Superpacientele visatoare si gravidutedr.Moisa

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

frantzuzoaicoo te pupppp,,bine ai revenit..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Liana si eu te , ce mai e nou ? Sper ca totul e ok si ca "la vie est belle" *

Aileene...Alexandre...(22-sept'99)
amintiri

Vacanta 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bety spune:

Aileene!!!!!!
Vacanta 3 saptamaaaaaaaaaaaani?!
Eu am primit trandafirul si i l-am pus Anei-Maria in apa!
Va pupam pe toti 3 si te mai asteptam in vizita!

"Oamenii buni au parte de lucruri bune."
Beatrice are bebelina mult dorita
Poze dragi



slideshows_nou_nout


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Draga Bety , eu mai trec p'acilea , dar tu esti destul de ocupata , asa ocupatie....sa tot ai hm ?
Ce placere s-o admir pe papusica ta , Doamne ce ochi frumosi are ! Ati pus in ea tot ce-a fost mai frumos ! Ce gurita frumoasa , s-o manc nu alta ! Ce bine se tine in funduletz , ce mare si frumoasa a crescut ptiu...ptiu...ptiu un -ic pe bulanase !
Ma bucur ca trandafirul l-ai dat Ana-Mariei o merita pe deplin !
Da , ai vazut 3 saptamani concediu , boier ce mai ! N-am lucrat nimic acolo , totul de-a gata de dimineata pana seara ! A fost mai mult ca OK . La anul , din nou !
Sotul ar fi vrut sa cunoasca litoralul Ro , dar mi-e ca se dezamageste si nu prea ma tenteaza sa mergem ! Dar daca totusi , gasesc un loc "bun" pe acolo poate facem osteneala , dar inca nu m-am interesat , doar asa in mare si nu stiu daca se merita !
U scumpa si ai grija de dulcica ! Unde-i tati ? Pe mare , cu ? Cel putin acuma nu mai esti singurica , ai cea mai frumoasa companie !
Va cu drag fetelor pe toate si sa auzim de bine si de multe !
Thea de abea astept sa-ti vad comorile U...


Aileene...Alexandre...(22-sept'99)
amintiri

Vacanta 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bety spune:

Fetelor - La multi ani!
Am vazut poze cu Tiberiu si Daria...sunt frumosi rau-rau de tot!!!!
Thea v-a multumit pentru gandurile bune, cand am vorbit cu ea la telefon, sambata.
Aileene - tata face ce stie...adica e si inca nu stiu concret cand vine: inceputul sau sfarsitul lui septembrie.
Va pe toate-toate!

"Oamenii buni au parte de lucruri bune."
Beatrice are bebelina mult dorita
Poze dragi



slideshows_nou_nout


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Teo ti-am vazut comorile si sunt sigura ca esti o mama fericita...sa-ti traiasca si blonduta si brunetelul...2 frumosi!

www.flickr.com/photos/9951491@N04/1126313036/" target="_blank"> Bia
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2058dec0ad490f2ea6fc4f" target="_blank"> printesa noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Thea , vreau si eu sa-ti vad comorile !!!
Bety oricum mai e putin si va fi langa voi ! Cred ca ce dor ii este de voi ! Va cu drag !!!
Cata si tie un , dar si micutei tale dragi ! Ce nazbatii mai face ? I-a crescut parul ?
-ici la toate !

Aileene...Alexandre...(22-sept'99)
amintiri

Vacanta 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Aileene pupici multi..Bia e o nazdravana, dar bona e de nota 10 asa ca de pe 3 sept. ma intorc linistita la munca...i-a crescut bine parul si acum este des, des...i-a prins bine chelitul..
uite aici o pozica cu ea http://www.flickr.com/photos/9951491@N04/1144979436/in/photostream/
Salutari si nazdravanului tau!

www.flickr.com/photos/9951491@N04/1126313036/" target="_blank"> Bia
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2058dec0ad490f2ea6fc4f" target="_blank"> printesa noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Cata mercic mult ptr poze ! Le-am admirat pe toate ! Bia e o frumusica , o smecherasa . Te da gata cu privirea ! Doamne , o papusa vie , nu alta . Sunteti tare bronzaliti toti 3 ! Fain .
E mai bine ca ai tuns-o , parul i-a crescut repede oricum , iar chelia ajuta si ea la ceva ! Parul devine mai des . Ce repede trece vremea , parca mai ieri erai graviduta !
Ma bucur ca bona e cea buna , e un lucru f important .
Servici usor si placut iti doresc , sunt sigura ca-ti va prinde bine sa te mai "rupi" un pic de cotidianul "scutece" si sa te regasesti tu cea de alta data ! Cum stai cu ....merge treaba ? Pe cand permisul ??? Oricum bafta multa , un la amandoua !
Va fetelor pe toateeeeeee !
Thea scumpa abea astept sa-ti vad comorile , cand ai timp pleaseeeeeee !


Aileene...Alexandre...(22-sept'99)
amintiri

Vacanta 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Doaaaamne, fetelor de cand nu am mai scris aici!!! Ma si mir ca mai recunosc din nume! Felicitari pentru proaspata mamicuta Thea!!! Momente de fericire unica...ce se repeta in fiecare clipa petrecuta cu puiutzii!

Noi suntem bine, Eileen are 1 an, o sa incerc sa pun niste poze cu ea, este o scumpa, cu ochii albastri ca cerul si blondutza ca o Ileana-Cosanzeana... Mai vrem un puisor (tati insista tot pentru o fetita) cat de curand, eu am facut un dipfereline pentru endometrioza mea si acum astept sa isi revina organismul...si ...cine stie...Moisica a avut mana buna data trecuta.
Va pupic pe toate. sper sa reusesc sa intru din nou pe DC.


Eileen Nicole

Mergi la inceput