Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru-19

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kristind spune:

Va multumesc fetelor!!! Sint asa de bucuroasa, dar mi-e asa de greata, ca nu stiu din ce o sa traiesc! De 3 zile mananc mere, portocale, putina branza- iar restul....sa nu le vad. Mi-e o foame de lup, dar nu stiu ce as putea sa mananc. Am intrat intr-un magazin si mi-a venit sa vomit imediat. Offf!! Dar e bine, oricum ar fi. Bine ca e bebe bine!! Va multumesc pentru sustinere si va pup pe toate!!

kristin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Kristind ,draga de tine!Nici acum nu-mi vine sa cred cum ai facut tu laparo cu bb la purtator!
Nu te plinge de greturi,dar nici sa nu se agraveze starea, ca moare de foame micutul!
Sa fii fericita!

Teodora
http://new.photos.yahoo.com/gogosnel/albums/]

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

teo mi-am permis sa ma uit la poze..
cat esti de frumoasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

si modesta si desteapta
Glumesc!
Inuta ,iti multumesc de compliment!

Teodora
http://new.photos.yahoo.com/gogosnel/albums/]

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:


Diddy mai e o luna , poate e cea norocoasa…nu se stie niciodata cand sare iepurele ( de fapt bebele )!
Inuta ca bine zici…sa ne “plangem” numai de astea
Bonitta incearca sa ii mai distragi atentia sotului…ca nu e bine pt sa fie mereu oboist si stresat
Teo fata documentata, multumesc pt explicatii, in fiecare zi mai invata omul cate ceva.
Pai tu asa din curiozitate nu ti-ai facut test pt Chlamydia?Eu am citit demuuult ca e f in voga si am facut testul din proprie initiativa( la fel si pt toxoplasmoza si altele), sunt ok. Rezultatul spermoculturii il vei primii exact in ziua cand faci laparo?Sa dea DD sa fie ziua numai cu vesti bune!
Copilut bafta multa de pe acum iti doresc!
Iyoana te-ai prins
Vali lasa daca alte fete sunt sceptice, fii tu curajoasa si da exemplu!
Kristind si cam ce pofteste samburelul?

Fetelor eu sunt in z28 si tot astept CM-ul dar nu da nici un semn, oare dupa laparo intarzie???

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Kora:Pai....... e posibil asa ceva?????Nu ne spui nimic???
Poate a tarat Kristind picioarele cand a plecat la odisee...
Ziua 28 fara nici un semn de CM?!!!! Tu nu ai luat in calcul posibilitatea sa fii ?! Ce daca a zis T ca nu ai sanse......minunile la face Dumnezeu!!!!
Cat despre intarziere dupa laparo.......mie mi-a venit la timp.
Iti masori TB-ul? Poate n-ar strica sa faci un test?!!!! Astept cu nerabdare vesti......dar parca simt ceva....
La mine se pare ca si-a facut Maca cel putin un efect: e prima data, dupa 2 ani si..., cand nu ma dor sanii si sunt in ziua 26!!! Ii simt mariti dar...nu ma dor...ce bine!!!!
Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Kora, iti dai seama ca si mie tot la bebe mi-a sarit gandul, dar cum stiam problemele tale, mi-am zis sa tac chitit si sa nu zic nimic.
Te las pe tine sa faci ce consideri tu ca e bine (teste sau TB), tu iti cunosti cel mai bine corpul... Dar daca ne vii maine cu TB de peste 37°, pregateste-te pt galerie zgomotoasa...

iyoana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Maria,Iyoana sunteti niste scumpe dar eu eram in z14 la laparo si dupa cate imi amintesc nu am facut nimic zilele de dinainte tocmai ca sa nu risc ceva....Dar va dau niste ca suntei niste draguteeeee!!!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Maria tu esti in asteptare??Wow draga mea incep galeria:
hai Mariaaaa!!!
Cine mai e in asteptare ca eu nu mai stiu?Hai la raport fetele!!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristind spune:

Da kora[/red, se intarzie pana la z43, cand faci testul si ies [red]II.
Hai sa te aud si pe tine ca poate ti s-a intamplat ca mie Pupici! Samburelul meu e tare mofturos - nu vrea nimic- decat portocale, cateodata cartofi prajiti cu gogosar!! :)))

kristin

Mergi la inceput