Vine barza ? (33)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Delfinutza, multumesc din suflet pentru urari!


Nana, 4+

Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

delfinutza: si eu simt ca anul asta voi fi gravii

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Multumesc frumos pt toate urarile. Acum, cand imi spuneti toate ca sunt testele clar pozitive parca incep sa-mi fac sperante ca e de bine. Si sper din inima ca minunea sa se faca prezenta la fiecare dintre voi. Maine mai pot face un test ozone ( doar acesta mi-a ramas pe stoc ) si sper sa fie la fel de pozitiv, poate chiar mai accentuat si apoi miercuri merg la dr.
Sa uzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Marunzika sigur esti insarcinata!Sunt destul de clare liniutele!Si la mine in prima zi de intarziere a doua liniuta a iesit mai pala dar pe urma au iesit amandoua la fel.
Felicitari!!!



Mirela5+
Our little Miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

VA SALUT FETELOR CURAJOASELOR,SPUN ASTA PT.CA EU NU SANT.AM TERMINAT DE CITIT TOT ACEST FORUM SI NU MA POT ABTINE SA NU-MI IMPARTASESC CU VOI EMOTIILE.DAR APROPO MA PRIMITI SI PE MINE LA DISCUTII??CE POT SA VA SPUN DESPRE MINE ,SANT MAMICA DE O FETITA DE 8 ANI SI IMI DORESC UN ALT BEBISOR,DAR CEVA NU-MI DA PACE .MA CUPRINDE O FRICA DE SARCINA ,IMI FAC GRIJI CA POATE N-O SA POT FACE FATA DUPA O ASA PERIOADA DE 8 ANI SI SA NU MINT MI-E TEAMA SI PT.A NU APAREA CINE STIE CE COMPLICATII .ASTEPT INCURAJARII.AM UITAT BRAVO MAMICIILOR SI CELOR CARE-SI DORESC.D-ZEU SA VI-L DORUIASCA.PUPICII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana76 spune:

Bubuleanaaaa, cred ca e greu sa astepti sa Nu iti vina...uratzii...Increderea si speranta ta sigur te vor ajuta sa iti indeplinesti visul anul asta!
Maruntzik, esti sigur sigur gravidutza! felicitari!
Iazminn, si eu am avut pata maronie cam in a 16 zi a CM si m-am cam mirat ca nu mi s-a mai intamplat pana acum... eu am confundat-o cu "insemnarea", desi mi se pare ca a aparut prea devreme. Cert e ca pe 28 dec mie nu mi-au venit "rushii" (asa ii spuneam cu fetele la prima sarcina)sau uratzii cum le spuneti voi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Fetelor, mi-au venit uratii azi noapte!!!!!
M-am trezit intr-o balta de sange si am inceput sa plang! Chiar credeam ca gata, o sa am un bebe, mie nu mi-a intarziat ciclul niciodata si acum, dupa 22 de zile de intarziere sa ma trezesc asa?
Azi sunt asa de suparata de nici nu mi-a venit sa vorbesc cu nimeni, dar simteam ca trebuie sa va spun voua, ca ma intelegeti mai bine decat oricine.


Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ade tu ai facut vreun test pana acum?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Ade imi pare tare rau.Dar tre sa mergi la doctor,sa vezi ce e cu intarzierea asta mare.Poate e o dereglare hormonala.Lasa nu fi suparata,orice sfarsit e un nou inceput!!!

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Anca, ce fel de test?

Ramonella, aveam oricum programarea pentru maine, deci o sa merg sa vad ce este. Oricum, nu este in regula ce s-a intamplat cu mine zilele astea. Adica mi-e rau de vreo 3 saptamani, sanii mi s-au umflat si ma dor de nu mai pot, nici nu mai suport sutien si in plus ... mai sunt si constipata de mor!

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput