Azoospermie - cap 5-

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Asa sa faci, Nusy draga! Foarte bine te-ai gandit, intr-adevar am auzit ca dr.Matei e buna in spermograme.
Noi mergem maine la dr.Soare si abia astept sa-i mai dea tratament sotului meu, ca tare bine i-a prins tratamentul dumnealui!
Pisix, am zis ca cele din ziua 14 sunt optionale. E foarte bine ca le-ai facut pe celelalte, oricum nu aveai nevoie de indrumarile mele pentru ca banuiesc ca ti s-a dat o lista de analize pt fiv. Sanatate si putere!
Va pup pe toate

PS: Miki, iti raspund pe mess.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

avalon- utiti ca eu oficial nu am dosar pe rol nicaieri :-)
Deci analizele mi le fac singura, de capul meu, in avans si apoi..... bang, ma bag la ICSI; anyway, la cum a pus problema damian, asta nu va fi decat peste 3-4 luni, dar ma gandeam sa fac toate astea ca daca descopar ceva in neregula la mine sa am timp sa repar in paralel
nusy- si eu garantez pt dr Matei, e super-tare si cauta si-n ...xxx ca sa gaseasca ceva; am sunat-o azi dar din pacate nici azi nu poate asa ca sper sa reusesc miercuri; vreau sa ajung acum si pt ca i-am luat un cos cu tot felul de chestii de Craciun, a fost asa draguta cu mine incat simt nevoia sa ma revansez cumva
miki - parca incepe sa ma tenteze ce-mi spui tu

PisiX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MickeyD spune:

Dragele mele
Ma bucur foarte mult sa vad ca cele (adica cei) care au fost la Dr. Damian au avut in final o parere buna despre el. Este intr-adevar super. Acum sotul meu abia asteapta sa vina in Bucuresti sa mearga la o consultatie la el. Astia de aici nu s-au lamurit ce si cum, il tin pe tratament pe antibiotice de 7 saptamani si inca mai are vre-o 3!!! Chestie care mie mi se pare incredibila pentru o infectie. Adica initial au zis ca e vorba de ceva minor, care o sa treaca in 6, maxim 10 zile dau uite ca nu a fost asa. E foarte ciudat pentru o epididimita. In fine ... eu incerc sa gasesc un alt medic la care sa mergem pentru ca pana in februarie cand venim noi acolo e cam mult ...
Normal, ne facem probleme ca toata treaba asta o sa afecteze sansele noastre la un FIV/ICSI dar incercam, ca toata lumea pe aici sa ramanem optimisti.
Va doresc din tot sufletul sa vi se implineasca visul. Uneori sunt zile mai grele in care ai senzatia ca nu-i mai dai de cap. Alteori te trezesti plina de energie si cu putere sa o iei de la capat. Dar trebuie sa mergem inainte. Pentru noi e mai greu. Acest moment in viata, care pare atat de natural pentru multe femei, pentru noi este o lupta. Dar putem invinge. Imi amintesc de asta in fiecare dimineata cand o aud pe Alexandra strigandu-ma din camera cealalta.

Pupici la toata lumea. Multi multi pupici
MickeyD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Buna, fetelor! Se pare ca magia sarbatorilor m-a cuprins si pe mine, desi tare mi-ar fi placut sa vad cativa fulgi de zapada... inca nu-i timpul pierdut!

MikeyD, ma bucur mult cand te vad, aduci raze de speranta tuturor fetelor de aici Sa-ti traiasca Alexandra si sa vina timpul cand va avea si un fratior sau o surioara cat mai curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrembebe spune:

Sarbatori fericite pentru toate azoogirls si pt sotii lor! Craciun fericit si un nou an plin de ...cat mai multi!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrembebe spune:

la mine a venit mosul, la mine a venit mosul!!!! gata dr. Soare mi-a confirmat intalnirea pe care o voi avea cu el inre craciun si rev!!!! va urez din nou numai bucurii sub toate formele, dar mai ales sub forma asta:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inuta12 spune:

Vrembebe...cum ai facut? ai sunat direct si gata? a zis ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrembebe spune:

iunutaacum vreo 2-3 saptamani am vorbit cu dr soare si m-am programat la el. i-am explicat situatia noastra si a fost de acord sa ne vedem intre craciun si revelion, urmand sa il sun eu astazi pentru a reconfirma programarea. azi l-am sunat si a spus ca ne vedem intre craciun si rev, asa cum era stabilit.l-am gasit de fiecare data la nr. asta: 0722525672. sarbatori fericite si multa, multa fericire....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Urez tuturor azoogirls un Craciun Fericit alaturi de cei dragi, multa sanatate, fericire si indeplinirea tuturor dorintelor.

(Eu plec pt cateva zile.)



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabri-ela spune:

Va urez si eu sa aveti parte de sarbatori fericite, care sa va aduca implinirea dorintelor voastre!
Va pup pe toate si sa speram ca anul ce va veni ne va gasi mamici!
La multi ani !

Mergi la inceput