Laparoscopie - 6

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina25 spune:

Am fost ieri la spital si mi-a scos firele T.impreuna cu DR.Alexandru.Iar apoi m-am dus la servici si probabil ca am facut efort si mi s-a fisurat operatia la buric si azi m-am dus din nou la spital si m-a cusut Asa ca acum iar trebuie sa stau in pat .Deci pot spune ca a fost o operatie super grea ptr mine

Va doresc celor care urmeaza sa faceti laparo sa treceti mult mai usor .PUPICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orchis spune:

Saru'mana Moniland! Sa dea Dumnezeu la toti cei care isi doresc!
Alina25 ai grija de tine!
Va pup,
orchis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina25 spune:

VA DORESC UN PASTE FERICIT!
SARBATORI FERICITE SI SA AUZIM NUMAI LUCRURI FRUMOASE SI MULTE VESTI BUNE!
PUPICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

HRISTOS A INVIAT !! PASTE FERICIT !!

Cu drag Ioana Tugs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns orchis spune:

HRISTOS A INVIAT! Sarbatoarea Luminata sa va aduca fericire si ceea ce va doriti cel mai mult.... ,!
Va pup,
orchis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciovi spune:

A trecut mai bine de o luna de cind nu s-a mai scris aici, chiar nu mai sunt fete care au facut laparoscopie?
Eu sunt programata in 22 iunie sa fac histeroscopie si laparoscopie la Seghed.Ati facut aceasta interventie vreuna dintre voi in Ungaria, ca nu prea stiu cum se procedeaza acolo?
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayna spune:

daciovi ma pentru tine sa fie totul in regula, refacere cat mai repede si te asteptam cu 2 II cat mai curand.
Te
Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enierdelyi spune:

Buna fetelor.
A facut cineva laparo la CLUJ? va rog sami scrieti, la cine ati facut cu a fost, cam cat face?
Va multumesc.
Eniko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Buna, fetelor.

N-am mai scris de mult pe forum dar am reusit sa va mai citesc printre picaturi. Timpul bata-l vina!
Am si eu niste intrebari. Ma pregatsc pt o laparo la Municipal (dr. DP) si vroiam sa intreb cine a mai facut acolo. Se filmeaza operatia? Cam cat se mai da la anestezist, asistente?

Va pup, Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Buna dimineata, fetelor!

Pe la laparoscopie nu mai intrati?

Liana, eu m-am hotarat sa fac laparo sapt viitoare. Tu ce mai faci? Te astept, n-am zis ca o facem impreuna?

Va pup pe toate, Mirela

Mergi la inceput