Aspirante optimiste, peste 35 ani - (7)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Ioanatugs]
LA MULTI ANI! Multa sanatate , fericire si indeplinirea tuturor dorintelor !
Hai mai Ioana , fii mai optimista. Acum 3 saptamani erai tare deprimata si ai vazut ca dr Damian ti-a spus ca nu ai de ce. Fii mai optimista . Ai sa vezi ca totul o sa fie OK.


Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

ioanatugs, la multi ani, sa fi fericita si iubita si sa-ti indeplineasca anul asta DD dorinta cea mai arzatoare. Te pup

gabi

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piticul spune:

La multi ani, Ioana!
PITICUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

La multi ani Ioanelor si altor derivate

Sa fiti sanatoase si fericite! Sa vi se implineasca toate visele!
P.S. Ioana sa primesti de ziua ta cel mai frumos cadou. Iti tinem pumnii si asteptam o veste superbuna!

dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IULIABRAILA spune:

LA MULTI ANI, draga Ioana, un an plin de bucurie iti doresc si realizarea celei mai mari dorinte.
si poate luna asta auzim de BINNNEEEE !!!!!!!!!
va pup apasat fetele,
IULIA

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

La multi ani tuturor fetelor care isi serbeaza azi ziua numelui.

Un special pentru tauroaica mea, Ioanatugs...Sa traiesti cu numele iar visul tau cel mare sa se implineasca cat mai curand..de ce nu, chiar acum??

De asemenea, pt.Tabitha aceeasi urare si...Tabi,chiar nu mai vrei deloc sa ne scrii? Imi este dor de tine...


Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

ioanatugs, LA MULTI ANI!!!
multa sanatate, fericire, iubire si cati bebici vrei tu!

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

Ioanelor nestiute LA MULTI ANI CU SANATATE SI bbei dupa plac!
Ioaneitugs (nume autorizat) ii doresc doar bine si multi copilasi. Sa fie asa cum Dumnezeu vede ca e bine pentru tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Va multumesc pentru tot fetelor dragi: Avalon, Nusy, Dj_mama, Miki-Miki, Danyalo, Donatino, piticul, Andrabirni si gravidutelor noastre: Gabiu si Iuliabraila...

P.S.: sunt in z31 si rushii n-au venit inca, macar nu mi-au stricat ziua, o sa vad ce va mai fi maine. Oricum eu cred ca m-am dereglat de la atatea naturiste, pentru ca de azi am inceput sa am ceva dureri de burtica, de spate si cred ca totusi vor veni rushii, am acea senzatie ca sunt pe aproape. va pup cu drag si va multumesc ca-mi sunteti aproape!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

La multi ani tuturor Ioanelor si din partea mea,scuze ca spun astazi dar ieri nu am fost acasa.
IOANATUGS La multi ani iti doresc si sa dea DD sa fi
Fetelorla toate fara exceptie

Mergi la inceput