Pacientele optimiste si gravi ale dr. Tutunaru-19

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Kristind tu esti unicat fata draga, vei ramane in istoria laparo !Da-i samburelului ce pofteste el si apoi du-te sa iti strangi in brate prietena cea noua..( stii care, nu?)

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Kora: Tare as vrea sa vin cu un rezultat pe masura galeriei......dar nu cred ca-i cu noroc nici luna asta!
Mai, fata draga, nu ai facut nimic sau nu-ti amintesti? Si nici dupa???? Poate s-a intamplat dupa....mai bine fa si tu un test.
Nu vreau sa te fac sa speri fara motiv, dar daca e bb?!!!! Mai bine iti facem tie galerie!!!
Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Kristind...hai pe la mine, am niste gogosari buuuuuni...
Iti fac si cartofei prajiti
Kora
Z28, fara semne si tu nu spui nimic? Hmmm
Haideeee Kora
Ar fi cel mai frumos cadou de Craciun! Doamne, daca ai sti cat de mult iti doresc sa ti se intample o minune!

Valentina
http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/valentina_zamfir/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:


pentru Kora!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Kora, s-a hotarat in Marea Adunare a Tutunicilor:
pleci de la serviciu => farmacie => test sarcina => forum DC

Ai inteles?

pana atunci, lasa-ne si noua placerea asta de a-ti face galerie...




Kristind, incearca totusi sa mananci ceva, ca piticutul are nevoie, chiar daca face mofturi acum...cand o da de gustul bunatatilor de pe lumea noastra...

iyoana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Iyoana, nu-i asa ca daca nu ne asculta Kora ?
In seara asta vrem sa citim ca a facut testul si ca are si II!!!
Haideti, fetele,poate se mai intampla o minune si cu Kora noastra.
Sa ne pregatim de

Valentina
http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/valentina_zamfir/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Kora, draga, pe la ce ora ajungi acasa?
Ca nu ma dezlipesc de pana nu aflu vesti de la tine!
Maria, mai ai si tu cam 2 zile de asteptare,nu?
Copilut, bafta multa!
Iyoana, azi ma intrebai de rushi.Arunca buzduganul ca Zmeul-Zmeilor.Asta e, mergem mai departe
Pup toate tutunicile



Valentina
http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/valentina_zamfir/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Mariaaa,Iyoanaaa,Valiii mai fetelor lipsesc putin si eu din zona si voi ce faceti intre timp??? Va rog nu va obositi ca nu e cazul, de cand cu obsesia mea pt bebe sunt fff calculata si nu e posibil,iar dupa laparo...dragi fete mai repede de 10 zile nu se poate face .....asa ca sotiorii nostri pot deveni cam agitati, dar noroc ca exista si alte metode de linistire....( aromaterapie de exemplu, la ce v-ati gandit??? )Pupici multi, las' ca facem galerie pt Maria ca mai are 2 zile si tre sa faca testul, nu????
Iyoana , Vali voi in ce zi sunteti ca am pierdut sirul???

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Kora, eu raportez: Z22/ 23...rushii bat la usa!
Da' nu mai schimba vorba, totusi! Ia fa tu un testulet, ca asa s-a hotarat aici!

Valentina
http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/valentina_zamfir/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Vali cum sa bata la usa rusii asa devreme???Sa inteleg ca si tu esti in asteptare...am de munca nu gluma: tu, Maria, Iyoana oare in ce zi e??, Teo si cine mai poate fi graviduta de sarbatori????
Fetelor da-ti-mi vesti bune pls....!!!
Eu test...sorry dar am sa fac doar la 14 zile dupa ET prin martie sper....ai mei comunisti veneau cand aveau ei chef 28-32 asa ca treaba lor eu ii astept cu drag ca sa imi calculez luna urmatoare pe cand imi fac hormonalele ca trebuie facute in z3 de CM!
Maine dimineata ma duc dupa cadouri pt ai mei parinti si cu actele firmei asa ca...sa nu ma dati disparuta ca dupa ce ajung intru sa vad noutatile!

Kora

Mergi la inceput