Vine barza ? (33)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

Marunzica: se intampla si minuni!!! miracolul tau mi-a redat speranta! testele tale sunt FOARTE CLAR: POZITIVE!!!
FELICITARI SI SARCINA USOARA!!!



bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

ade: oofff, mi-au dat lacrimile cand am citit intrebarea ta daca mai am si alti copii...din pacate, nu, n-am ramas niciodata insarcinata, nu stiu cum e sa fii gravii, dar ne dorim de mai bine de 3 ani bebei...insa nu s-a intamplat nimic pana in prezent...
din dec 2005 am inceput lucrul la proiect fff serios, cu analize, investigatii (toate au iesit perfecte!) insa fiecare luna ne-a adus aceeasi dezamagire ...oricum eu sunt optimista si sunt sigura ca anul asta se va intampla minunea si la noi!!!

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Bubu, imi pare rau ca ti-au dat lacrimile. Fiind noua la forum, nu stiu prea multe despre membri, vroiam doar sa stiu daca mai e cineva ca mine.
Iulia, fetitza mea are deja 6 ani si jumatate si deja de mai bine de un an ne straduim la al doilea. Cand am fost in Romania in vacanta (octombrie 2006), sotzul meu si-a facut o spermograma care a iesit foarte bine. Deci problema era la mine ... Acum nu stiu, abia astept sa vina miercuri sa merg la doctor sa vad ce-mi spune!!!!
Ink o data mii de scuze!!!!!


Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

Fetelor am si eu o intrebare. In ziua a 16 a ultimului CM am obs o mica pata rozalie pe chilot iar pe h ig un firicel de sange ca atunci cand iti vine ciclu. De fapt asta am crezut ca mi se intampla cu toate ca era prea devreme insa de atunci nu mi-a mai curs nimic decat o secretie alba . Va intreb deoarece pana acum nu mi s-a mai intamplat niciodata si m-am cam speriat. Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Iazminn, poate fi de la implantare...poate e un bebe in burtica! Bafta multa!

Marunzica, felicitarile mele! Cu siguranta esti gravida! Tine-ne la curent!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

iazmin: draguta, asta inseamna ca ai ovulat in ziua respectiva; asa se manifesta cateodata ovulatia la unele fete

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Marunzica,am vazut testul si, sigur esti gravidutza.
Felicitari mamico! Iti doresc sarcina usoara si un plin de sanantate.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delfinutza spune:

Salut la toata lumea si sa speram ca anul acesta o sa ploua cu gravidute....sunt noua pe acest forum dar va citesc de 3 ani.Si noi ne dorim un bebe si speram sa vina cat mai curand...de obicei sunt optimista.
Bubuleana eu zic ca anu acesta o sa ramai gravi...nu stiu dar asa simt eu..
Sper ca toate fetele sa ramana gravi si sa fiti fericite...Avalon uite ca si la tine am un filling ca anu acesta se arata ceva...Liana(olteanca)...si tu o sa fii in top...le as scrie pe toate fetele ca sa nu omit pe cineva si sa nu se supere ca nu le am scris...dar anul acesta o sa fie un an bun...ca doar e anul porcului....si e prielnic ptr bebei...felicitari noilor gravidute...Nana si Marunzica

Delfinutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Marunzikasigur esti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Iazminn, si eu am avut o scurgere albicioasa, putin mai consistenta, dar nemirositoare, insa pata maronie d eimplantare mi-a aparut ieri, in ziua cand trebuiau sa apara uratzii, ca eu am crezut ca vin uratzii. Dupa studiat indeaproape, am constatat ca este o pata maronie efectiv, fara miros si nu ca cea de ciclu, si nu a mai aparut nimic. Cu siguranta vei sti care este pata de implantare ptr ca este cu totul diferita.
Iti tin pumnii.


Nana, 4+

Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput