Aspirante optimiste, peste 35 ani - (7)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

ioana, te pup, imi pare rau pentru ziua 1...
o sa reusim cu siguranta.ai incredere.

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Danotino hai ca incearca mama-maca sa-ti raspunda . Eu stiam ca maca regleaza hormonii si ca stimuleaza ovulatia. Am vazut ca multe fete au luat maca cu tratam de stimulare printre care Avalon , Lachi , Kitta si Aniast. Maca contine niste aminoacizi nu hormoni. Nici eu nu am un raspuns clar in mintea mea dar se pare ca nu influenteaza negativ asupra organismului at cand faci si tratam de stimulare. Posibil chiar sa ajute ac aminoacizi. Am inteles ca unele fete chiar au spus dr lor ca iau si maca si nu le-a certat.
Si eu sunt curioasa sa aflu care e raspunsul la intrebarea ta.
Cred ca nu te-am lamurit cu nimic

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orchis spune:

Idairade ce nu privesti partea plina a paharului?! Timp mai ai! Eu am 36 si abia acum s-a intamplat minunea. Mi se pare varsta cea mai potrivita: d-abia acum ma simt suficient de matura si responsabila pentru a-mi creste propiul meu puiut.
Vei reusi, sunt sigura! Multa bafta!

Va pup,

orchis
11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Sar'naaaaaa !!!!
Ce fac fetili mele ????
Vreau sa urez (cam tarziu...dar...scuze... ) La Muuulti ani !!!! Ioanelor
Bun venit noi , si sedere cat mai scurta . Fugutza la gravidutze!!!
Asheeeeeeee....
Pup nasuc de orchis . Si mai poveste-ne de bebelan ca sa ne mai inseninezi un pic ( ca la mine....aullleeooooo..ce furtuna a fost...)
Milioane de PUPUSHORI ptr. tooooata listutza . Ca sa nu se supere nimeni..

PERLUTZA sufletzelul meu!


V A
copilutz'-> Mama diminutivelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Mickilina-mamunina-maca nu stiu cand fac urmatoarea IAD. Sper ca luna asta. Astept sa vina CM. si fugutza la monitorizari. (eram atat de demoralizata ca nu am mai vrut sa ma mai duc...dar mi-a trecut ca ...'is leutz si-mi trece repede furia... )
Pup fatuca pe amandoi abrajorii!!!
si
inca o data Milioane de pupushori ptr. tooooata listutza ca sa ma revanshez...


PERLUTZA sufletzelul meu!


V A
copilutz'-> Mama diminutivelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

miki, multumesc pentru raspuns. n-am mai luat maca, dar
o sa iau.
fetelor va pup.

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

La multi ani, duamnelor!

Hei, ce-i linistea asta?! Pe unde sunteti babutzelor?! Cam slaba miscare la inceput de an... Mie imi spun astia din buletin ca fac 38 de ani prin primavara, dar cine are timp sa-i creada???

Am intrat sa va urez ca anul acesta sa fie cel in care toate visele se implinesc! Asa ca, mai mult optimism, va rog!

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns signora spune:

buna fetelor!
ma alatur si eu voua, o noua aspiranta la 35 de ani... eu abia incep sa fac analizele premergatoare conceptiei, asa ca...nu am prea multe de spus.
Sper insa ca sa ne vedem toate visul cu ochii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Bine ai venit la , Signora, sper sa stai cat mai putin printre aspirante si sa te muti repede la odisee ! Iti doresc mult succes!

Poti veni si la aspirantele optimiste > 20, acolo e mai multa animatie si vei fi bine primita!

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orchis spune:

Fetelor am intrat sa va salut si sa va spun ca eu sunt fericita ca am trecut de primul hop: primele 3 luni. Doamne ajuta, totul pare a fi ok! Sunt tare nerabdatoare sa stiu daca voi alege hainute roz sau albastre ...

Numai bine tuturor!
Va pup

orchis
12+

Mergi la inceput