Superpacientele visatoare si gravidutedr.Moisa

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flory2007 spune:

de ce n-o suni?? ;;)
asa afli cel mai repede si mai sigur!!
bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticatic spune:

Dr Moisa pleaca din tara in per 12-19 iunie
Flory2007 si eu am avut o IA nereusita(prima).am aflat luni rezultatul iar ieri m-au invadat uratii. eu luna asta nu fac inseminare deoarece Moisa pleca chiar in per in care ar trebui s-o fac. asa ca luna asta incerc natural. Eu am facut hsg la Victor Babes si m-a costat 300 RON.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Am mai trecut si noi pe aici..Pupici multi..Bia o sa apara in editorialul de moda din revista Baby pe luna iulie..
In rest suntem bine, azi ne vine bona ca nu se mai poate...de la canini sau fitze, ne trebuie musai ajutoare!
Pup fetele mamici, gravide si viitoare gravide!

www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flory2007 spune:

nu stiam ca pleaca din tara... inseamna ca eu sunt tare norocoasa ca m-a programat pe 6 pt histeroscopie...
hsg.. 300 lei??
dar histeroscopia??
pupici!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Cata mult curaj si rabdare , stiu ca nu e deloc usor cu caninii , bata-le mama lor de dintisori , am trecut si noi pe-acolo , tot asa a fost...nashpa ! Dar totul va trece , te si aici si pe Biencutza mica ! Multumesc ptr pozele trimise , e tare frumoasa printesa ta !
Mi-e tare dor de fetele de pe subect'-veteranele ! Chiar daca mai trag cate-o privire p'acilea , nu-i mare miscare ! Oare chiar Dr. Moisa nu mai face parte din Dr. preferati ?
Mult succes celor care fac tratamente , curaj si realizari , iar gravidutelor o sarcina usoara si sanatosi , iar celor care au devenit deja mamicute , le doresc sa profite din plin de mogaldetile lor si sa se bucure de relizarea frumoasa , atat de mult asteptata !
Numai bine tuturor


Aileene...Alexandre...(22-sept'99)
amintiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marusca spune:

Fetelor , stie cineva cum se modifica lista de la inceput. Vad ca Theo nu a mai intrat si as fi vrut sa ma treaca si pe mine la reusite. A 5 a IAS dupa operatie histeroscopica de rezolvarea unor sinechii uterine si stimulare cu menogon.

Si eu am auzit ca pleaca pe 12 din tara. Mie mi-a spus sa o sun vineri pentru a ne putea vedea sambata inainte sa plece deoarece si eu voi pleca in concediu pe 21 iunie si trece prea mult timp pana la control.


aileene - nici eu nu stiu ce se intampla , totusi d-na doctor este destul de solicitata deoarece la cabinet este tot timpul aglomeratie, se pare ca pacientele ei nu prea sunt pasionate de calculator


Cu toate ca am trecut si la Odisees, nu voi inceta sa scriu si sa citesc si aici, toate aspirantele au nevoie de incurajare, mai ales cand tot faci inseminari si nu iese nimic. Cazurile de succes iti dau speranta.




Marusca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Buna, fetelor.

Nu am mai intrat de o vesnicie aici... Mi-e dor de voi, imi lipsiti mult...

Eu nu am noutati despre mine in ceea ce priveste proiectul bebe, caci deocamdata sunt in strainatate, unde lucrez pentru un an de zile.

Va pup pe toate si va tin pumnii sa reusiti in ceea ce va propuneti.

Cu mult drag, Tabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Wow, Tabi, ce surpriza placuta ne-ai facut!!! Desi nu sunt " moisica" ,nu m-am putut abtine sa nu intru aici,sa scriu un mesaj.Sa stii ca si mie imi era tare dor de tine...pentru ca ,de cand am inceput eu sa citesc prima oara pe forum( mai ales la " azoo" si "oligo"), trei fete imi erau foarte dragi: olteanca ( Liana), moldoveanca ( tu) si fata mosului( MOana). Iar de tine chiar nu mai stiam nimic. Ma bucur ca mai dai un semn si ai grija de tine,acolo,printre straini!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

moldoveancoooo cat ma bucur sa te vaz pe'aci..te pupppp..
va pupacesc pe toate,,si mie mii dor de voi toateee...
pe unde umblati?ha?vreti sa scot
Teoooooo
betycooo
Amely
Indy
Madyn
Alexia27
mamiFlori
veronici
Madanooooo
Musete
cata o sa iau revista abia astept sa o vad pe Bia
frantzuzoaicooo ce mai faci?dar flacaul?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

Fetelor, am nevoie de ajutorul vostru.

Trebuie sa dau de Veronici din Constanta si nu am nici o adresa de e-mail de-a ei. Ma puteti ajuta cumva in privinta asta?

Nusy, Liana si voi toate cate mai sunteti, va pupacesc cu foc.

Mergi la inceput