Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 63

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daria2006 spune:

cea mai buna dr pediatra care imi face tot timpul copilul bine ceaa ca nu sa intamplat si la altcineva desi am fost cand nu am gasito si la alti dr e parutta viorica de la elias.super buna ,cea mai tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Buna ziua, caut si eu un medic pediatru pentru baietelul meu in zona Militari, daca imi puteti recomanda pe cineva

fericita de Sebastian Mihai
poze gravi
trusou bebe
revelion de gravi
www.youtube.com/watch?v=mQ9r6or5YfY" target="_blank">bebe danseaza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fllupsi spune:

Citat din
Buna ziua
Imi poate da cineva informatii despre dr. Marcela Ionescu? lucreaza la Budimex si mai consulta la Medlife. Mi-a recomandat-o cineva dar nu stiu f. multe.As vrea sa merg cu fetita.
Si inca ceva.....ca si ortoped pediatru nu stiu unde sa merg??? La dr. Burnei Gh. unde am auzit ca este fffff. aglomerat sau la dr.Jianu Mihai la Mediclass??
Ce ziceti, ma puteti ajuta cu niste sfaturi?



Medic ortoped foarte bun Dr. Marinescu Orlando Sp. Grig. Alex.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fllupsi spune:

DELSIM SI BOBITA2010 caut si eu pediatru tot in aceasta zona. Va rog anuntatima si pe mine daca gasiti pe cineva. Ms

Flori mami Stefan si 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fllupsi spune:

Am aflat, tot de pe net, de Dispensarul policlinic de copii Baba Novac la intersectie cu Dristor. Acolo ar fi doctori bunicei, dupa spusele celor care au scris pe net, respectiv dr. Papatulica Marin, dr. Ioanitoaia, Dr. Matei Adriana.
tel policlinica: 0213244025

Daca va intereseaza si aflati mai multe amanunte dati un mesaj sa mai aflam cate ceve

Flori mami de Stefan si 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

Citat:
citat din mesajul lui evyme

Buna ziua, caut si eu un medic pediatru pentru baietelul meu in zona Militari, daca imi puteti recomanda pe cineva

fericita de Sebastian Mihai
poze gravi
trusou bebe
revelion de gravi
www.youtube.com/watch?v=mQ9r6or5YfY" target="_blank">bebe danseaza






Daca nu ti se pare foarte departe,in Dr Taberei pe Valea Oltului este CM Rosana.Aici o gasesti pe dr Liliana Calapod luni de la 9-11 si joi de la 16-18.E super ok si ti-o recomand cu caldura.Da un search pe google cu numele clinicii si vei gasi si numarul de telefon pentru programari.Pup

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
DANA mamica fericita de botos Denis Andrei - 09.06.09 a se citi de la coada la cap

pozitii de somn

inainte / dupa

1zi 2 sapt 1 luna 2 luni 3 luni4 luni5 luni6 luni7 luni8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meleea spune:


Flupsi, noi mergem la doctorita Bobe Nicoleta este medic primar la Polizu si o mai gasesti la Amicus med Iancului. Este o femeie extraordinara,blanda,vorbesti orice cu ea ,nu te repede ,nu se grabestesa te expedieze si mai presus de toate profi. dai un google si vezi daca iti place ce gasesti. eu zic ca o sa fi multumita



http://picasaweb.google.ro/meleea9

http://picasaweb.google.ro/alexandruzmeurel/56luni#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonam_78 spune:

Buna,
in zona Dristor vine la un cabinet Dr. Carmen Tanasescu. Din pacate mie mi-a raspuns dupa 2 zile can i-am trimis SMS...
De Dr. Militaru Luminita stie cineva ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IOANA_MIRUNA spune:

Si Dr Burnei si Dr Jianu sunt fff buni.
Am avut o problema cu fetita si amandoi au pus acelasi diagnostic.
Dr Jianu are si o clinica pe la Cotroceni. Numai cu programare.

Succes!!!

Ca si medic pediatru va recomand Dr Taropa Daniela. Are cabinetul la Policlinica Vitan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antonia_m75 spune:

Mamici din judetul Mures-in special din Reghin sint pe forum?
Eu am doi copii si timp de cinci ani m-am adresat pediatrelor de la Spitalul Reghin.Evident am fost draguta.....si am primit Zinnat-ul indiferent de boala pe care o avea fetita.Si asta si de doua ori pe luna!Nu le pasa de copilul meu.Desi noi ne permitem sa mergem la pediatru am auzit prin oras de o doctorita de familie foarte buna pediatra.Am fost la cabinet si intr-adevar consulta de nota zece.Este si draguta cu copiii.In cele noua luni de vizita la dansa fetita a primit doar o data tratament cu antibiotic.Si copilul mic l-am inscris tot acolo.Ne-a vizitat cand am iesit din spital,a venit sa-l masoare acasa pana la sase luni.Ne-a ajutat sa diversificam alimentatia.Sint foarte multumita si o recomand cu caldura mamicilor din Reghin !Cabinetul Dr.Bancescu Silvia este in cartierul M.Viteazu la parter.tel:0265511840

Mergi la inceput