Naturiste si homeopate (27)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancuca_b spune:

Moni-eu sunt ok,nimic nou.Am terminat trat.pe 23 si acum sunt in pauza pentru 2 luni.Dupa sarbatori am sa incep sa iau din nou acid folic si tinctura de zmeur.
Tu ce-ai facut,ce zi esti?Te astept cu vesti bune.
Roxali-Bine ai venit printre noi!Imi pare rau ca nu te pot ajuta,dar cu siguranta vei gasi fete aici care stiu raspunsul la intrebarea ta.

LA MULTI ANI TUTUROR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiddo spune:

fetelor, dragutelor, va pupacesc pe toate si va doresc multi ani fericiti si implinirea tuturor dorintelor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

La multi ani si implinirea tuturor dorintelor!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Va urez si eu LA MULTI ANI CU SANATATE !

Adimercedes, sa ma stergi de pe lista. Asta nu inseamna ca nu voi intra sa va cer sfatul pt alte afectiuni sau pt. rude/prieteni. Raman pe aproape. Poate-mi mai dau si io cu parerea din ceea ce stiu

PS-Tzuca, relaxeaza-te si fii optimista. Va veni si binele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Va doresc un An Nou fericit si multa sanatate.
,MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

Fetelor am o intrebare:
e posibil ca de la tratament cu mastodynon si muguri de zmeur sa-mi intarzie CM???
nu am facut test de sarcina desi am intarziere 5 zile normal am menstruatie la 30 zile,dar nu am nici un simtom de sarcina decat absenta menstrei.

va pup LAVINIA.

LA MULTI ANI! si sa va ajute DD SA VI SE INDEPLINEASCA VISUL IN ANUL CARE VINE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Lavinia, se poate... mie dupa tinct de muguri de zmeur mi-a intirziat o saptamina. Din cite am inteles eu , e un puternic progesteronic si ca atare iti lungeste faza luteala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

LA MULTI ANI CU SANATATE SI IMPLINIRE SA VA ADUCA NOUL AN!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

Fetelor mi-am facut azi dimineata 2 teste de sarcina Surecheck si dr.Sigur ,care s-au pozitivat in cateva secunde,am 6 zile de intarziere,dar nici un simtom de sarcina inafara de lipsa CM....nu stiu ce sa mai cred.

Va pup LAVINIA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

fetelor,va multumesc pt sfaturile date.imi pare rau ca intru cam rar pe la voi,eu frecventez foarte mult forumul de parinti cu copii de sindrom down,pt ca baietelul meu,in varsta de 2 ani are SD.eu am intrebat si medicul de fam.daca pot lua evening primerose pt a preveni alti noduli la san,insa dansa mi-a spus ca nu exista tratament preventiv.am fost nevoita sa ma operez pt ca medicul care mi-a facut ecografia m-a cam speriat,spunandu-mi ca va deveni tumora si...e mai bine sa il scot.as mai avea o alta intrebare la voi,daca sunteti dragute sa ma ajutati.sunt foarte foarte slaba!!!!!!sunt sanatoasa,nu am probleme,dar sunt slaba.spuneti-mi va rog,stie cineva ce sa iau sa ma ingras si eu putin?fumez de fumat si nu pot sa renunt orice as face.eu va sarut si va doresc un an nou plin de fericire si impliniri si o distractie pe cinste!!!!!LA MULTI ANI!!!

Mergi la inceput