FIV 95

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrada.P spune:

Pussi, Galuscuta imi pare nespus de rau pentru voi...Va doresc sa va reveniti cat de repede si sa va apucati din nou de lupta!

Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Pussi, Galuscuta imi pare rau.
Galuscuta si eu am renuntat la tratamente in Romania din aceleasi motive ca si tine. Sper ca si tu si Pussi sa va reveniti cat mai repede, si sa nu renuntati sa incercati sa va indepliniti visul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

PUSSI, GALUSCUTA fiti tari asa a vrut Dumnezeu.Nu o sa avem bebe cand vrem noi ci cand si daca va vrea EL. Si gavditi-va ca orice esec e un pas inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

PUSSI imi pare f rau .ai grija de tine ca la anul sigur vei avea un bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

pussi, galuscuta, pis, sunt fara cuvinte. Ma rog la DD sa va dea putere sa treceti peste suparare si forta sa o luati de la capat.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Cristina38, cum te simti? Cand vei face testul? Sambata? Iti doresc sa opresti seria nereusitelor din aceasta perioada si sa deschizi drumul ultimelor 6 FIV-oase din acest an cu o veste de .

Lachi, cum esti? Ce ai vazut la eco? Unu, doi...? Stiu ca nu esti prezenta pe forum dar poate ca una din fete stie ceva despre tine.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

PIS,GALUSCUTA,PUSSI imi pare tare rau pt nereusita voastra dar vine Sfantul Craciun si trebuie sa-l intampinam asa cum se cuvine,stiu ca doare si suferiti acum,asa am fost si eu dar o sa va reveniti si veti avea puterea de a merge mai departe.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Lachi maine merge la eco!In masura in care o sa am vesti de la ea,o sa va povestesc.Ea se simte bine,are emotii dar se tine tare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Adelia, . Spune-i ca-i tin pumnii si ma sa fie bine. Astept maine noutatile

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dariela spune:

MonilandCategoric azi nu a fost ziua mea norocoasa. Parca nimic nu a iesit de la inceput. Chiar tie am incercat sa-ti scriu de 3 ori si de fiecare data s-a aparut ceva(seful, prizele, urgente, vizite). Acum sper sa termin: Asa cum am spus acum problema e la sotul meu dar speram sa trecem cat mai repede cu ajutorul lui Dumnezeu. Nra fost de cca 200.000 (normal 20.000.000). Dr.urolog din Buc a spus ca anatomic totul e ok, ca nu exista tratament pentu a crestere numarului si ca cel mai probabil cauza este oreionul facut la 25 de ani. Singurul tratament indicat a fost Vitamina E, pentru a-i face mai rapizi. Daca este asa vom vedea la FIV in 01-02.2007. Si noua ni s-a recomandat donator pt. IA, dar ata timp cat exista o sansa nu vreau sa renunt la ea.


Pussi][black]Sunt cu sufletul alaturi de tine si DD sa iti dea putere sa mergi mai departe.

Fetelor mai exista cineva din Pitesti/Arges care a mai facut sau se pregateste pt. FIV?

Mergi la inceput