresc sa ai o sarcina usoara, bebei sanatosi si sa fie pereche:fata-baiat! cand o sa ai acces la internet, te asteptam la Mamici de iulie-august 2007!(pt toti 3)!

Andreea 10+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Fetelor va multumesc din suflet ca ati fost alaturi de mine cele care au mai trecut prin asta stiu cum e, o durere in adancul tau ..de care nu sti cand o sa scapi...Nu stiu de ce anume depinde ca sa ramana acei BB in burtica , mai ales ca am vazut ca cei de la clinica au facut tot ce e posibil ca sa raman ... nu am ce sa le reprosez ..si nici nu-mi ridic semne de intrebare despre profesionalismul lor, in al doilea rand cred ca si eu am facut tot ce tine de mine ca sa se intample minunea. Rezultatul il stiti, e o loterie... mai primesti si poza de la echo cu bulele de aer cu embrionii in ele... daca ramaneam ma bucuram de ea...acum am motiv sa cand o vad... Nu-mi ramane decat sa sper si pentru data viitoare....

L-am sunat pe Zadori, trebuie sa repet testul maine si sa-i las sambata mesaj la asistente...cea ce a spus si pis nu pentru a pozitiva ci pentru a vedea ce modificari apar in valoarea BHCG-ului, si mai departe am facut cea ce cred eu ca trebuia sa fac : l-am intrebat cand pot incepe urmatorul tratament...peste 2 luni, stimularea pe care am facut-o eu fiind "light", am facut-o doar cu Gonal F si in ultimele 2 zile am luat si 2 Merional, 1/ zi.In primele zile din ianuarie sun pentru programare ...la mijlocul lui ian. merg la echo..si etunci stabilim de cand incep AC..in functie de cum arata ovarele mele...

trupa celor 6 va doresc sa rupeti ghinionul..si sa veniti cu vesti bune!!! Sa va aduca minunea din burtica!!! Nu mai vreau sa treaca nimeni prin ce trec eu acum

Lachi iti din nou: felicitari!!! sa ne dai si noua reteta sa ai grija de ei, sunt atat de pretiosi!!!

Va pup pe toate



PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISTINA38 spune:

pussi, ai grija de tine!
betty78, adelia, aniast72,teodoran, maine e ziua ce mare, deja am emotii, tarai dupa mine un hectar de morcovi, orice ar fi nu ma las.
Andrada.P, nu dai nici un semn de viata?
Lachi, felicitari inca o data, sarcina usoara si ai mare grija de voi, multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

cristina38, andrada.p face beta-HCG-ul tot maine... tu lasa morcovii, nu-i mai tarai ca n-ai voie sa cari greutati.
Andrada.P, cum stai cu emotiile? Ma gandesc la tine si ma rog sa fie bine maine.
betty78, teodoran, Adelus, rabdare dragelor ca nu mai e mult...
Tin pumnii stransi, stransi sa spargeti ghinionul si sa aduceti soarele la subiectul asta. De acum incolo vreau sa aud numai vesti bune.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

LACHI felicitari la dublu!!!!sa ai grija de comori mai mult decat orice!

fetelor care au maine beta le tin pumnii si astept vesti bune sa mai treaca tristetea de la subiect.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISTINA38 spune:

Andreea, tu cand faci analiza?
Acum am venit de la coafor si m-a luat o durere de spate si burta, ca de ciclu, am voie sa presupun deja rezultaul?!(negativ)
Andrada.P, vei sparge gheata, tin pumnii, sa fie cu noroc.
Ma bag in pat la caldurica, poate imi trece.

Mergi la inceput