Oligospermie(25)- putini da'(ne)buni!

Oligospermie(25)- putini da'(ne)buni! | Autor: Liana30

Link direct la acest mesaj

Lista oligospermistilor dedicati, invingatori,
combatanti, plini de speranta
Nr.1 Titelu - 07 Aprilie s'a nascut superbebicul.prin cezariana.,,

asteryaro-una dintre dovezile ca SE POATE si cu... putini

Tia ...cu Alexandru ...cel cu plete dupa care moare tasu

AYSHA

monica70.. o mamica fericita cu Diana si numai cu 1,2 mil la purtator.

flavia ramonaBogdan (05.09.2006, ora 12, 3600 gr, 51 cm)



princess.. in lupta cu Oligospermia a iesit invingatoare..cu 5 mil..

beatrix

Nicole... cu 1 mil

inas a reusit cu 200.000 deci inca o data SE POATE
anastasia13 care acum isi plimba bebica prin parc.

...Visele completeaza ceea ce nu indraznim sa facem, dar totusi perseverenta ne ajuta sa indraznim. Eu chiar am incredere in VOI ca veti reusi in tot ceea ce va propuneti!





Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sa inteleg ca nu va place noul cap?
alooo ologospermistilor?fugirati toti?
greuleee,,Natashicooo,,luli,,titelu,,Oana,,moldoveancoo,,nusy,peterpan tu ai lipsit cam mult,,flavia ramona..nu ne mai dai vesti de fotbalist???
si restul..fac prezenta in lipsa dirigai

haiiii..la prezenta

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Multumim, olteanco, pt.noul capitol.Poate e cu noroc si pentru noi,de data asta...Ne intrebi daca nu ne place? Pai cum sa ne placa, cand vedem ca se deschide inca unul si noi tot aici suntem, fara bebei.
Nici Titelu nu a mai intrat sa ne incurajeze,nici Flavia Ramona...Iar Greuceanu si Peterpan cred ca si-au luat vacanta de nu mai dau pe aici.... Mai dati un semn si inviorati atmosfera!!!!!!!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

olteanca dragalasha
Multumim de primire ! N-am mai veni dar nu prea avem incotro!
Sper sa ai manutza buna si sa iei un sa ne mai imprastii pe la odisee ca ne-om fi plictisit de atata somat! of-of..mai-mai!
Sper ca luna septembrie sa fie mai rodnica in bebei...


dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorceress spune:

Fetele, cred ca o sa fac si eu prezenta pe listutza asta. Pe 7 septembrie vom avea rezultatele (si eu si el), dar din ce avem pina acum se pare ca trebuie sa lucram la invigorarea si inmultirea
Tratamente? ceva usor care sa ajute? ca de alea grele probabil vom auzi de la dr.
Bafta multa va doresc
S

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Fetelor, o intrebare. Pe 1 septembrie se face o luna de cand ii dau sotului tratamentul naturist. Pot incerca sa ii fac o spermograma sa vad daca se vad ceva imbunatatiri? Sau este prea devreme? Nu mai pot cu suriozitate, sincera sa fiu.

catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

catty scumpa mea
E cam devreme! Spermatogeneza dureaza 72 sau 74 zile ... sper sa fi retinut corect!Mai ai putina rabdarica!



dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Catty, subscriu, este prea devreme pt spermograma, parerile sunt impartite intre doctori, de spermogeneza vorbesc, de la o luna pana la 3 luni, majoritatea insa zic de 72 de zile, asa ca asteapta macar inca o luna daca nu mai ai rabdare.
Fetelor, in cepriveste tratamentul puiului meu si eu stau in pioneze de nerabdare, ce se intampla pe acolo, dar Dany, efecte secundare de care vorbeam eu are la greu , si inca toata ziua buna ziua!
Ce sa mai, numai pt atata si tot il tin pe hapuri, ca tare-i bine!
S-au dus inhibitiile din perioada ovulatiei, inca deabia asteapta!
La tratamentele naturiste mai adaugati sfatul lui Titelu, sa faca baietii nostrii dusuri reci la coite dimineata si seara ca le face bine!

Sheritra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

sherry sa ne anunti de...


P.S.Eu sunt in ziua 11 am inceput muncile again! poate-poate... la sf. de sapt. planuim o evadare la Marea Neagra asa sa fie mai romanticos! pt. mei ametiti de cap/ coada/corp si ce-o mai fi pe acolo!

dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Fetelor as astepta eu, dar nu pot. Pe 20 si ceva septembrie merg la Bucuresti la histero si refacut spermograma, si ma gandeam ca daca s-ar vedea ceva imbunatatiri dupa prima luna de tratament sotul meu ar incepe sa fie mai cooperant. Acum nu stiu ce sa zic. Si eu stiam ca o data la 3 luni are loc o eventuala schimbare la spermograma, dar totusi sper in ceva bun.

catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

dargii mei oligospermisti barbye are mare nevoie de noi..ati fost alaturi de ea ..veniti si acum sa fim langa ea..aici



"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput