Superpacientele visatoare si gravidutedr.Moisa

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

buna dragi moisici, vad ca s-a mai animat subiectul
rami73 iti doresc din suflet sa fie bine la urmatorul FIV pt care te pregatesti si asa cum a zis si nusy ( careia deasemeni ii tin pumnii ca incepe tratamentul pe 20) sa ne plimbam pe faleza cu carucioarele ( binenteles si cu sherica draga).
Eu, aveti dreptate, mai am putin si ma voi bucura ( Doamne Ajuta!) de minunea mea. Timpul trece atat de repede ca nici nu-ti dai seama! Daca la inceput imi era frica sa nu cumva sa vad vreo pata rosie pe chilot acum ma trezesc noaptea de grija ca am uitat sa-mi iau crema depilatoare si n-am cum sa plec la spital neepilata!. Va doresc din tot sufletul sa vi se implineasca visul, numai cine nu trece prin aceste incercari nu realizeaza ce mult inseamna implinirea unei dorinte.
liana30 olteanca draga, tu oricum ne-ai luat-o inainte la toate pt ca ai 2 bb-i la purtator
Va pup pe toate si s-auzim numai de

gabi

34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rami 73 spune:

Liana, da, am mai auzit ca se poate intampla asta in cazul gemenilor, dar nu cred ca e un lucru asa grav, in timp ei isi vor ocupa locul asa cum trebuie in burtica, ca doar n-au incotro. Oricum, sunt convinsa ca tu stai linistita in patut ca sa-i protejezi cat mai mult, iar cu optimismul tau totul se va rezolva cu bine, sunt convinsa. Apropo, nu poti sta mai mult pe partea stanga, poate incet-incet isi "muta" cuibul ? Ai intrebat dr. ? Scuza-ma daca spun o prostie...

Gabiu, , peste 2 saptamani cred ca o sa vin in Tulcica, poate-mi dai mobilul tau pe PM si ne vedem putin (daca poti tu, bineinteles).


rami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Rami, de 1 mai mergi la Tulcea? Super, poate vin si eu daca-i vreme buna sa dea al meu la peste. Nu e mare pescar pana acu m-a prins doar pe mine prada mai insemnata , da' ii place sa dea la plavusca.

Gabiu, nu pot uita cand am intrat pe forum si erai tot cu "dar la norocul meu...: in varful creionului, si cum s-a intors norocul pe negandite! Si cum plecai tu la doua noaptea spre Buc!
Ehe! Unde nasti? La TL? Cu cine?

Liano , sanatate multa si sa-ti creasca copii mari vlajgani! Cand stim sexul?
Tabitha ce mai face? Mi-e dor de ea.
Bag acasa o saramura de crap cu usturoi ca mi s-a facut o !

Shery 11+

my precious

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

buna sheri draga, am fost o pesimista, recunosc, nici acum nu imi vine sa cred ca totul e real. Nasc la C-ta cu medicul meu de acolo ( Dantes), probabil lunea care vine voi afla si cand se va intampla minunea.
In doua saptamani nu cred ca plec la C-ta asa ca va astept cu drag pe amandoua ( si pe tine si pe Rami). Vad ca ai pofte, eu n-am avut niciuna. Ba da, mint, am avut pofta sa-mi renovez baile si sa-mi cumpar haine pentru perioada de dupa sarcina. Si sotul mi le-a indeplinit cu varf si indesat.
Va pup si sper sa ne vedem sanatoase

gabi

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

rami asa fac stau mai mult pe stanga
Sheritoo ieri am fost la echo dar nu vor sa se arate or fi rusinosi ca tasuca si tasu pana si'o arataaa

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"15

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rami 73 spune:

Shericuto, pe 28 aprilie plec la Tulcica, ca e ziua lui padre, pe 1 mai ma intorc. Da' tu cand vii ? Hai ca poate facem o reuniune pe plan local. Gabiu, mai tine-te putin pana venim noi.

Pup toate moisicile !



rami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

visati?visati?pe'aci numai dati?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flory2007 spune:

ce liniste la subiectul asta...
...
raportez: inca o IAS nereusita, abia am iesit din butoi si ma pregatesc pentru histeroscopie luna asta... sun maine sa ma programeze la sala!
am citit subiectul cu hsg si histeroscopia si m-am gandit eu, asa, .. ca nu as cere anestezie...sa vad ce se intampla pe acolo!!
ce parere aveti???
oare cat o fi tariful???
pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Urgentisim !
Stiti cand pleaca si cand se intoare, d-na dr? Care este ultima zi cand o pot gasi la Giulesti?

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Chiar nu stie nimeni ?

Mergi la inceput