FIV in Ungaria 6

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pis, greturi trecatoare am avut si eu de data asta . Sa dea Dumnezeu sa "patesti" ca mine! si eu am facut testul tot in ziua 13 ca a14a pica sambata si nu-mi dadeau rezultatul in aceeasi zi. A iesit cat se poate de concludent, asa ca-l poti face linistita.
Pussi, ma gandesc la voi si deja am mari emotii pt miercuri! sa dea Dumnezeu sa vina Mosul cu la voi!
Liana, ma bucur tare mult ca ati rezolvat cu dr. Asa cum am mai zis, e un OM, jos palaria! ti-e mai mare dragul sa te tratezi la el! sa fie cu noroc si sa ne insotesti din ianuarie la Odisee!

Noi suntem bine, ma , si a inceput sa mi se vada burtica ; saptamana asta plec la cumparaturi de pantaloni cu burta, ca nu prea mai incap in haine. Slava Domnului, nu mai am nici-o pata de 5-6 zile, chiar daca ieri si alaltaieri am iesit din casa, si azi incet-incet m-am apucat de decorat casa. Abia astept sa treaca 12 saptamani, sa scap si eu de Utrogestan si de restul pastilelor, ca mi s-a cam acrit!
Va pe toate si spor la pregatiri pt Mos!

Andreea 10+
Punctuletzul meu

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Pis, Pussi va tin pumnii sa veniti cu rezultatele pe care le asteptati. Pis mie dr. mi-a spus ca pot sa-mi fac testul si in ziua 11 de la ET.
Liana nu mai imi multumi, ca nu a fost mare lucru. M-am bucurat mult de tot ca s-a rezolvat asa cum vroiai tu.

pentru toate

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Pis noi suntem bine... cu rabdarea mai prostPoti sa faci linistita testul maine, eu il fac miercuri..si ET l-ai facut cu o zi inaintea mea!!! O sa fie bine ... ai sa vezi cum ne mai comunicam dupa cu activitatile celor din burici!!! A si sa sti ca nasc cu cezariana...asa ca sa alegi data ...cand in august ?ca stiu ca a doua zi urmez eu ma rog pentru voi pe maine!

Tia asa o sa fie!!! de o sa fiu

Legaturooooooooooooo vezi miercuri...pauza..nu faci nimic..stai cu pumnii stransi... casa-i spui joi lui Chivu ca-s

Andicu vad ca si tu faci parte din trupa care ma vede pe mine cu sa dea DD sa fie asa...sa fie cati o vrea El numai sanatosi sa fie. Ma bucur ca sunteti bine...si ca va inoiti..ai motiv sa-ti cumperi haine si vezi ca la Mall sunt niste pantaloni cu burtica super ..si-a luat si AuburnSa nu uiti sa-i spui la Punctulet sa vb cu ai mei, sa-i combine sa ramana Grturi nu am..stau in schimb bine cu mirosul...si cu somnicul..la ora 14si ma tine pana pe la 16..dupa care nu mai pot sa dorm.

Crinuta deci si tu la fel cu Liana..miercuri pauza pentru pumnii...o pui si pe Crina sa stea cu labutele lipite



PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Pussi, Pis Domnul sa va ajute ! Ma rog pt voi sa fie bine si sa vi se indeplineasca dorinta ! Eu sunt sigura ca peste 1-2 zile ne veti spune ca testul e II !
Liana ma bucur ca ai reusit sa vb cu dr si ca astfel ti-ai rezolvat problema ! Si eu vreau sa sun zilele astea la clinica si sa ne reprogramam pt o noua spermograma pe data de 12 ! Vad ca vei fii acolo toata luna ! Poate ne intalnim !
Andra doar spermograma, nimic altceva ! Tu ti-ai facut programare ?
Andicu, Crinuta, Ioana p, Gabitu, Internet
Daria cand ne-am facut programare pe net si eu am scris toate analizele pe care le-am avut pana la data respectiva si l-am intrebat pe dr daca trebuie sa mai duc si alte analize la prima consultatie. Raspunsul a fost nu. In functie de problema cu care te confrunti dr iti spune la prima cons ce mai trebuie sa faci !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Ioana78, o sa sunam vineri la clinica sau cel tarziu, dupa 26 decembrie.Speram sa ne programam pentru luna februarie.Multam de informatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floran spune:

Pussi, Pis va tin pumnii si ma gandesc la voi.
Eu nu prea scriu dar va urmaresc. Pe Pis o cunosc personal de la Medsana. In februarie intru si eu in focuri mai am 3 crio si ii pun unde trebuie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pis .
Va pupam pe toate

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Pussi, Pis ma gandesc la voi si ma rog si eu pentru voi , sa va ajute Dumnezeu si sa fiti amandoua
Hai ca suntem asa multe care ne rugam pt. voi, trebuie sa ne asculte si pe noi Dumnezeu!

Eu am inceput deja analizele pe care mi le-a cerut dr. Z pentru FIV, maine o sa am rezultatele de la papanicolau, secretie si clamydia. Incep sa completez dosarul pt. FIV!

Va pup pe toate!

Ioana


vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

PIS sa sti ca sa dea DD sa fie BB in burtic la mami

Am niste emoti pe maine ....sunt asa de aproape sa fiu..Sa dea bunul Dumnezeu sa fiu!!!

Ioana 76, 78, Tia, Floran sa va asculte DD rugaciunile

PUSSI

Mergi la inceput