Naturiste si homeopate (27)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Sfintele sarbatori si noul an 2007 sa va aduca pace in suflet, sanatate,fericire cit si indeplinirea tuturor dorintelor atat voua cit si celor care voi ii iubiti.
Sarbatori fericite si un calduros la multi ani.

"A iubi inseamna a inceta sa traiesti pentru tine, a face ca toate sentimentele omenesti, teama, speranta, durerea, bucuria, placerea sa nu depinda decat de o singura fiinta; inseamna a te cufunda in infinit, a nu gasi nici o limita simtirii, a-ti inchina viata unei fiinte in asa fel incat sa nu traiesti si sa nu gandesti decat pentru a o face fericita; a turna maretie in injosire, a gasi alinare in lacrimi indurerate, placere in suferinta si suferinta in placere; adica a intruni in sine toate contradictiile." BALZAC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuca_b spune:

Tzuca-draga mea,imi pare nespus de rau ca ai trecut prin asemenea momente!Este groaznic!
Ma bucur totusi ca ti-au salvat trompa si ca te simti mai bine.Ai ramas puternica asa cum te stiu!
Este un lucru bun faptul ca ati decis sa faceti o pauza in lupta pt.BB.Ii trebuie putin timp si organismului tau sa se refaca.

Iti doresc multa sanatate si sarbatori pline de bucurii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Va doresc din suflet un CRACIUN FERICIT, SA FITI SANATOASE SI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI
Va pup si va doresc numai bine



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca B spune:

CRACIUN FERICIT!!!

Bianca
http://www.costinkara.go.ro/Ai_sa_fugi/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reghi spune:

CRACIUN FERICIT, sa va dea Dumnezeu multa sanatate si cate un bebe la fiecare. Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angelinne spune:

Fetelor ma puteti ajuta si pe mine....tocmai mi-am descoperit un chist de 4 cm la ovarul sting si sunt tare ingrijorata. Mi-a dat sa imi fac si analiza pt cancer ovarian....iar AC nu le suport deloc....As incerca ceva tratamente naturiste si homeopate.Oare merg pe dimensiunea asta?Va pup si CRACIUN FERICIT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Spiritul Craciunului sa va intre in casa si in suflet, sa va aduca sanatate, fericire si bucuria de a primi si darui dragoste! CRACIUN FERICIT, implinirea tuturor dorintelor si tot binele din lume!


Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!

Lau-Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Dragile mele,
sunt aici si va doresc din tot sufletul un an nou plin de sanatate si tot ce va doriti si voi{multi bb.}
ancuca draga,am scris citeva rinduri la:endo... in rest sunt bine,ocupata cu musafiri si printre ei mai respir si eu cu sperante multe.
Va ,pe toate
MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Dragele mele
Sfintele Sarbatori si noul an 2007 sa va aduca pace in suflet, sanatate,fericire, prosperitate si indeplinirea tuturor dorintelor de care sa va bucurati alaturi de familie, prieteni si cei dragi voua.
Sarbatori fericite si un calduros La multi ani!
Va pup pe toate fara exceptie

PS: Aveti grija ca bantuie o viroza de am stat 3 zile la pat cu 40C.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Tzuca mea draga,imi pare foarte rau ce ti s-a intimplat poate in anul care vine d-zeu,o sa fie alaturi de tine si bb.o sa vina cind nu te astepti.sa ai grija de tine.
Mirella76-raspunde-mi in ce situatie esti,ca uite si la mine se tot lungeste perioada si nu stiu ce sa fac,mai ales ca acum de sarb.doctorii nu sunt de gasit
Ancuca,tu ce mai faci ,cum te mai simti?
MONI

Mergi la inceput