FIV 95

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Rezultatul meu la a 15-a zi de la ET 1 Bhcg.
Nu mai are rost sa intru pe forum pana cand nu-mi revin din depresie.Oricun in Romania nu mai fac nimic , sunt dezamagita de profesionalismul medicilor cu care trateaza pacientii si asa disperati, mai multe nu are rost sa zic...
Va multumesc pentru sustinerea morala pe care mi-ati dat-o si va urez la toate un Craciun fericit si un an nou care sa va aduca doar bucurii.
Felicitari tuturor gravidutelor si un pupic acelor suflete care nu au fost atat de norocoase.

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

PIS, sunt muta....imi pare nespus de rau, iti tineam pumnii si speram sa ne vedem, stii tu cum....

Offf...

V

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

galuscuta, imi pare nespus de rau. Si nu-mi place ca te afecteaza atat de tare acest esec. Viata merge mai departe.
Din cate imi dau seama nu ai fost multumita de dr. E foarte important feelingul medic - pacient. Data viitoare vei stii oricum ce sa ceri si ce astepti de la dr. Mult succes si te mai asteptam. Sarbatori fericite si tie. Traieste-ti viata. E una singura.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

din pacate..........valoare e 1.2

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

pussi, n-a fost sa fie. Imi pare rau.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

galuscuta, Pussi imi pare rau, dar incercati sa va reveniti si dupa un timp sa o luati de la capat. Nu va lasati batute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Pussi, Galuscuta...orice as spune nu va poate alina durerea, cel putin pt. moment!Sunt alaturi de voi!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISTINA38 spune:

pussi, draga mea, nu pot sa cred, totul a decurs asa bine, nu inteleg, atatea iluzii, atata durere...speranta si totul se naruie intr-o clipa, imi pare rau.O vei lua de la capat si vei gasi putere pentru un nou inceput.
Suntem alaturi de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Pussi ma lasi sa plang si eu cu tine un pic?Ca tot imi vine de la un timp!Te inteleg si imi pare nespus de rau!
Fetelor imi vine in minte poezia aia (sau ce era,poveste)cu "zece negri mititei".Io as fi cam al optulea nu??? Gata ma pitesc ca va produc depresie la toate pana la urma!
Ma iertati va rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Pussi, Galuscuta DD sa va aduca sarbatori linistite si puterea de a o lua de la inceput anul urmator...

Kora

Mergi la inceput