Informatii utile Iasi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns msemcu spune:

Nushulica, totul e OK deocamdata! Am fost chiar luni la eco si suntem foarte bine! Dezvoltati in grafic si foarte apropiati ca marime: 30,8 mm, 31 mm si 31,6 mm. Suntem niste mici fotbalisti ca dadeam super tare din manute si picioare!

Elbi, multumim de pont! O sa intru si eu la subiectul de care spui tu!

va pe toate,

Mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

mari ma bucur tare mult ca sunt bine sambureii taimergi tot la dr.grigore sau ai schimbat dr?stiu ca ziceai ceva de dr popovici eu acum la ea merg si sunt tare multuimita

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

beyyy voi chiar lasati subiectul asta sa moaraaa??

haideti sa facem o intalneala ce ziceti si cu gravidutze si cu aspirante si cu babe(ca mine)...vreti???

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanara23 spune:

hai mai fetelor, primiti-ma si pe mine, ca si io-s pui de ieseanca!
sa stiti ca doctorita asta de langa showroom toyota mi-a recomndat-o si mie doct.mea de fam., am nr ei de tel, program tot. o ecografie la ea cu trimitere e 300.000, iar dca vreti si pelviana e inca 300.
si doctorita crumpei de la spiridon e superbuna. va spun sigur...chiar daca "bunatatea" ei a fost in legatura cu un evniment mai nefericit din viata mea...ea a fost cea care a descoperit la o simpla ecografie ABSOLUT INTAMPLATOR la o ecografie acum 5 luni ca mama mea are metastaza hepatica in faza terminala...

ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanara23 spune:

uitati...dna doctor crumpei e de gasit la acel cabinet de la semaforul de pe independentei, vis-a-vis de facult de medicina, CABINETUL CHATARSIS, tel ptr programari 0232/216.382, asa mi-a zis doctorita mea...sincer inca nu am dat telefon sa ma programez...de o luna tot incerc, da ma termina programul asta.inainte de sarbatori toata lumea e mai agitata si mai aglomerata cred.

ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

Hei ce bine imi pare ca le regasesc pe iesencele mele laolalta!
Nusha, mi-ai adus aminte de vremuri bune cand aveam un topic al nostru si am fost la intalneala. Eeeeh vremuri. Acu lenevesc de vreo saptamana. Sunt in concediu medical pt ca samburelul meu imi cam da ghionturi, la figurat.
Vad ca multe dintre noi mergeam la dr Grigore... Si eu care la prima consultatie imi spusesem ca nu mai plec de la ea... Am totusi o satisfactie - nu m-a ajutat niciun doctor sa imi vad visul cu ochii. Daca ramaneam la mana lor...
Felicitari Msencu si Katthy pt sarcina si sa ajungem sa ne intalnim cu copilasi cu tot. Nusha, dupa tratament te asteptam si pe tine
Kriss tu ce mai faci?


nasica de moflea
6+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Eu sunt aici,am intrat din intamplare.. Fac bine, lorinao1, muncesc cu spor la proiect:)
Nusa, de acord cu intalneala.
Mai vb, dar nu aici, ca nu sunt info utilitare intalneala noastra



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorinaoo1 spune:

neata fetelor!
eu azi merg la dr Damaceanu. Stie cineva ceva despre ea?
Eu am auzit numai de bine de ea, dar stiti cum e... pana nu vezi cu ochii tai...
Sa aveti o saptamana usoara!

nasica de moflea
6+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Multi, multi pentru iesencele mele dragi.
Daca-ati sti ce rau imi pare ca n-am reusit sa ma intalnesc cu voi inainte de-a pleca... Oricum cand o sa ne intalnim, o sa fim cu bebeii de manutza



------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanara23 spune:

salut fetelor! io Z22 la CM de 25 de zile. ati fost vreo una dintre voi la doctorul stanciu la ecografii? ati auzit ceva despre el? este bun? azi merge soacra mea la eco la el, pe la 5 si am zis sa merg si io...ca am ceva ceva simptome, c-or fi de la CM, c-or fi de la bebicul mult dorit...de prestat am prestat la momentul potrivit cu intensitate... acum sa vedem...da sa-mi zica cineva daca stie ceva de doct. asta...va pup, sper sa-mi raspunda cineva

ioana

Mergi la inceput