Azoospermie - cap 5-

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vrembebe spune:

copilutzu, sa dea domnu sa iasa cate linii trebuie pe test... inca putina rabdare..(e tare usor de spus, dar stiu ca e asa de greu sa defacut...)
pisix - io chiar am vrut de la inceput sa votez subiectul, numai ca nu stiu cum... (si asta fara sa stiu de recompensa ta....pe care chiar o vreau la craciunul viitor cand sper ca aproape toate azoogirls sa aibe cate o burtica apreciabila....si asta nu de la ciocolata)
dr. S mi-a spus sa il sun inainte de craciun ca sa imi confirme intalnirea de dupa craciun. multumesc de sugestie...
pe toate fetele si spor la luat cadouri. eu mai am doar un singur cadou de cumparat.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrembebe spune:

cred ca am reusit sa votez subiectul.... si nu era atat de greu, da na..... se mai intampla....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Avalon, la punctia testiculara observa daca , iar la biopsi testiculara ....la congelat cu ei?Te pupic dulce....
Miki,Pisix, Ioanatugs, Avalon, Nusy,Ioana78, va doresc cati mai multi....cred ca sunt cel mai frumos cadou de.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Mai fetelor ... m-a bufnit rasul ... ce am ajuns sa ne dorim de Craciun
Dar parol ca sunt de acord sa renunt la toate cadourile de Craciun ( + ziua mea) pe 5 ani ca sa primesc cadoul asta ... :-)
Fetelor, bravo, am vazut ca ati pus umarul sa crestem cota de popularitate a acestui subiect ... nu v-am uitat cu dulciurile pt la anul! Inca mai asteptam voluntare care sa voteze subiectul, lista ramane deschisa
In alta ordine de idei, am deschis un subiect de ...duca, asa ca daca aveti sugestii v-as multumi de o mie de ori (plus o acadea bonus)
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=90372
O zi frumoasa, fetelor

PisiX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Am pus pe prima pagina un articol depre SPERMOGRAMA
9 voturi!

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Pisule (sau care mai stiti engleza bine) eu inteleg de www.radiantwonder.com/show_program.asp?id=260" target="_blank">aici ca exista un produs care scade FSH-ul. Cand ai timp uita-te si tradu-ne si noua. Eu una cred ca e o reclama cam umflata .

Edit: 10 voturi! Suntem pe primul loc! Avem cele mai multe voturi! Pisule tb sa faci stoc serios de acadele

Miki


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:

Pupacesc fetele!!!
Nuuuuuu nu, Avalonul meu , NU , NU, …si nici vreo fata de la acest sobiect ( pe care il votez dupa ce termin de scris )
Nuuu dragele mele !!! Voi m-ati ajutat mereu!! Chiar imi sunteti foooarte dragi ! Aveam nevoie ca de aer de niste prietene ca voi. Chiar sunt dependenta de voi… daca mi-as impune sa nu mai intru aici , N U as reusi , S I G U R !!
Era vb. despre un sobiect de dat soricul jos…..( de slabit…).
Pisoias m-au mancat degetutele si am cumparat un test de sarcina .RRAAAU am facut !!! Pe care l-am facut aseara…..Negativ ..binenteles.. . Cred ca barza uita mereu adresa mea,… cu toate ca i-o spun mereu … , Mos Craciun nu ma cunoaste…. cu toate ca lui ii scriu in fiecare aaan (sau uita de mine)!!!, …offff …parca as fii copilul nimanui… .
Io…vreau Milka Diet!!! Sar’naaaaaaaa!!
Mooama..apropos de dorinta ptr. Craciun ..Daca gasesc un il tin in dintzi …de coditza si nu ii mai dau drumul tooooata viatza mea….
Mickilina Curatenie…mai mult ordine, ca sunt un exemplar foooarte dezordonat!!
Acum ca mi-am facut norma de plas …( sincer, sunt dezamagita rau…)…sa va intreb..:
Am facut testul prea devreme??? Normal azi trebuie sa vina CM. Iar Inseminarea am facut-o pe data de 2 dec. Sa mai imi fac sperante…???
Vrembebic sar’na mult!!!
Scuze daca sunt greselutze dar sunt capie...!!!
O sa-mi revin!!
P R O M I T !!!
Va pup!!!
Aaaaaa si am votat si io!!!
12 voturi !!! Tot inainte!!!

PERLUTZA

V A
copilutz'-> Mama diminutivelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrembebe spune:

copilutz dupa inseminari mie mi s-a spus ca daca in 2 saptamani de la inseminare nu vine CM, sa fac atunci un test de sarcina. inseminarile le faceam in ziua a 12-13 de CM. nu stiu daca e devreme sau tarziu, ideea e sa incerci sa nu te mai gandesti la asta, ca doar mai ai cateva zile si atunci vei sti exact. stai si tu mai relaxata, ca e tare important sa nu te stresezi (asta e teoria, ca si eu facea de fiecare data cu o zi inainte testul de sarcina si nu ma gandeam decat daca si-au gasit perechea.....) bafta multa si inca putintica rabdare
miki interesant ce scrie acolo despre produsul respectiv, numai ca zice (din ce am citit, ca l-am citi in diagonala) ca e pt tipele cu un FSH mare. le-am trimis un email sa-i intreb daca e bun si pt barbati. vad ce-mi raspund
pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Copilutzuof... of..., te-a mancat manutza? Tb sa ai rabdare si sa asteptzi pana la data cand tb sa vina menstruatia. Eu la intrebarea ta nu pot sa-ti raspund pt ca nu am facut in viata mea un test . Iti tin pumnii in continuare

Vrembebic (ce-mi place cum te-a botezat copilutzu) deabia astept sa vad ce raspund la mail. Eu parca as intreba-o pe Livia dc a auzit de el si dc e bun dar am inteles ca e in concediu. Multumesc !

Pisule, tu shomezi? Te astept la un PM .




Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

fetili
Chiar daca eu sunt oligoista' sa stiti ca va citesc cu mare drag fiecare randuletz... si v-am si votat!
Va pup si va tin pumnii... sa gasiti muulti gigei... in ciorapul lui Mos Craciun!
va pup si va urmaresc din umbra(Sunteti niste haioase...si niste luptatoare..si veti reusi...veti vedea...dragi viitoare mamicutze!)

dany

Mergi la inceput