Regulament! | Concursuri active | Intrebari frecvente | Ajutor    

Album concurs!

Clasament final

Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Clinica Virtuala Desprecopii.com

Medici pediatri - recomandari

(18 voturi)    Subiect nou  Raspunde  Versiune imprimanta
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator Pagina: din 73

Eseea
am DOUA MINUNI :)

Donator Andrei
 Romania, Bucuresti
3484 Mesaje
16 Prieten(i)
Trimis la: - 01/03/2010 :  13:59:15 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Eseea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Citat:
citat din mesajul lui simonam_78

Buna,
in zona Dristor vine la un cabinet Dr. Carmen Tanasescu. Din pacate mie mi-a raspuns dupa 2 zile can i-am trimis SMS...
De Dr. Militaru Luminita stie cineva ceva?

nunta
cununie civila
luna miere

eu am ambii copii la dr Militaru. Ce anume te intereseaza? da-mi un pm.

Mami de fetita si de baietel
Noi, 2 minuni:
es1.jpg

es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
Adaboby
Adaboby
nou venit

Romania, BUCURESTI
8 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 02/03/2010 :  19:02:38 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Adaboby un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna seara! Stie cineva un pediatru bun din zona Rahova care sa vina si acasa? Trebuie sa nasc cam in 2 saptamani si inca nu am gasit nici un dr.Multumesc mult.
      De acord (0 aproba) Dezaprob (0 dezaproba) | Raspunde la subiect | Raporteaza la Moderator Mergi la inceput
lizuca26
lizuca26
nou venit

Romania, Bucuresti
4 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 12/03/2010 :  19:10:13 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lizuca26 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna fetelor,
Sunt insarcinata in 34 saptamani si ma intereseaza un medic pediatru la policlinica titan. Puteti sa-mi recomandati pe cineva?
Va multumesc anticipat!
gabitzumic
gabitzumic
nou venit

Romania, Bucuresti
1 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 06/04/2010 :  12:13:49 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Buna ! M-am mutat de curand in Balotesti si caut un medic pediatru bun in zona (Pipera, Otopeni etc) sau in nordul Bucurestiului. Sunt insarcinata in 27 saptamani. Daca aveti recomandari, va astept cu drag.

Va multumesc
Gabi
andreeac14
andreeac14
nou venit

Romania, ploiesti
1 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 06/04/2010 :  20:01:44 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
salut,

ma poate ajuta cineva cu o lista de doctori ginecologi BUNI din ploiesti?

multumesc,
andreea

Delalex
nou venit

Romania,
83 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 06/04/2010 :  21:44:10 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Delalex un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ceva despre dr.Iustina Stan de la IOMC imi puteti spune???
Multumesc!
Siuta
Siuta
membru junior

Romania, BUCURESTI
636 Mesaje
8 Prieten(i)
Trimis la: - 07/04/2010 :  15:57:38 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiSiuta Adauga semn de carte la raspuns Trimite Siuta un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna
Despre cabinetul Mediped de pe str Nicolae Grigorescu nr 47 aveti informatii ?
multumesc frumos

Andreea, mamica de Anastasia

http://community.webshots.com/user/Siutaa?vhost=community
alex_andra
alex_andra
mami fericita

Donator 1 Iunie 2010Donator Parohia GlodeanuDonator Bazar, Caseta cu bijuteriiDonator AndreiDonator  3 sateDonator  Mos Nicolae 2011
 Romania, Bucuresti
4202 Mesaje
12 Prieten(i)
Trimis la: - 08/04/2010 :  00:32:37 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luialex_andra Adauga semn de carte la raspuns Trimite alex_andra un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna seara, fetelor
Imi poate recomanda cineva un pediatru care sa vina la domiciliu, in zona Colentina -Ghica tei?

Andra, mami de leoaica Eva (03.02.2009)

Poti ajuta si tu!
carmen_toma
carmen_toma
nou venit

Romania, Arad
1 Mesaje
0 Prieten(i)
Trimis la: - 19/04/2010 :  13:11:42 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicarmen_toma Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Poate sa-mi spuna cineva un medic pediatru bun in Arad?
mina
mina
io-s pentru contra !!!

Romania
3221 Mesaje
5 Prieten(i)
Trimis la: - 28/04/2010 :  07:31:14 Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui mina Adauga semn de carte la raspuns Trimite mina un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna!
Un pediatru bun in Buzau? (am copilul dus acolo la bunici si se pare ca a racit....merg eu acolo dar daca nu e ceva serios nu l-as aduce acasa ca ii prieste aerul si rasfatul...dar vreau neaparat sa-l vada un doctor).

Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
cronicile vizigotului
TocanaDeCuvinte
Some people dream of success...while others wake up and work hard at it
Pagina: din 73 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect nou  Raspunde la subiect
 Versiune pentru imprimanta
Mergi la:
Forumul desprecopii.com © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

Da un Like!

horoscopcopii
Horoscopul copiilor

... Alte horoscoape ...

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com