Superpacientele visatoare si gravidutedr.Moisa

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Dragele mele, va multumesc din suflet pentru urari si imi cer scuze ca nu am mai avut timp sa intru, dar sunt sigura ca ma intelegeti. Suntem bine, crestem, acum ne luptam cu colicile, dar mami si tati vor face fata tuturor greutatilor pentru ca merita din plin cele doua minuni pe care Domnul ni le-a dat.
Betymultumim de sustinere si, de asemenea, pentru sfaturi.
Liliana imi pare nespus de rau. Aveam atatea sperante in ce te priveste...Sunt in continuare alaturi de tine, orice cale vei urma.
Aileene ai meritat din plin concediul frumos pe care l-ai avut si poate, pana anul viitor se schimba si conditiile pe litoralul romanesc in asa fel incat sa nu va dezamageasca.
Loren@ frumoasa printesa ta, parca tot cu tati seamana mai mult. Deci incepi munca...bine ca ai gasit o bona de care esti multumita si Bianca ramane pe maini bune.
Alexia pupici pentru Eileene, cea cu ochi de azur si mult succes pentru bb2, sa vina cat mai repede.
Liana, Marina, Marusca multumesc si voua.
Liana nu pot decat sa iti urez sa ai parte, din nou, cat mai repede, de astfel de minuni.
Va pup cu drag pe toate, ma cheama datoria si placerea de mama. Voi mai intra cand am timp si sper ca acest subiect sa nu dispara si sa gasesc cat mai multe vesti bune.

Teodora
mami fericita de Tiberiu si Daria
www.flickr.com/photos/10361025@N06/" target="_blank">Tiberiu si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rami 73 spune:

Teo, FELICITARI din suflet pentru comorile tale ! Ce iti poti dori mai mult decat 2 ingerasi, cred ca sunteti cei mai fericiti parinti din lume ! M-am uitat la pozele voastre si vreau sa zic ca demult nu am mai vazut niste nou nascuti atat de SUPERBI !!! Au trasaturi tare frumoase, iar gesturile pe care le fac sunt...mortale, iti vine sa-i mananci, efectiv !!! Mai ai putin si le impletesti cosite, vad ca au parul lung amandoi, iar Daria e blonda si Tiberiu brunet !
Iti doresc tot binele din lume, sa va bucurati de minunile voastre toata viata !

Lorena, Alexia 27, printesele voastre sunt tare frumoase, adevarate domnisoare deja !

Eu am revenit cu forte proaspete din concediu si ma pregatesc in septembrie pentru un FIV pe CM natural. Sa vedem daca o iesi ceva din incercarea asta...

Va pup pe toate si sa auzim numai de bine !


pozici

"Dream as if you have forever. Live as if you only have today."
James Dean

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Teoooooooooo te puppp sa'ti traiasca comorile..frumosi amandoi foc..foc..Daria e minunataaaaaacum tine ea manutele la ochiii..Da si Tiberiu e super..ii pup pe amadoi..tzoc..tzoc..
Rami multa baftaaa.te pupp

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Thea sa-ti traiasca minunile, sa fie sanatosi, norocosi si sa va aduca numai bucurii! Doamne ... sint atit de frumosi ... mi-au dat lacrimile ...




Mady si Mihai Nicolae - My little treasure (01 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Doamne Thea ce minunatii de copii ai stiut sa faci , ptiu ptiu pe ei ca tare-s frumosi ! Tiberiu baietelul mamicii , iar Daria fetita lu' tata ce scumpi sunt Doamne da-le sanatate si sa creasca mari , sa va aduca multe bucurii in suflete !
Cat sunt de bucuroasa ca ne-ai pus cateva poze ca sa-i admiram si noi , merci din suflet ptr cadou Thea draga ! Un imens fericitei familii care cu speranta in suflet n-a dat inapoi niciodata , BRAVO ptr taria si curajul de care ne-ai dat de atatea ori dovada fara sa-ti pierzi speranta iubita !
N-am mai avut timp sa intru , avem treaba cu gramada , eu am inceput serviciul nu-mi vad capul de atatea treburi , dar n-am rezistat sa nu trec p'acilea si uite c-am avut dreptate , am vazut ceva frumos ...!
Rami draga esti in gandurile mele , sa dea DD sa se lase cu ochisori frumosi si sa calci pe urmele fericitelor mamicute ! Ai incredere in tine ...
Madyn fericita mamicuta de Mihai Nicolae ce ma bucur ca ai mai trecut si tu pe la fete , un tie si puiutului drag si LA MULTI ANISORI ptr aniversarea lui !
Alexia un tie si printesei Eileen
Va pe toate fetelor si s-auzim numai de bine ...



Aileene...Alexandre...(22-sept'99)
amintiri

Vacanta 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Buna fetele..abia v-am gasit pe pg. 5 cred!
Alexia acum am apucat sa-ti vad printesa...este O ZINA! Poza in care zimbeste cu gura pina la urechi este SUPERBA! Sa va traiasca si succes sa apara repede bb 2 daca va doriti! Teo sper sa le treaca repede colicii la micuti si tare as vrea sa fiu o giza sa vad cum va descurcati cu 2 bb!Rami iti tin si tie pumnii cu FIVul pe cm natural...ati demarat procedurile? Aileene pupici lui Alexandre si sa ai zile usoare pe la serviciu!
Despre noi..eu am revenit la serviciu de luni si este PERFECT! Bia cu bona se pupa in bot toata ziua...repeta dupa mine de zici ca am papagal in casa, cinta, danseaza, face tot tacimul...Eu mai am 2 sapt. si dau examen auto si pina atunci ma invirt si eu pe linga masinuta mea noua si numar zilele pina o sa ma urc la volan...Va pupic pe toate si sa ne auzim cu bine!

www.flickr.com/photos/9951491@N04/1126313036/" target="_blank"> Bia
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2058dec0ad490f2ea6fc4f" target="_blank"> printesa noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

fetele, multumesc mult de aprecierile la adresa lui Eileen, imi creste inima cat bostanul cand citesc!!!
Eu am facut un diphereline in iunie, si acum astept sa treaca uratii, asa ca peste vreo 8-9 zile avem treaba Duminica plecam in Germania o saptamana, sper sa nu ratam momentul X. Mai nou il stresez pe al meu ca eu vreau gemeni...hmmm...poate ii fac o vizita Moisicii asa pe sest, sa il fentez pe domnul, hi hi hi

Eileen Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

buna fetelor,
nu ne-am "vazut" de mult timp si acum realizez ca mi-ati lipsit enorm dar, intelegeti voi ca timpul acum are alte dimensiuni si mi-e ocupat in intregime de minunea mea ( iar cand doarme dorm si eu).
Felicitari mamica thea_m si sa-ti traiasca puiutii, sa fie sanatosi ( ca frumosi sunt) si sa va bucurati de ei pana la adanci batraneti.
rami ti-am admirat si eu pozele si casuta ta mi-a intrat la suflet ( ne-am luat si noi un teren pe langa Tulcea dar doar pentru investitie nu cu gand de construire ulterioara). Mult succes la intalnirea cu big M. V-am vazut pozele de la intalnire , am vazut-o si pe Sheri, ma bucur ca v-ati distrat.
Va pup pe toate, zile fertile

gabi

-Albert Mihai, 10.05.2007
botez
poze

Mergi la inceput