Azoospermie - cap 5-

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Va doresc din tot sufletul un Craciun minunat alaturi de cei dragi voua, un Mos darnic care sa va umple sufletele de speranta si fie ca anul ce vine sa impodobiti bradul pentru copilasii vostri!

SARBATORI FERICITE!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

AZOOGIRLS,
CRACIUN FERICIT!
CU TOATE NE DORIM ACELASI CADOU......
SPER SA II AVEM CAT DE CURAND...
DE ASEMENEA, VA DORESC MULTA SANATATE, INCREDERE IN VOI SI IN PUTEREA DIVINA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

La Multi Ani !! si sarbatori fericite in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Dragele mele
Sfintele Sarbatori si noul an 2007 sa va aduca pace in suflet, sanatate,fericire, prosperitate si indeplinirea tuturor dorintelor de care sa va bucurati alaturi de familie, prieteni si cei dragi voua.
Sarbatori fericite si un calduros La multi ani!
Va pup pe toate fara exceptie

PS: Aveti grija ca bantuie o viroza de am stat 3 zile la pat cu 40C.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Buna fetelor,
Va doresc un an 2007 excelent, cu sanatate si multe bucurii si cu speranta ca vom reusi sa devenim mamici cat mai curand! La multi ani!
Sarcina mea a fost extrauterina localizata pe trompa stanga pana la urma, desi la un moment dat au existat ceva sperante ... de fapt au fost 2 embrioni implantati: unul in uter, celalalt pe trompa ... cel din uter s-a oprit din evolutie si a continuat cel de pe trompa: de aceea val. b hcg a evoluat perfect la inceput, apoi a continuat sa creasca, dar mult mai lent. Am facut 2 injectii cu Methotrexat de 50 mg si am eliminat sarcina in prima zi de Craciun. Acum sunt ok si fizic si psihic.
Voi continua sa sper in sansa mea si sa incerc in continuare, insa de data asta nu voi mai anunta reusita decat la sfarsit! Iau tot ce s-a intamplat ca pe un pas inainte, am fost mai aproape ca niciodata si am invatat ca succesul se masoara la sfarsit si nu atunci cand am un test pozitiv, fie el si de sange! Succesul inseamna sa ajung la capatul drumului si sa-mi tin minunea in brate, nu sa fiu 2 luni gravida!
In schimb am acumulat 7 kg incepand din luna septembrie si acum principala mea preocupare e sa slabesc cca 10-12 kg pana la sfarsitul lunii martie. Apoi voi mai vedea ...
tuturor



Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Cami, sincer imi pare rau prin ce treci.Cunosc sentimentele de frustrare, deznadejde, renuntare...Tot ce vreau eu sa iti spun este ca trebuie sa lupti mai departe...Nu sunt nici eu un caracter puternic, dar, incurajundu-va pe voi, ma incurajez si pe mine.
Noi , la ultima spermograma am avut tot 0 ...Valorile FSH-ului au oscilat foarte mult, de la o clinica la alta.Vrem multe, dar pt moment, am sistat totul.In ianuarie vrem sa mergem la Damian, sa facem o punctie testiculara, sa vedem cum stam.Se implineste un an de cand am aflat de azoo...Vin Sarbatorile, dar sunt cele mai triste din ultimii ani...
Miki, Nusy,Inutza,Gudinde,Copilutzu,Avalon,Pussi si toate celelalte fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

A mai trecut un an si odata cu el si suferintele sau bucuriile noastre...Sper din tot sufletul ca ANUL 2007 sa ne aduca tot ce este mai frumos pe lume..., sanatate, fericire si liniste suflteasca.

LA MULTI ANI!
MIki,Nusy, Inutza,Gudinde,Avalon,Vrembebe,MickyD,Gabri-ela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Io...va doresc din tot sufletzelul meu ( ceea ce imi doresc si prtr. mine... )
Un an nou cu multe schimbari in bine!!! Muuulte realizari !!! Multa sanatate !!! Fara lacrimi si fara tristeti!!1
si
Ptr. ca avem nevoie ca de aer... LA CATI MAI MULTI "GIGEII"
Sper sa nu bat campii si sa se adevereasca URAREA MEA...
Mii de pupushori si de imbratzisari!!!
Ne vedem la anul...!

PERLUTZA sufletzelul meu!


V A
copilutz'-> Mama diminutivelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

La multi ani!
Va pup pe toate fara exceptie si sa dea DD sa ne vedem visele realizate in anul ce vine.

copilutzu am aflat cu cine te-am confundat. Copilut a facut laparo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_ela spune:

"Darul, Minunea" care este menita sa fie a ta si numai a ta nu ti-o poate lua nimeni si nimic din lume.
Amintirea pentru ceva atat de delicat las-o pentru alta data, indreapta-ti gandurile si speranta spre ceva care intr-o zi
va avea sa-ti dea implinirea. "IMI PARE RAU" este prea putin spus din partea mea si cred ca este cel mai trist mesaj pe care l-am citit pe acest forum.
Iti doresc multa putere, sanatate, credinta si drumul sa-ti fie presarat cu multa speranta (pentru ZisaCami).
Nimeni nu vorbeste despre jumatatile nostre, ce simt, ce spera, daca sunt de acord 100% cu ceea ce vrem si ne dorim noi.
As fi dorit sa vorbeasca si ei la fel cum o facem noi. Unde tin in ei atata dezamagire, caci de fapt in sufletele lor ei sunt "vinovatii".
Va citesc si va admir, dar pentru mine totul are o limita si deci m-am oprit sa lupt cu ceva care depaseste multe in ziua de astazi.
Pentru noul an care tocmai a sosit va doresc sanatate, liniste in suflete si sa va gasiti implinirea sau luminita care sa va umple
ochii de stelute alaturi de sotii vostrii.

Mergi la inceput