Informatii utile Iasi

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

quote:
Originally posted by lorinaoo1

neata fetelor!
eu azi merg la dr Damaceanu. Stie cineva ceva despre ea?
Eu am auzit numai de bine de ea, dar stiti cum e... pana nu vezi cu ochii tai...
Sa aveti o saptamana usoara!

nasica de moflea
6+


Lucreaza la Maternitatea Elena Doamna? Daca da,e o dulce...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Idaira
Aseara, din cauze obiective, nu m-am intalnit cu ea, dar in seara asta o s-o cunosc. Nu stiu la ce spital lucreaza. Eu merg la cabinetul particular; am primit multe recomandari bune in ce-o priveste.
Poate a nascut cineva cu ea? Ma intereseaza cum face ea cezariana. Eu am miopie si alta cale nu este decat operatia. Multumesc anticipat.
Olivia, nu fi trista, ca nu scapi asa usor de noi. Ne-om intalni cu bebeii la plimbarica prin parc

nasica de moflea
6+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:


gugushtiuc

Trimis la - 13/03/2007 : 16:01:25
--------------------------------------------------------------------------------

Va rog din suflet sa-mi recomandati si mie un ginecolog bun in Iasi. Pana acum am fost la dr.Holicov, dar sincera sa fiu m-am cam saturat sa ma usuce de bani fara rezultate si mi se pare cam superficiala. Niciodata nu o gasesc cand ma programez si trebuie sa stau cu orele pe sub usa.[bang.
PS. Rog a nu mi se expedia mesajul prin alte parti(ex. informatii utile Iasi)pt. ca ma tem ca raman fara raspuns. MULTUMESC.


Cu drag GUGU.



Idaira

Trimise - 13/03/2007 : 16:07:35
--------------------------------------------------------------------------------

Am auzit numai cuvinte bune despre drta Grigore dar acelasi lucru as putea spune si despre dr Pavaleanu.
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanara23 spune:

io am fost o singura data la doct.damaceanu in decembrie...poate mai stiu fetele de pe forum altecva despre dumneaei, mie mi s-a parut destul de ok

ioana

http://tt.lilypie.com/okk1p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gugushtiuc spune:

Fetelor, stiu ca ma repet dar daca nu insist ma tem ca o sa raman fara raspuns. Ati auzit careva de cabinetul Dr.Sam?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gugushtiuc spune:

A!! Multumesc pt. raspunsurile voastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elflo spune:

depinde pt ce vrei sa mergi la doctor. de ex pt echo ti-l recomand cu caldura pe dr Iliev ( e fff bun). De asemenea dr socolov sau dr galearschi. Eu pentru bebe, m-am dus la bucuresti, pentru ca aici nu am gasit ( nu inseamna ca nu exista, ci doar ca eu una nu am gasit) un medic care sa faca ceea ce am mai citit si eu pe net ca se face ( monitorizari, laparoscopii, tratamente naturiste, etc...). Mi s-a facut o echografie in ziua 11 si mi s-a zis sa merg acasa si sa fac din doua in doua zile si se rezolva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marig spune:

Ioana nu vreau sa te dezamagesc,dar Damaceanu numai la bani se gindeste.am chelutit o caruta de bani,crede-ma...si tot nimic.si apoi,are f. multe paciente(la cabinet).asa incat nu are timp de discutii
pe mine nu ma asculta niciodata..nu ma lasa.
are toane...
eu acuma merg la doct. rez.Paun de la cuza voda.mi-a placut mult. acum s a vad si ce treaba face...
la mine e mai delicata problema.sotul are oligoastenospermie..


va pooop iesencelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gugushtiuc spune:

Eu vreau sa-mi fac o HSG. Am gasit pe net un cabinet in Iasi, DR.Sam se numeste, unde s-ar face HSG fara substanta de contrast, implicit fara durere. Voi ati facut aceasta radiografie? Va rog sa-mi raspundeti si mie si sa-mi impartasiti din experientele voastre. Multa sanatate si un pupic pt toata lumea.


cu drag GUGU.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pusichet spune:

salut
cine poate sa-mi recomande un medic bun din iasi pe probleme de infertilitate.
pina acum am mers la mihalceanu elena de la cuza voda, dar inafara de stimulare ovariana nu mi-a dat nimic.
cind zic sa-mi dea ceva, ma refer la faptul ca sa ma trimita sa-mi fac analizele care trebuie, si apoi sa-mi dea un tratament.
multumesc


http://tt.lilypie.com/kLOwp2.png

Mergi la inceput