Endometru,monitorizari,ovulatie,TB,stimulare148

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Hai, Noelo, ca intelesei tot... pana la "moare"! Ce sa moara, mai?
Avalon, si eu am citit/ auzit ca "the big O" ar favoriz bb-ii, s-ar putea sa fie adevarat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noela_carmen spune:

quote:
Originally posted by felicia_

Hai, Noelo, ca intelesei tot... pana la "moare"! Ce sa moara, mai?
Avalon, si eu am citit/ auzit ca "the big O" ar favoriz bb-ii, s-ar putea sa fie adevarat!

"De multe ori pierdem micile bucurii, asteptand marea fericire..." (Pearl S Buck)




ha,ha,ha
cum cine? cucuveaua sau ma rog dupa caz, cine are, pasarica!

fa vreo 300 de astfel de contractii si pe urma sa-mi spui ce simti, sau daca mai simtzesti ceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Pai atunci daca stiati, dragele mele Noela si Felicia, ia puneti voi in aplicare in noaptea asta si daca se confirma ipoteza, patentati 'produsul', da? Eu cica am fost conceputa in noaptea dintre ani. Poate iese cu ochisori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Fetelor, in seara asta e un film pe protv pe care vi-l recomand calduros Pact cu diavolul cu Al Pacino (pt cine e fan Al Pacino, eu sunt!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Avalon , Noela dar ptr cele care au fost violae si au ramas nu se mai potriveste teoria...sant c-am sadica.

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noela_carmen spune:

aoleu, mai ali, da cu ce ti-am gresit?
lasa-le pe alea saracele in plata Domnului, noi vorbeam de noi, cum si ce naiba sa mai facem sa prindem ceva ochisori in burtile astea sterpe...

oare mama o fi avut orgasm cand m-a conceput
hi,hi,hi, n-am curaj sa o intreb

eu nu pot sa patentez inca metoda, ca eu o practic de ceva vreme si nu s-a lipit inca...a devenit ca o a 2-a natura, ma trezesc mai tot timpul cu "ea" incordata, asa ca atunci cand ni se intampla sa avem dantura inclestata.

si eu, fan Al Pacino .de cate ori a mai fost difuzat filmul asta n-am reusit sa-l vad niciodata pana la capat, pentru ca era la ore tarzii in noapte...
dar parca se numea "Avocatul diavolului" ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Da, da, ai dreptate, asa se numeste filmul, Avocatul diavolului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by noela_carmen

Avalon ,am cautat si ute ce am gasit:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71037&whichpage=2&SearchTerms=cele%2C12%2Cvineri

nu am cartea la mine, ca sa-ti citez de acolo.
si cica anul acesta, prima vineri de dupa nasterea Domnului, pica exact in ziua cand au fost omorati pruncii...
offf...

_

si maine e o zi...



Le-ai gasit inaintea mea. Eu nu prea am avut timp de net. Si totul e adevarat. Eu am primit o carticica cu aceste vineri de la bunica sotului meu, si am dus-o la preot chiar duminica ( 24 decembrie), si a spus ca in toate vinerile de peste an e interzis pt. ca e post, dar aceste 12 vineri negre trebuie tinute cu sfintenie.
Acuma , fiecare face ce vrea . Si noi ne-am amanat programul de azi , pe maine. Nu vreau sa risc, nu merita pt. o zi sau o luna in plus.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noela_carmen spune:

irlandeza

duamnilor!!!!!!!!!!!!
s-a ales praful de toate planurile mele
n-am avut cu ce!!!
a avut treaba,la orele planificate umbla prin Metro
habar n-am cand s-a intors...asa ca...

durerile mele n-au inceput aseara, doar asa o impunsatura, in schimb m-au trezit din somn acum spre dimineata.l-am speriat pe al meu sutz,ca gemeam in somn.
si acum ma doare, si am senzatia aceea ca si atunci cand ai vezica plina, plina ochi, si nu te poti misca prea mult, parca mai are un pic si pocneste partea stanga.

spor la treaba, stiu ca aveti nevoie!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

pai astazi e numai bine, bashca gigeii de alaltaieri; 'la munca'!

Mergi la inceput