Superpacientele visatoare si gravidutedr.Moisa

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

fetele! ce prere aveti de dr. moisa????

Alexandra

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

el. nu stiam ca e si o ia. stii despre el cate ceva? profesional ma refer

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

imi pare rau dar despre el nu stiu decat ca a fost sotul ei..am auzit ca'i bunicel..dar nu stiu sigur..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Buna fetelor..noi ne-am repatriat martea treacuta...a fost tare fain in Austria, Bia a fost exemplar de cuminte, a socializat cu toata lumea, adulti sau copii si se vede ca a crescut si ca ne intelegem din ce in ce mai bine...deh, fata mare...acum a inceput sa mearga binisor, dar e grabita tare,vrea sa alerge si eu dupa ea
Bety felicitari pentru printesica Ana Maria si Alexia vazut pe haioasa EileenNu-mi vine sa cred ce zboara timpul!
Teo ma bucur mult pentru simbureii tai si iti doaresc si tie si celorlalte +Amely sarcini usoare in continuare


AUSTRIA 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Liana multumesc. Iti tin pumnii sa iasa testul pozitiv!
Alexia ai o Craciunita tare draguta!
Loren@ imi place familia ta! Bia seamana cu amandoi, parca mai mult cu tati, nu?
Va pup moisici! Tineti-mi pumnii maine la eco!

Teodora
8+
Poze

Aniversare 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Bafta multa la eco Teo...Da, asa zice mai toata lumea ca Bia seamna cu tati, dar daca o iei la bani marunti nu are nici ochii lui, nici gurita, nici nasul...numai forma fetei si culoarea parului...restul zic ca sunt ale mele!Si acum imi aduc aminte cu drag de ingerasul primit de la tine...ai vazut, ti-a dat Doamne Doamne 2 in burtica!

AUSTRIA 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Teo tin pumnii maine la eco...

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns INDY spune:

Thea_M, mai mare bucurie nu puteai sa-mi faci. Ce minune! Asa mi-am dorit sa am si eu, dar n-a fost sa fie...
Felicitari, sa fie sanatosi ingerasii lui mami Teo, sa ajunga cu bine in bratele voastre si sa va bucurati de ei, caci o meritati... la cata lupta ati dus pentru existenta lor (ca noi toate, dealtfel).
Bety, sa va traiasca si voua printesa, sa fie sanatoasa si poate cine stie, ii mai faceti un fratior. Sa o pupi din partea lui Mircea, care este un mare pupacios, chiar daca de multe ori confunda pupatul cu muscatul...

Despre noi... numai de bine. Mircea ne umple viata, este vesel, rade mereu, a inceput sa mearga singurel (inca nesigur), mananca, doarme, vrea afara la joaca, se supara cand il iau de la leagane, darama ghivecele de flori prin casa, deschide toate dulapurile si face inventarul in fiecare zi... S-ar juca cu orice, mai putin cu jucariile lui. Nu-mi imaginez viata fara el, as mai vrea unul dar sotul meu nu e prea convins ca ne-am descurca cu doi. Poate se razgandeste, caci eu tare imi doresc inca unul.

...... si... pentru toate fetele gravidute si in curand gravidute... nu va pierdeti speranta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Dragele mele, la eco a fost bine. Suntem bine toti. Dr. nu a vrut sa auda de cerclaj deocamdata, nu am nicio modificare de col, este lung si inchis. Puiutii lui mami sunt bine amandoi, unul este mai marisor, dar nu conteaza, sanatosi sa fie.
LIANA iti spun si aici FELICITARI din tot sufletul! imi dai voie sa te trec pe listuta noastra, nu? Tot ai fost candva pacienta dr. Moisa. Nu mai stiu cate inseminari ai facut?!
Indy multumesc si ma bucur ca " te vad" si ca Mircea este bine si va face atat de fericiti!
Liliana tin pumnii pentru februarie!
Ce mai faceti voi, moisici? Va pup pe toate, cu drag!

Teodora
10+
Poze

Aniversare 2006

Mergi la inceput