Aspirante optimiste, peste 35 ani - (7)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Aurel_Cris multumesc pentru urari
Ieri a fost o zi minunata, m-am simtit bine cu finii si prietenii mei, am mancat ceva bun impreuna si a fost excelent! Ieri parca am sarbatorit si Craciunul si anul nou intr-o zi, pentru ca de sarbatori am fost foarte trista si stresata, am muncit si parca nimic nu a iesit cum am vrut eu. Acest lucru, mi-a dat cred intirzierea asta si prin urmare dupa o zi relaxanta au venit si rushii. Asa ca z32=z1 si nu sunt trista, ma asteptam sa fie asa, pentru ca facusem si acel test in z28 si era prea negativ.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

fetelor, care aveti mai multe stimulari la activ...e bine sa iei maca
si in acelasi timp stimulare? vad ca la FIV fetele iau , le-am intrebat si pe ele, dar inca n-au raspuns.
ma simteam f bine cand luam maca si nu stiu ce sa fac, as lua in continuare...

ioana te pup, nu fi suparata. ce urmeaza acum? te-ai hotarat?

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kamy13 spune:

quote:
Originally posted by Avalon

Kamy, bine ai venit printre noi si sper sa ai curand bucuria venirii pe lume al celui de-al doilea copil. Te adaug pe lista de invitate sau pe lista aspirantelor?



Pe lista aspirantelor, te rog

Multumesc de primire Avalon si Ioanatugs , incerc sa va citesc pe toate pe aici, vad ca sunteti pline de optimism. Si eu (deocamdata), ca incerc sa raman doar de 2 luni, sa vedem mai incolo...



Sesiune foto Denis

Nasica


POZE


Camelia

"Daca dragoste nu e, nimic nu e "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Cum sa fac ca sa nu-mi mai aud ceasul biologic ?Peste citeva zile implinesc 35 ani si tot mai putin optimista in ceea ce priveste un bb.Azi priveam un copilas de vreo 2-3 anisori,semana izbitor cu mamica lui,si ma gandeam ca eu n-o sa ma bucur niciodata de asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

quote:
Originally posted by Idaira

Cum sa fac ca sa nu-mi mai aud ceasul biologic ?Peste citeva zile implinesc 35 ani si tot mai putin optimista in ceea ce priveste un bb.Azi priveam un copilas de vreo 2-3 anisori,semana izbitor cu mamica lui,si ma gandeam ca eu n-o sa ma bucur niciodata de asta.



Vrei pe listuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Sint deja...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

quote:
Originally posted by Idaira

Sint deja...



OK, mai vrei o data? Ca sa-ti treaca supararea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Multumesc,iubita ...dar ma simt execrebil...din pacate,nu stiu ce sa mai fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

De unde stii Idaira, scumpa ca n-o sa te bucuri niciodata de copilasul tau? Nu spune niciodata niciodata... un singur moment este implacabil in viata. Sunt perioade cand avem impresia ca nu ne apropiem deloc de visul nostru si ca dimpotriva, ne tot departam, dar incearca si ia-o ca pe ceva pasager... trece, totul trece.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

buna seara!
ce tristete, idaira. si eu am implinit 35 in septembrie...
sunt un pic cam trista, in niciun caz nu ma simt de 35, dar si eu il cam aud, dar doar din cauza lui bebe.
avalon, ai gasit vreun dr cu simt de raspundere sa faca si laparo si histero?
nu mi-a raspuns nimeni la faza cu maca...pot sa iau daca fac stimulare?

danotino

Mergi la inceput